>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zdzisu wraca czyli FOOTBALL LAY SYSTEM za "grubą kasę"

S 49

slon89

Użytkownik
To jest początek końca czegos co wydawało sie zbyt piękne by było prawdziwe 50tys zł niezła kasa a teraz następny typ już za swoją kasę to sie nazywa progresja.Oby autor jeszcze z tego wyszedł czego mu życzę ale i tak kiedyś sie to skończy bankrutem.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
gdyby łks nie oddal paulinho... nastepny juz musi wejsc. szkoda ze kurs na valencie skoczyl
niekiedy najistotniejsze w tej zabawie jest umieć powiedzieć STOP Zdzisławie ;) Jak grasz to w realu za takie stawki jak piszesz to naprawdę szkoda kasy na dalsze trzymanie się tej metody i trwonienie gotówki ????
 
S 49

slon89

Użytkownik
Autor pisał że niechce nic podawać żadnych zdjęć bo szanuje swoją prywatność więc nie licz na to że zrobi wyjątek ps. Nie chce nikogo oskarżać ale ja w taka stawkę wątpię aby autor zagrał tak w realu myślę że to tylko na potrzeby tematu.
 
S 9

serbskiekosovo

Użytkownik
Upadek Tytana. Korwin Mikke forumowej bukmacherki. Wielu natchnąłeś na granie, pokazałeś co to LAY, ale sam stałeś się aż niepoważny w swojej wytrwałości. Valencia była dobrym meczem do zagrania ale nie za 10 tysięcy funtów, chyba nie ma takiego meczu. Powinieneś odpuścić, mając taki kapitał spokojnie byś nadrobił to co straciłeś no ale... co ja tam wiem :] Pozdrawiam i życzę powodzenia w przyszłości
 
S 49

slon89

Użytkownik
Autor nie stracił żadnego kapitału jeżeli wogóle go posiadał wyobraża sobie ktoś z was że miałby chęć pisać na forum po stracie ponad 100tys zł no chyba że jest milionerem wtedy zwracam honor.
 
mycute 52

mycute

Użytkownik
Zdzisiu przykro mi to pisac ale przegrales na wlasne życzenie. Kolejny raz nie zaufaleś moim typom mimo ze czterokrotnie Ci radzilem i za kazdym razem mialem racje. M.in dwa ostatnie typy : Real S. - Malaga i PSG - Monaco a Ty jak na zlosc postawiles lay na tottenham liczac ze beniaminek utrze nosa drużynie ktora jest teraz na fali... Co prawda bramka padla dopiero w 93 minucie ale przewaga gosci byla miażdżąca i ten typ nie mial prawa wejść. Wiec mysle sobie poradze Ci źebys zagral lay w meczu psg - monaco a Ty jak na złość postawileś na Valencie ktora mimo ze sezon nie zaczela imponujaco , ale w domu jest zawsze bardzo mocna... Bardzo nie przemyslane typy...
 
K 0

kacperek126

Użytkownik
Autor nie stracił żadnego kapitału jeżeli wogóle go posiadał wyobraża sobie ktoś z was że miałby chęć pisać na forum po stracie ponad 100tys zł no chyba że jest milionerem wtedy zwracam honor.
lub hazardzistą.

zdzisiu nie śledziłem na bierząco tmeatu, dlatego pyta.m. Widzę że jeszcze na ok 30str. po zakończeniu progresji nową rozpoczynałeś od 100gbp, dlaczego teraz od prawie 2k?
mycute
daruj sobie, 4 typy to jak rzut monetą. Gdyby paulinho w 93&#39; nie strzelił to teraz pisałbyś gratulacje dla zdzisława.
 
czoker 109,4K

czoker

Użytkownik
Zdzisiu przykro mi to pisac ale przegrales na wlasne życzenie. Kolejny raz nie zaufaleś moim typom mimo ze czterokrotnie Ci radzilem i za kazdym razem mialem racje. M.in dwa ostatnie typy : Real S. - Malaga i PSG - Monaco a Ty jak na zlosc postawiles lay na tottenham liczac ze beniaminek utrze nosa drużynie ktora jest teraz na fali... Co prawda bramka padla dopiero w 93 minucie ale przewaga gosci byla miażdżąca i ten typ nie mial prawa wejść. Wiec mysle sobie poradze Ci źebys zagral lay w meczu psg - monaco a Ty jak na złość postawileś na Valencie ktora mimo ze sezon nie zaczela imponujaco , ale w domu jest zawsze bardzo mocna... Bardzo nie przemyslane typy...
Trzeba mieć duży tupet, żeby do teamtu gdzie facet ( w tym wypadku Zdzisiu) obstawia mecze za naprawdę sporą kasę, obstawia je pewnie od xx lat i do tej pory przynosiło mu to ładny zysk, wbijać się ze swoimi typami i mieć jeszcze czelność pisać, że ktoś przegrał na własne życzenie czy obstawiał jak na złość ???? Duża klasa mycute, naprawdę.
Typy, kasa i temat były jego i tylko JEGO.

Zdzisiu, Tobie szczerze współczuję. Pisanie, że życzę Ci żebyś to odrobił, byłoby chyba co najmniej nie na miejscu. Także powodzenia w życiu, bo od bukmacherki chyba teraz przez jakiś czas odpoczniesz.
Pozdro
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
panowie, spokojnie ????
mozna sobie cos robic w ciszy, a mozna pod publiczke. chcialem, zeby temat byl ciekawy i to mi sie udalo. szkoda, ze nie udalo sie zrealizowac celu czyli zrobic maszynki do zarabiania pieniedzy, aczkolwiek.... mam pomysl jak to ulepszyc. ale chyba nie bede sie dzielil tym na forum. chociaz z drugiej strony korwin mikke bukmacherki powinien miec tupet i isc z szabelka dalej heh. nie bez przyczyny nazwalem sie zdzisiu krecina, bo co to dla zdzisia utrata 50-100 tys zl. 0,3% jego budzetu? ;)
 
S 49

slon89

Użytkownik
Autor od początku do końca nowa grę zaczynał od 100 ale nie kończył po 1 trafieniu tylko cofał sie ze stawka o 2 poziomy w tym stawkowaniu nie wystarczy trafić raz by wyjść na plus.
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Cześć,
Wpadłem na chwilę do Ciebie po dłuższej przerwie a tu co ja widzę-gra skończona
Nie będę pisał że mi przykro i że współczuje bo niby czemu-kasa była twoja więc czemu ma mi być przykro,a współczuje się jak straci się kogoś bliskiego a nie pieniądze
Jesteśmy dorośli i każdy z nas jest świadomy tego co robi i ryzyka jakie to za sobą niesie
Ja od siebie chciałem Ci podziękować że przypomniałeś mi ten sposób i za to że chociaż nie znamy się osobiście to wiem że jesteśmy podobni do siebie względem podejścia do bukmacherki i nie tylko
Tak sobie teraz myślę przeglądając ze trzy ostatnie strony wpisów że może to i dobrze że temat skończony bo zrobił ci się niezły bajzel w temacie a co jeden to mądrzejszy doradca
Chcę Ci jeszcze pogratulować tematu bo mało jest tu (podobno na tym kiedyś najlepszym forum)podobnych które trwały by 10 miesięcy i cieszyły się tak dużym zainteresowaniem i życzyć żebyś dalej szedł z szabelką a skorzystamy na tym wszyscy
pozdrawiam i powodzenia na przyszłość :)
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
hehe. siemasz. zawsze jest tylko jeden sposob, zeby bylo ciekawie.nie na zapalki. za wielka kase! te 50 tys budzetu, o ktorym wspomniales to dobre zabezpieczenie. no i nawet przy takim budzecie to chyba nie za 100 na pierwszy mecz ale 5 roznych progresji za 20 kazda.. pozdro

zrobil sie mega dlug. w ciszy z boku postaram sie z niego wyjsc i podejme probe na wiecej progresji za mniejsze stawki.
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Granie progresją zawsze tak się kończy , wcześniej lub później.
Dziwię się tylko, że było tak mało komentarzy odradzających takie granie, zarówno w tym temacie jak i wielu innych o progresji na tym forum.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Granie progresją zawsze tak się kończy , wcześniej lub później.
Dziwię się tylko, że było tak mało komentarzy odradzających takie granie, zarówno w tym temacie jak i wielu innych o progresji na tym forum.
moim zdaniem masz taka opinie jak i wiele innych osob (co mnie nie dziwi) bo to jest kolejny temat, w ktorym bank nie udzwignal czarnej serii i nastapil typowy game over. nikt dotad lacznie ze mna nie pokazal ci, ze sie da. a za kazdym razem ty jak i wiele innych osob tylko czeka na bankruta, zeby napisac sakramentalne &quot;a nie mowilem..&quot;. mnie to w zaden sposob nie zraza, bo ciagnac temat 10 miesiecy zauwazylem duzo niedociagniec ale nie zdazylem usprawnic mojego grania. nic straconego jednak. zrobie to w przyszlosci.

