>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zawody odwołane, co z zakładami???

dukat 7

dukat

Użytkownik
Witam.
Dzisiaj spotkała mnie następująca sytuacja. Obstawiłem zakład LAY na to, że w konkursie drużynowym w skokach, Rosjanie nie zajmą miejsca na podium. Jednak zawody zostały przerwane. Wydaje mi się, że mój zakład powinien zostać anulowany. Czy miał ktoś może podobną sytuację??? Jak długo może trwać zwrot pieniędzy na konto???
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
To może powiem jak się sprawa zakończyła, i co na to support.
Zaraz po utworzeniu tego tematu napisałem do supportu. Miłą pani powiedziała mi, że dostanę zwrot, jeśli zawody nie zostaną wznowione w ciągu 7 dni na tym samym obiekcie, ani organizator nie poda oficjalnej klasyfikacji. Jak jednak wiadomo konkurs drużynowy został rozegrany wczoraj. Zakłady zostały więc rozliczone w oparciu o powtórzony konkurs. Na moje szczęście (dzięki wspaniałej postawie Niemców) Rosjanie nie stanęli na podium. Co mnie jednak zaskoczyło in minus, to to, że nie można było obstawiać live powtórzonego konkursu. Czyli nie miałem wpływu na to co stanie się z moimi pieniędzmi, a szkoda. Więc osobiście nie polecam grać w BF wydarzeń sportowych, które mogą zostać przerwane w trakcie i przeniesione na inny termin. Nie zmienia to faktu, że wg mnie BF jest najlepszą giełdą zakładów w internecie.
 
Do góry Bottom