>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zdzisu wraca czyli FOOTBALL LAY SYSTEM za "grubą kasę"

egreg 942

egreg

Użytkownik
... a za kazdym razem ty jak i wiele innych osob tylko czeka na bankruta, zeby napisac sakramentalne &quot;a nie mowilem..&quot;. mnie to w zaden sposob nie zraza...
OK mogłeś tak pomyśleć, ale zapewniam Cię że nie życzyłem Ci źle, bo dla mnie było oczywiste czym to się skończy.
A moje posty miały na celu tylko i wyłącznie zapobieżeniu straty znacznej części kapitału przez początkujących graczy (przede wszystkim) , choć domyślam się że ze skutkiem bliskim zeru.
Oczywiście temat @Wudara tym samy się skończy na 100% , ale on i tak gra tylko za wirtualny szmal.
Takie tematy według mnie są potencjalnie bardzo szkodliwe , dlatego najlepiej by było żeby się kończyły jak najszybciej. Gdybym był adminem tego portalu to takie tematy byłyby natychmiast kasowane , a na portalu było by wypisane wielkie ostrzeżenie na pierwszej stronie przed graniem progresją.
Takie granie urąga elementarnym zasadom gry w bukmacherkę i nie tylko .
PS A @Zdzisiowi życzę z całego serca żeby odrobił tą stratę , ale jeżeli ma to robić też za pomocą progresji, to faktycznie lepiej żeby robił to po cichu, tak jak pisał.
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Gdybym był adminem tego portalu to takie tematy byłyby natychmiast kasowane
Gdybyś był adminem....to byś był sam na tym portalu....
Aczkolwiek cieszę się że śledzisz mój temat w wolnej chwili i dziękuje Ci że życzysz mi powodzenia,pewnie jak zwykle masz rację z tym bankrutem
Od siebie dodam że postaram się o więcej niż dziesięć miesięcy żebyś musiał dłużej poczekać ze swoim &quot;...a nie mówiłem...&quot;
@Zdzisiu wybacz że piszę tutaj ,ale skoro ktoś o mnie piszę to nie mogę zostać obojętny,ale obiecuje że to po raz ostatni,bo nie mam zamiaru polemizować z ludźmi którzy są na forum tylko po to żeby nawracać zbłąkanych ludzi(takich jak ja) ze złej progresji na właściwą drogę.....no właśnie tylko jaką?bo sam autor do tej pory nie wykazał się żadną inwencją twórczą i nie raczył założyć wątku
Dlatego zasadne w tym momencie jest pytanie:
Jak grać panie premierze??,o przepraszam panie @egreg?????????
P.S
Powoli @Zdzisiu zaczynasz osiągać zamierzony cel,progresja skończona a w temacie wciąż nowe wpisy.....gratulację!!!!
To mój ostatni wpis w tym temacie,jak będziesz chciał pogadać to pisz na priv,a z kolegą powyżej to była moja ostatnia wymiana uprzejmości
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
wudar, jestem gotów założyć sie o butelke dobrej whisky, ze jeszcze niejednokrotnie sie tu wpiszesz ???? odpocznę tylko parę dni, opracuje strategię wyjscia z tego i jedziemy dalej.
 
Q 0

qbaneo

Użytkownik
Się wtrące nieco... Mam pytanie do właściciela tematu, znalazłem twój stary temat o nazwie Outlet gdzie czekałeś na serie 5 porażek i dopiero startowałeś z obstawianiem. Przeczytałem ten temat i wynika z niego, że było całkiem okey choć trafiały się serie doprowdzające do bankruta. Jednak nie o tym chciałem, często w tamtym temacie padało zdanie z twojej strony, że żadna progresja nie udzwignie grubych czarnych serii&quot;. Teraz pytanie, dlaczego powstał ten temat, jak sam pisałeś nie jesteś typerem ani wielkim analizatorem, głównie opierasz sie na kursach itp. Jeśli możesz odpowiedz w miare konkretnie.Żeby nie było straciłem sporo na progresji i sam nie wiem czy istnieje odpowiednia progresja.., szukam cierpliwie testuje, jednym słowem nie poddaje się.
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Gdybyś był adminem....to byś był sam na tym portalu...
...Jak grać panie premierze??,o przepraszam panie @egreg?????????
He he to odpowiem w twoim stylu :
Jak bym napisał jak grać to by już nie było... z kim grać ! ????
 
cock 756

cock

Użytkownik
odpocznę tylko parę dni, opracuje strategię wyjscia z tego i jedziemy dalej.
Nie przyjmuj sobie sam presji na glowę. Po kiego? Czekam na założenia dla exodusu, wątpiąc w te &quot;parę dni&quot;. ;) PS. 40 stron walki to i tak dobry wynik pomijając fakt realności, presji itp.
PS. Wracając do naszych polemik weź pod uwagę, że z Pinnacle x i 2 da więcej niż lay w Betfair.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
LAY Huracan v Brown de Adrogue 1,99 zobowiazanie 9,9 GBP

LAY Middlesbrough v Huddersfield 2,06 10,6 GBP

LAY Leeds v Bournemouth 2,08 10,8 GBP

LAY Arsenal v Napoli 2,12 11,2 GBP

LAY Guaratingueta Paysandu 2,04 10,4 GBP


postanowilem ze zamiast jednego meczu za 100 GBP bede gral 10 za 10 funtow. gdy jedna z progresji zajdzie na 5 poziom stawkowania reszta czeka az dana progresja spadnie ponizej 5 poziomu. jednym slowem jednoczesnie powyzej 5 poziomu stawkowania bede ciagnal tylko jedna progresje. w ten sposob bede mial wystarczajaca liczbe sznas zeby nie zbankrutowac. jako, ze musze stawiac teraz 10 meczy zamiast jednego stalo sie to dla mnie zbyt czasochlonne zeby dzielic sie taka iloscia postawionych zdarzen na forum. wstrzymam sie z publikowaniem swoim typow. wroce wkrotce jak mi sie zacznie znowu chciec. pozdro
 
Do góry Bottom