>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ZDRAPKA - www.jetbull.com

Status
Zamknięty.
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
Witam, wchodzimy na [URL='https://affiliate.jetbull.com/click.do?ba=0&amp;bo=3000519&amp;p=718&amp;s=0&amp;sb=0&amp;l=0&amp;ps=1&amp;at=10684&amp;code=fa4c8e3637aa822c5afc044e61a0c96c']www.Jetbull .com [/URL]
Normalnie się rejestrujemy, po rejestracji wchodzimy na maila, gdzie mamy specjalny link do zdrapki. Zdrapujemy... i wygrywamy. Ja osobiscie zdrapałem 4euro, jeden kolega 70...
radze wybierac walute EURO.
Narazie nie wiem co z wypłata, ale warto sie zarejetrować, strona przyjemna!
KLIKNIJ i zarejestruj się na www.Jetbull.com
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
EXTRA Bonus - los zdrapka, który zawsze wygrywa !

Warunki i zasady Promocji :
Extra bonus w postaci unikatowego losu zdrapki należy się każdemu nowo zarejestrowanemu klientowi Jetbull.
Kwota bonusowa zostanie automatycznie doliczona do Salda na koncie klienta.
Ten rodzaj bonusu nie jest blokowany do dalszego wykorzystania.
Los zdrapkę należy wyczerpać / wykorzystać najpóźniej w terminie 30 dni od jego wysłania pocztą elektroniczną (e-mailem).
Oferta ta nie dotyczy aktualnych lub byłych właścicieli kont i jest ważna tylko dla jednej rejestracji w ramach jednego domostwa, 1 IP adresu i 1 osoby (1 numer konta bankowego lub konta Netellerr / Moneybookers, 1 numer karty kredytowej).
Jetbull Limited zastrzega sobie prawo do anulowania lub zmiany niniejszej oferty bonusowej albo do zmiany warunków jej czerpania bez uprzedniego powiadomienia.
Jetbull Limited zastrzega sobie w wyjątkowych przypadkach prawo do odmówienia czerpania kwoty bonusowej klienta.
W przypadku wykorzystania niniejszej oferty w złym celu Jetbull Limited zastrzega sobie prawo do odmówienia wejścia na strony internetowe Jetbull.com jakiemukolwiek klientowi lub grupie klientów.
Oprócz wyżej podanych warunków jest niniejsza oferta przedmiotem Ogólnych warunków.

Uwagi: Bonusy udzielane są nowym (nowo zarejestrowanym) użytkownikom w celu wypróbowania i testowania usług Jetbull oraz bezpieczeństwa i komfortu usług. Każdemu nowemu użytkownikowi zostanie udzielony tylko 1 bonus, i to bez względu na kolejne otwarte konta.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ciezko min na MB to 40$.

A ten zwrot oddaja odrazu czy tylko jak przegramy? Trzeba cos do nich pisac?

Ps. Tez mam 4$
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom