>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zarobic na najepszej lidze swiata

lukpol 67,4K

lukpol

Użytkownik
Witam,
Spróbuje zagrać progresja kilka druzyn w naszej kopanej.
Kursy i nieprzewidywalnosc tej ligi mysle ze pomoze cos ugrac .zobaczmy ;)
 
lukpol 67,4K

lukpol

Użytkownik
Na pierwszy ogien Pogoń i Jagiellonia...

Wisla - Pogoń 2. 2.8
Bet365 30j ew. 79,8

Podbeskidzie- Jagiellonia 2 2,4
Bet365. 30j ew. 68,4

Mysle jeszcze o Śląsku. Ale graja w następnej kolejce z pogonią. Gornik tez jest na tapecie ale poczekam az dostaną od "zmotywowanej" Lechii ;)

-60j
 
Ostatnia edycja:
lukpol 67,4K

lukpol

Użytkownik
no to lecimy dalej

Śląsk- Pogon 2 2,15
Bet365 50j ew 102,1

Jagiellonia-Piast 1 2,75
Bet365 50j ew 132,5
 
lukpol 67,4K

lukpol

Użytkownik
Ktos tu sie za bardzo przejal rola moderatora i mi temat skasował...
Jak juz mi skasowales" o wszechmogacy " temat to napisz mi krotko w jakim punkcie moje posty zlamaly regulamin.
Zeby sie sytuacja nie powtorzyla.
I wyjasnij mi tez co znaczy sensowny typ.

Ostatni typ ze skasowanego tematu
Malo sensowny wg bruce'a wszechmogącego 😁
Ale na plus
Buk : Tipico
Screenshot_20210314-181940_Tipico.jpg
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Ktos tu sie za bardzo przejal rola moderatora i mi temat skasował...
Jak juz mi skasowales" o wszechmogacy " temat to napisz mi krotko w jakim punkcie moje posty zlamaly regulamin.
Zeby sie sytuacja nie powtorzyla.
I wyjasnij mi tez co znaczy sensowny typ.
po pierwsze to jak już próbujesz być mądrzejszy to najpierw przeczytaj regulamin, żeby próbować się wybielić, po drugie jakbym chciał przejmować się rolą moderatora to bym za każdy niezgodny post dał ci ostrzeżenie i już by cię na forum nie było, a chyba nie o to tu chodzi? Po trzecie założyłeś drugi temat w dziale co już jest złamaniem regulaminu, w żadnym poście nie podałeś bukmachera, czyli kolejny punkt złamany, podawałeś typy live co jest też niezgodne z regulaminem oraz na uwagę innego użytkownika, że typy live można podawać w odpowiednim dziale odpisałeś " Jak sie dorobie 50 postów to wpadne tam do was" i na to zdanie była odpowiedź 'sensowne posty" nie typy, że jak chcesz nabić te 50 to albo sensowną analizą w dziale tematycznym, albo typami zgodnymi z regulaminem, a nie założyć temat, który nie ma prawa bytu podac szybki xx postów, żeby uzyskać dostęp. Podsumowując zanim następny raz wyjedziesz do kogoś z tekstem " bruce wszechmogący" to najpierw popatrz na siebie, bo tym tekstem ośmieszyłeś tylko własną osobę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +224
lukpol 67,4K

lukpol

Użytkownik
Ok, co do zlamania regulaminu masz racje bo w sumie to go nawet nie przeczytalem 🤫. Nie byłem swiadomy ze tutaj taki porzadek panuje...😉
Co do postów to mam pewne wątpliwości czy posty (typy) z dogłębną analiza sa lepsze od tych ktore mozna zlapac na live i sie nimi podzielic.

Forum traktuje jako forme zabawy, chodź podpatrujac niektórych użytkowników duzo sie nauczylem jak typowac live za co im z tego miejsca dziekuje 😁.
Postaram sie o regulaminowe typy.
Wiecej luzu Bruce 🤭
 
lukpol 67,4K

lukpol

Użytkownik
Bayern- Lazio handi 0:2 2
Tipico 1,95
Post automatycznie złączony:

Chelsea-Athleti. Btts tak
Tipico Kurs 2.0
 
Ostatnia edycja:
lukpol 67,4K

lukpol

Użytkownik
Pniowek- Polonia B
22bet 1 2,76
22bet over 2,5 1,81
Pniowek zawsze bardzo mocny u siebie, na wiosne 3 mecze 9pkt. Takze forma jest. Polonia faworyt sle tylko na papierze.
 
lukpol 67,4K

lukpol

Użytkownik
Piast - gornik Under 2,5
Cska- Rotor 1
Ako 2,31
Admiralbet
Post automatycznie złączony:

Pniowek- Polonia B
22bet 1 2,76
22bet over 2,5 1,81
Pniowek zawsze bardzo mocny u siebie, na wiosne 3 mecze 9pkt. Takze forma jest. Polonia faworyt sle tylko na papierze.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dostaliśmy raport :
"Podawanie typów w trakcie ich trwania? SKA v CSKA w momencie pisania to trzecia tercja i prowadzenie CSKA 2:0"
 
lukpol 67,4K

lukpol

Użytkownik
Bron mnie Boze przed graniem kobiet...
Horror w 1 secie Belgijek, niemki w 3 secie tez nie lepiej... turczynki bardzo dobry mecz- kolejny w sumie.
Kto ogladal pewnie zagral 3 set dla turczynek . Mimo to maly minus
Post automatycznie złączony:

ciekawa ostatnia kolejka w algerii a szczegolnie walka o utrzymanie , mecze rozlozone na 2 pory moze byc ciekawie ;)
 
Ostatnia edycja:
lukpol 67,4K

lukpol

Użytkownik
W algerii ci co mieli wygrac wygrali....
zostaly jeszcze dwa mecze o cos, gram ten jeden z fajnym kursem
Saoura - AS Mlila gram 2 kurs 3,76 i spada
 
Do góry Bottom