>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zarządzanie pieniędzmi – zakłady

Don Giovanni 9,2K

Don Giovanni

Użytkownik
Zarządzanie pieniędzmi – zakłady


Zarządzanie pieniędzmi jest czymś często pomijanym, a jednocześnie niezbędnym do osiągnięcia sukcesu w zakładach sportowych. Tak naprawdę jest wielu dobrych handicaperów, którzy potrafią wybierać gry z dużą stopą zwrotu, ale tak naprawdę nie mogą nic wbić do kieszeni, ponieważ nie mają jasnego programu, aby to zrobić. Spróbuję przekonać tych z Was, którzy mają trudności z tą najważniejszą częścią zakładów sportowych.

BANKROLL
Trzeba mieć jasno określony bankroll. Dobry bankroll definiuje się jako kwotę, którą przeznaczyłeś na swoje zakłady, a nie tylko tę, którą możesz mieć w tej chwili u bukmachera online. Powinna to być kwota, którą możesz wygodnie stracić bez wpadania w kłopoty i radykalnej zmiany stylu życia. Na potrzeby tego przykładu wybiorę bankroll w wysokości 5000 pln. Twój może być wyższy, lub niższy.

ZAKŁAD JEDNOSTKOWY BANKROLL
Zakład jednostkowy bankroll to po prostu kwota pieniędzy, którą postawisz na zakład w oparciu o procent całkowitego bankrolla. Na podstawie moich zagrań polecam 1,5% na jednostkę, ale przeciętnie moja zwykła gra to 2 jednostki lub 3%. Wykorzystam to również w tym ćwiczeniu. Ograniczając średni rozmiar zakładu do zaledwie 3%, jesteś w stanie przetrwać każdą burzę, która stanie na Twojej drodze. Twój bankroll będzie się zmieniał podobnie jak stawka. Celem jest jednak to, aby Twoje pieniądze zawsze rosły w pewnym okresie, podobnie jak w przypadku akcji wysokiej jakości. Mój plan zarządzania pieniędzmi pozwala ci to zrobić, a także pozwala zwiększać swoje zakłady w bezpiecznych odstępach czasu.

PLAN
Plan jest bardzo prosty. Zacznij od 3% na zakłady i zwiększaj je wraz ze wzrostem swojego bankrolla. Zwróć uwagę, że ponieważ jako przykład posługuję się grami z bankrollem 3%, osiągnięcie następnego poziomu wymagałoby 6,67 wygranych jednostek (3% x 6,67 = 20%). Daje to około 1,55 jednostki tygodniowo, jeśli wyznaczysz sobie cel comiesięcznego awansowania o każdy poziom. (1,55 x 4,3 tygodnia) Należy pamiętać, że po osiągnięciu określonego poziomu należy utrzymywać zakłady na tym poziomie, aż do osiągnięcia następnego, w górę lub w dół. A teraz przyjemna część. Zobaczmy, jakie wnioski uzyskamy na podstawie tych faktów....

BANKROLL / STAWKA / WYGRANE JEDNOSTKI
5000 / 150 / 6,67
6000 / 180 / 13,34
7200 / 220 / 20,01
8600 / 260 / 26,68
10 300 / 310 / 33,35
12 300 / 370 / 40,02
14 700 / 440 / 46,69
17 600 / 530 / 53,36
21.100 / 630 / 60,03
25 200 / 760 / 66,70
30 200 / 900 / 73,37
36 300 / 1090 / 80,04

WYNIKI
Jak widzisz, wygrywając 6,67 jednostek miesięcznie w ciągu jednego roku, Twój bankroll wzrośnie z zaledwie 5000 do ponad 36 000, ale ogólne ryzyko pozostanie takie samo, tylko 3% na zakład. Zwiększając swoje zakłady we wcześniej określonych punktach i utrzymując je na zasadniczo równym poziomie, odniesiesz większy sukces niż kiedykolwiek wcześniej. Oczywiście w pewnym momencie będziesz chciał przestać zwiększać swoje zakłady, gdy osiągniesz własny poziom komfortu. Wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa, gdy zaczynasz przeciągać pieniądze ze swoich kont. W tym momencie wszystko, co musisz zrobić, to upewnić się, że otrzymujesz dobrą radę na temat tego, co obstawiać, lub mieć plan, aby osiągnąć ten sam cel. Z pewnością osiągnąłem swój poziom komfortu i ty też to zrobisz, jeśli będziesz przestrzegać tego programu. Mam nadzieję, że się na to zdecydujesz.

PS: Wiedza potrzebna do zwycięstwa! Don Giovanni
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +122
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Dawno nie było mnie ale do tej pory 14 WIN i 20 LOST. Dlatego strasznie ciężko będzie odrobić nawet na zero. Z ustalaniem stawki w stosunku do ilości posiadanych środków jest jak najbardziej prawidłowe.Tylko chciałem ci pokazać że takich planów nie można sobie ustalać na rok z góry.Po pierwszym miesiącu byłeś 214,5 do tyłu.wg 3% stawki w stosunku do posiadanego kapitału zostałoby ci 4785,5. I teraz stawka przy 3% bankrollu wyniosłaby 143,57. No i teraz sprawa się komplikuje bo kasy coraz mniej, trafionych mniej , yield mniejszy. Jedyna opcja to więcej zielonych kuponów tak jak w tym tygodniu. No i wtedy stawka większa, wygrana i yield też wyższe.
 
Don Giovanni 9,2K

Don Giovanni

Użytkownik
Nie jest aż tak źle. Potrzebujemy dwóch, trzech dobrych tygodni z rzędu i będzie dobrze. Ten tydzień obecnie 3 WIN 1 LOST i dzisiejszy w grze;)
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Nie jest aż tak źle. Potrzebujemy dwóch, trzech dobrych tygodni z rzędu i będzie dobrze. Ten tydzień obecnie 3 WIN 1 LOST i dzisiejszy w grze;)
Oooo, witam pana z powrotem. Szacowałem, że miałeś zwijać się za pół roku, widzę przyspieszasz. Co kogo interesuje, ile potrzebujesz. Sejm tu jest? Minus jest czyli nie masz zielonego pojęcia o bukmacherce i mieć nie będziesz. Rzuciłbym wyzwanie, kto więcej zarobi w jakimkolwiek miesiącu, ale nie chce mi się, szkoda mojego czasu, dawaj dalej te minusy, to szybciej stąd znikniesz z tym swoim pseudo mądrym podejściem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +189
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Oooo, witam pana z powrotem. Szacowałem, że miałeś zwijać się za pół roku, widzę przyspieszasz. Co kogo interesuje, ile potrzebujesz. Sejm tu jest? Minus jest czyli nie masz zielonego pojęcia o bukmacherce i mieć nie będziesz. Rzuciłbym wyzwanie, kto więcej zarobi w jakimkolwiek miesiącu, ale nie chce mi się, szkoda mojego czasu, dawaj dalej te minusy, to szybciej stąd znikniesz z tym swoim pseudo mądrym podejściem.
Podejmijcie to wyzwanie obydwaj . Taka mała rywalizacja. Kapitał początkowy np 10 000 . Stawkę moglibyście ustalać dowolnie. Taki fajny konkursik . Don Giovanni dawaj . Co ci zależy.
 
Do góry Bottom