wudar moze czuc sie urazony ???? on na wstepie powiedzial , ze jesli za 1 j startuje to musi miec bank 500 jesli sie nie myle teraz. i dobrze mu idzie.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
PSG - Monaco a Ty jak na zlosc postawiles lay na tottenham
z jednej strony ci dziekuje za typ przeciwko maccabi , a z drugiej ... jak na zlosc zasmiecasz temat typem na psg. pisalem wczesniej. nie zasmiecac forum typami (niewazne czy trafione, u mnie co drugi byl trafiony) ktore nie spelniaja zalozen
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
moim zdaniem masz taka opinie jak i wiele innych osob (co mnie nie dziwi) bo to jest kolejny temat, w ktorym bank nie udzwignal czarnej serii i nastapil typowy game over. nikt dotad lacznie ze mna nie pokazal ci, ze sie da. a za kazdym razem ty jak i wiele innych osob tylko czeka na bankruta, zeby napisac sakramentalne &quot;a nie mowilem..&quot;. mnie to w zaden sposob nie zraza, bo ciagnac temat 10 miesiecy zauwazylem duzo niedociagniec ale nie zdazylem usprawnic mojego grania. nic straconego jednak. zrobie to w przyszlosci.

wudar moze czuc sie urazony ???? on na wstepie powiedzial , ze jesli za 1 j startuje to musi miec bank 500 jesli sie nie myle teraz. i dobrze mu idzie.
skoro mnie wywołałeś to w pierwotnej wersji miałem stawkę początkową 5j a kapitał prawie 10 000j co niektórym wydawało się chore i niedorzeczne grać stawkę początkową za 0,05% banku później trochę to zmodyfikowałem i raz był moment że zacząłem tego żałować....
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Zdzisiu przykro mi to pisac ale przegrales na wlasne życzenie. Kolejny raz nie zaufaleś moim typom mimo ze czterokrotnie Ci radzilem i za kazdym razem mialem racje.
@mycute &gt;&gt; skoro zgłaszasz tu już kolejny raz swoje pretensje o to, że nie zostałeś posłuchany - to bardzo opacznie pojmujesz rolę jakiegokolwiek ( bez względu na tematyczny zakres sprawy ) doradcy!

Otóż rolą doradcy jest tylko i wyłącznie podsuwanie pomysłów wg własnej wiedzy i w trosce o interes osoby, której się doradza.
Sam doradca nie ma nawet prawa zgłaszać jakichkolwiek pretensji, że leżący w jego gestii wkład w postaci swoich opinii czy analiz , nie zostaje praktycznie wykorzystywany - bowiem faktyczna o czym zdajesz się nie wiedzieć rola doradcy , to jedynie poszerzanie obszaru decyzyjnego osoby której się doradza poprzez wskazanie możliwości , zaś sama ostateczna decyzja zawsze należy do osoby , na rzecz której się z dobrego serca czy też zawodowo doradza , bo to ona - jak choćby w tym przypadku dotyczącym bukmacherki i Zdzisia - wydaje swoje własne pieniądze i to na nią spadają wszelkie konsekwencje z tej jego własnej decyzji płynące (słodycz i laury z wygranej bądź gorzki i bolesny smak porażki ) .

Tak więc doradca, jako ten który nie ponosi ryzyka i konsekwencji - nie ma prawa zgłaszać żalów , że jego rada/rady nie zostały wykorzystane w sposób bezpośredni , gdyż nie to jest rolą doradcy.

P.s: ponadto a nawet przede wszystkim:
Zdzisio nikogo łącznie z Tobą nie prosił o podawanie tu swoich a dla niego przeznaczonych propozycji typów!!!

.
 
Do góry Bottom