>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zdzisu wraca czyli FOOTBALL LAY SYSTEM za "grubą kasę"

seb4 2

seb4

Użytkownik
Mam pewne pytanie do Ciebie Zdzisiu, a chodzi mi o coś takiego czy można grać na czyjeś szczęście? chodzi mi o coś takiego,że np. ja sobie tam gram swoje progresje itp i obserwuje Ciebie i Twoje typy i widze taką sytuacje,że przegrałeś 3 mecze z rzędu i teraz zagrałeś 4 próg a z tego co widziałem to w tych 20tyg najgorzej miałeś chyba 5 próg a było to jedynie 2-3 razy? wiec prawdopodobieństwo Twoje jest wieksze przy większych passach porażek, a czy ja moge na tym bazować? w sumie mam takie same szanse jak przy każdym innym meczu, no ale jak gram Twoje pierwsze progi to przewaznie nie wchodzą, a te 4-5 zawsze ????
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Mam pewne pytanie do Ciebie Zdzisiu, a chodzi mi o coś takiego czy można grać na czyjeś szczęście? chodzi mi o coś takiego,że np. ja sobie tam gram swoje progresje itp i obserwuje Ciebie i Twoje typy i widze taką sytuacje,że przegrałeś 3 mecze z rzędu i teraz zagrałeś 4 próg a z tego co widziałem to w tych 20tyg najgorzej miałeś chyba 5 próg a było to jedynie 2-3 razy? wiec prawdopodobieństwo Twoje jest wieksze przy większych passach porażek, a czy ja moge na tym bazować? w sumie mam takie same szanse jak przy każdym innym meczu, no ale jak gram Twoje pierwsze progi to przewaznie nie wchodzą, a te 4-5 zawsze ????


http://forum.bukmacherskie.com/f18/outlet-69061.html
 
J 0

jawor28

Użytkownik
Zdzisiu co sie stalo czyzbys przestal grac? Zadnych typow ani wczoraj ani dzisiaj a tak obserwuje od niedawna i jestem pod wrazeniem ???? duzego stanu konta zycze!
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Zdzisiu co sie stalo czyzbys przestal grac? Zadnych typow ani wczoraj ani dzisiaj a tak obserwuje od niedawna i jestem pod wrazeniem ???? duzego stanu konta zycze!

codziennie siedze na betferze ale nic mi nie pasuje z futbolu. zaczne grac inne dyscypliny tez i remisy do przerwy moze.
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
zaczne grac inne dyscypliny
polecam WTA, tam dzieją się prawdziwe cuda i idzie ładnie wygrać, dwa dni temu jak patrzyłem, to grając każdy mecz stawką 100 zł od góry do dołu przeciwko faworytkom wygraliśmy około 960 zł
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
Zdzisiu nie ma co na sile bo zle się to kończy. Jedz swoim planem i trzymaj się stalowych zasad a jak trzeba to zrób przerwe i też na dobre wyjdzie. co do WTA to daj spokój to tak samo jakbyś postawił dzisiaj na USA i Szwajcarów w hokeja(tak jak ja ???? ) mi się wydaje ze w tenisa to dużo meczy jest sprzedawanych.. Pozdro i zrób wakacje
 
C 22

caciavita

Użytkownik
polecam WTA, tam dzieją się prawdziwe cuda i idzie ładnie wygrać, dwa dni temu jak patrzyłem, to grając każdy mecz stawką 100 zł od góry do dołu przeciwko faworytkom wygraliśmy około 960 zł
ty nic nie polecaj tylko zaczni grac i pochwal sie ile to zarobiles
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
polecam WTA, tam dzieją się prawdziwe cuda i idzie ładnie wygrać, dwa dni temu jak patrzyłem, to grając każdy mecz stawką 100 zł od góry do dołu przeciwko faworytkom wygraliśmy około 960 zł
nigdy nie ma reguły , ciezko było by tak grac za realne pieniadze. Moim zdaniem to nie system , to juz szukanie ostatnie deski ratunku
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
polecam WTA, tam dzieją się prawdziwe cuda i idzie ładnie wygrać, dwa dni temu jak patrzyłem, to grając każdy mecz stawką 100 zł od góry do dołu przeciwko faworytkom wygraliśmy około 960 zł

proponuje wyciagac wnioski po kilkuset zdarzeniach raczej, a nie jednym dniu. hurraoptymizm zawsze na bok ????
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
oczywiscie LAY THE DRAW HALF TIME...
grałem tak całkiem niedawno ,znajdziesz to u mnie w tematach z braku czasu na razie zawiesiłem
z moich obserwacji wynika że więcej meczy wchodziło gdy były wyrównane kursy
....tylko że ja grałem duble ....
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik




Groningen v Twente

LAY Twente
kurs: 2,14
zobowiazanie: 228 GBP
potencjalna wygrana: 200 GB
P
-228 GBP
bilans: +8372 GBP



Eintracht Frankfurt v Wolfsburg

LAY Eintracht
kurs: 2,12
zobowiazanie: 448 GBP
potencjalna wygrana: 400 GBP
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
-228 GBP
bilans: +8372 GBP



Eintracht Frankfurt v Wolfsburg

LAY Eintracht
kurs: 2,12
zobowiazanie: 448 GBP
potencjalna wygrana: 400 GBP
+380 GBP
bilans: +8752



ESTAC Troyes v Bordeaux

LAY Troyes
kurs: 2,16
zobowiazanie: 116 GBP
potencjalna wygrana: 100 GBP
 
Do góry Bottom