>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

zarabianie bez rozgrywania

brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Mam pytanie. Czy da się w jakikolwiek sposób zarabiać na spadkach kursów? Przykładowo udaję mi się łapać dużo wyższe kursy niż są przed rozpoczęciem meczu. Wiem, że w bet365 można to robić i zamykać zakłady ale tam zarobek jest zbyt mały. Da się jakoś na tym zarabiać?
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
Mam pytanie. Czy da się w jakikolwiek sposób zarabiać na spadkach kursów? Przykładowo udaję mi się łapać dużo wyższe kursy niż są przed rozpoczęciem meczu. Wiem, że w bet365 można to robić i zamykać zakłady ale tam zarobek jest zbyt mały. Da się jakoś na tym zarabiać?
da sie zarabiac i na 365 ????
 
C 71

cornelius

Użytkownik
Mam pytanie. Czy da się w jakikolwiek sposób zarabiać na spadkach kursów? Przykładowo udaję mi się łapać dużo wyższe kursy niż są przed rozpoczęciem meczu. Wiem, że w bet365 można to robić i zamykać zakłady ale tam zarobek jest zbyt mały. Da się jakoś na tym zarabiać?
Da się, ale klucz to wyłapać najlepszy moment, bo zazwyczaj po dużych spadkach kurs znowu zacznie rosnąć. Jeżeli złapałeś dobry kurs i widzisz mocny spadek, to wyszukiwarka kursów na bet odwrotny, potem kalkulator surebet i obstawiasz tam gdzie najwyższy kurs.
 
Do góry Bottom