>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zdobądź ZA DARMO pakiet dla 2 osób na GP Wegier w Sportingbet

al_capone 29K

al_capone

Gangster




NAGRODY
- blitey dla 2 osób na GP Węgier
- przelot + hotel
- gadżety Formuły 1 iPod Nano 8GB
+ darmowy zakład 150 PLN Darmowy zakład 150 PLN

Warunki i zasady


  • Konkurs jest otwarty tylko dla klientów zarejestrowanych poprzez polską wersję serwisu Sportingbet.com.
  • Klienci mogą wnieść darmowy typ, odpowiadając na dwa pytania (za pomocą formularza dostępnego po zalogowaniu się) w terminie 18-23 maja (sobota, godz. 13:00).
  • Konkurs jest darmowy. Nie ma wymogu wniesienia depozytu lub zakładu.
  • Zwyciężą osoby, które poprawnie wytypują:
    1. pozycję na której ukończy wyścig Robert Kubica podczas GP Monaco Formuły 1
    2. oraz najlepszy czas okrążenia podczas niedzielnego wyścigu GP Monaco (nie istotne, który kierowca)

  • Jeżeli nikt nie wytypuje poprawnie czasu okrążenia, wówczas zwycięża klient, który podał najbardziej zbliżony do osiągniętego podczas wyścigu najlepszego czasu okrążenia.
  • Jeżeli dwóch graczy poda ten sam wynik Roberta Kubicy oraz czas najlepszego okrążenia (nie istotne, który kierowca), wówczas o kolejności będzie decydować czas wniesienia typu – im wcześniej tym lepiej.
  • Zwycięzca konkursu otrzyma pakiet dla dwóch osób na GP Węgier 24-26.07.2009 r. Skontaktujemy się z nim do 3 czerwca, aby przekazać wszystkie szczegóły dotyczące wyjazdu. Proszę pamiętać o poprawnym podaniu danych kontaktowych: adres email oraz telefon, w przeciwnych wypadku pakiet przejdzie do następnej osoby na liście zwycięzców.
  • Nagrodami za miejsca 2-5 są iPody Nano 8GB oraz darmowe zakłady wartości 150 PLN. Będą one zaksięgowane na koncie gracza Sportingbet do końca maja. iPody zostaną wysłane do 10 czerwca.
  • Nagrodami za miejsca 6-25 są darmowe zakłady wartości 150 PLN. Będą one zaksięgowane na koncie gracza Sportingbet do końca maja.
  • Lista zwycięzców zostanie opublikowana na tej stronie, w poniedziałek 27 maja.
  • Wszyscy uczestnicy muszą mieć ukończone 18 lat.
  • Konta zduplikowane nie będą się kwalifikować.
  • Sportingbet zastrzega sobie prawo do wyeliminowania z promocji, według własnego uznania, indywidualne konta graczy.
  • Sportingbet ma prawo do odmowy przyznania nagrody/bonusu bez podania przyczyny tej odmowy.
  • Sportingbet jest jedynym arbitrem tej oferty i jego decyzje będą ostateczne i wiążące w przypadku rozstrzygania sporów z nią związanych.
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Zobaczymy, może coś wygram. Stawiałem we wtorek, kubice postawiłem że będzie ósmy, wiec nie trafiłem, ale w czasie okrążenia pomyliłem się o 0,009 sec
 
staszi 0

staszi

Użytkownik
No wlasnie, jaki byl czas najszybszego okrazenia ? Bo Kubice &quot;zgadlem&quot;, ze nie dojedzie...
 
staszi 0

staszi

Użytkownik
1:15.154 a jaki postawiłeś :&gt;
1,15,005, wiec chyba nie dam rady...

EDIT: A moze chociaz freebet sie ustrzeli, bo w pierwszej kolejnosci decyduje jednak pozycja Kubicy, a pozniej dopiero czas okrazenia (gadalem z supportem)...

EDIT 2: Jest freebet;)
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Gratulacje!

Jak bym postawił że nie dojedzie kubica miałbym .. 2 miejsce...szkoda. Ale jest druga edycja :spokodfhgfh: Tylko że trzeba wnieść zakład za 10 zł ????
 
staszi 0

staszi

Użytkownik
Gratulacje!

Jak bym postawił że nie dojedzie kubica miałbym .. 2 miejsce...szkoda. Ale jest druga edycja :spokodfhgfh: Tylko że trzeba wnieść zakład za 10 zł ????
Dzieki, no rzeczywiscie miales pecha..., gdzie widzisz info o drugiej edycji ?

EDIT: Juz mam;)
 
Do góry Bottom