>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zdobycie VIP-a na skrillu

ogarniety 246

ogarniety

Użytkownik
Czy mozliwe jest zdobycie vipa przez wpłate i wypłate pieniedzy na buka ktory jest partnerem skrilla? Nigdy tak nie probowalem a przez zwykłe transakcje juz mi sie uzbierało troche i pewnie niedlugo wskoczy bronze.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Każda wpłata do buka się liczy, wypłaty niestety nie są wliczane. Natomiast nie wiem czy bukmacher pozwoli Ci wypłacić depozyt bez obrotu, albo obciążą Cię opłatą albo każą postawić całość przynajmniej po kursie 1.01, to raczej standard, w regulaminach jest zazwyczaj punkt o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy. Jeśli jednak znajdziesz takiego który wypłaci bez obrotu to tak, w taki sposób mógłbyś zdobyć VIPa.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Każda wpłata do buka się liczy, wypłaty niestety nie są wliczane.Jeśli jednak znajdziesz takiego który wypłaci bez obrotu to tak, w taki sposób mógłbyś zdobyć VIPa.
W programie VIP jest dokładnie odwrotnie jak piszesz - liczy się każdy przelew od partnera handlowego na konto Skrill, a nie to co samemu się wpłaca do buków/kasyn.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
W sensie liczy się wypłata od buka a nie wpłata, tak? Jestem pewien, że liczą się tylko i wyłącznie wpłaty, ostatnio nawet sam obliczałem to na podstawie mojego konta, pytałem także ich support. Wycinek z regulaminu:
Jak zostać Skrill VIP-em?
Aby stać się VIP-em Skrill, należy posiadać aktywne konto Skrill oraz dokonać transakcji wychodzących do handlowców na kwotę 6.000 euro –lub równowartość w wybranej walucie- w przeciągu kwartału. Kwartał oznacza kolejne trzy miesiące roku kalendarzowego:
Kiedyś z tego co pamiętam wypłaty też były zaliczane jako &quot;transakcje&quot;, jednak to było dobrych kilka lat temu.
 
A 205

amindada

Użytkownik
faktycznie chyba jest tak jak piszesz, ja byłem przekonany, że licza sie tylko przelewy od partnerów handlowych ,a nie to ile sami wysyłamy.
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Wg mnie licza sie tylko wyplaty wlasnie dzisiaj przyznali mi braz.do konca kwartalu jeszcze troche czasu moze do silvera dociagne
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Też tak właśnie zbieram do silvera, gdyby wypłaty zaliczali do obrotu to byłoby pięknie, niestety tak nie jest. Jak już wspomniałem pytałem wcześniej o to support, poniżej odpowiedź która mam nadzieję wszystkich przekona:
Dziękujemy za kontakt z Biurem Obsługi Klienta Skrill i przepraszamy za późną odpowiedź.

Uprzejmie informujemy iż przesłanie pieniędzy od partnera na Pańskie konto nie jest liczone do wymaganego obrotu.
Tak, wszystkie wysłane środki do bukmacherów są liczone do otrzymania statusu VIP.

Mamy nadzieję, iż powyższe informacje okażą się pomocne. Jeśli, jednak możemy jeszcze w jakiś sposób udzielić pomocy lub odpowiedzieć na pytania dotyczące naszych usług prosimy o ponowne skontaktowanie się z nami.


Z poważaniem,

Marta
Еkipa Skrill
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Moja karta się zdarła, wymieniłem ją, przysłali z miesiąc temu i dalej srebrna ta sama jaka była. Mam vipa, co do nich napisać by dali zbliżeniową?
 
mentoss 0

mentoss

Użytkownik
Nic, sami wymienią. Mi się miesiąc temu skończyła srebrna to mi przysłali nową srebrną a za 2 tygodnie ma być czarna. Zobacz na mailu czy masz od nich wiadomość że niedługo wyślą.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Moja karta się zdarła, wymieniłem ją, przysłali z miesiąc temu i dalej srebrna ta sama jaka była. Mam vipa, co do nich napisać by dali zbliżeniową?
Wszystkim wymieniają na nowe, bez względu czy się chce nową, w przyszłym tygodniu Polskę zaleją przesyłki...
Co do sztucznego nabijania to róbcie to z głową, bo potrafią wyłapywać takie rzeczy i grozić jakimiś tam karami
 
Do góry Bottom