>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zasilanie konta z innego konta w MB

K 2

klek

Użytkownik
Witam,
mam mozliwosc obrotu bonusami na dane matki i siostry, obie inne adresy itd.
Chcialem uniknac wplat/wyplat na konta bankowe, zeby nie placic przewalutowania pln-eur-pln. Wyslac pieniadze z mojego konta MB - kilkaset eur, zrobic obrot, zalozmy w 2-4 tyg, i spowrotem odeslac sobie pieniadze na moje konto MB.
Czy nie bede mial przez to jakis problemow z pozniejsza wyplata, blokada konta czy czyms podobnym?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 2

klek

Użytkownik
Taki, ze tu obrot bonusami nie ma nic do rzeczy tylko przesylanie pieniedzy z jednego konta MB na drugie i odsylanie powiekszonej kwoty.
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
To nie chodzi Ci o zasilenie konta tylko o przelewy między kontami prywatnych osób na MB.Wielce prawdopodobne że zablokują i będziesz się tłumaczył komu i za co płacisz.Było gdzieś tu na forum,musisz poszukać.
 
jedrula 25,7K

jedrula

Użytkownik
jasne ze z tytułu przesyłania pieniędzy z konta na konto ,nic Tobie nie grozi ,w koncu po to powstało mb.Zacznie grozic jezeli te wszystkie operacje będziesz tworzył z tego samego IP
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
Ale wy tu ściemy walicie Skrill jest po to by zarabiać na przelewach i nic wam nie zrobią jak przesyłacie z np brata konta MB na swoje z tego samego IP. Ja tak robie od kilku lat gram na bwin na brata danych i zazwyczaj przelewam z swojego MB na jego i potem do bwin i z wypłatami jest tak samo na tym samym ip robię już tak dobre 2 lata może więcej żadnych problemów nie było nie ma i nie będzie.Bo co ich to obchodzi jeśli zgłaszaliście 2 konta w MB to w czym niby problem ?
 
Do góry Bottom