>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ZEDBET - do 300 EURO Bonusu

drewcio 0

drewcio

Użytkownik
dziwne, jak sie pytałem supportu to odpisali że można na Soccer or Basketball obrócić free beta. A soccer u nich to również rozgrywki m.in. europejskie, nie tylko MLS. Także juz sam nie wiem... Jak jest na 100%??

A czy ktoś już weryfikował swoje dane u nich?? Czy przesłanie skanu dowodu wystarczy? Bo przysłali ma maila, z wyjaśnieniem niby ale tak zakręcony że nie kojaże....
 
G 0

golomp

Użytkownik
wypłaci ktos wreszcie stamtąd?
Kumpel właśnie rozpoczął procedurę wypłacania. Niestety złożył depozyt za pomocą mastercard, która jak wiadomo działa tylko w jedną stronę, więc zapewne wypłata ciut się skomplikuje. Jak będzie już po to napiszę. Chyba że mi się odechce tu zaglądać.

ileż można sie zastanawiać nad freebetem?.
Jeżeli się gra, by poczuć dreszczyk i być może raz na trzy miesiące być nad kreską, to rzeczywiście nie ma sensu zbytnio się czaić. Jak ktoś traktuje bukmacherkę jako źródło jakichś tam, regularnych przychodów, to nie gra póki mu się to nie opłaca.

Poza tym to grzeczniej proszę.
Póki co to z wpisów kolegi jeszcze nikt nie skorzystał, więc może przydałoby się trochę szacunku dla tych, którzy nie dość że mają jaja by przecierać nowe szlaki, ale także mają kaprys dzielić się tym z innymi.
 
S 2

securebet

Użytkownik
Witam, co do zwiedzaniaszlaków to bardzo duzo ich przecierałem ale wiekszośc firm to nawet nie są znane na zadnym polskim forum,tutaj za to chodzi o wieksza kwote to jak juz ktos pierwszy sie ruszył to spoko i wole poczekać:jezora:

co do drugiego czyli:

cytat:
Jeżeli się gra, by poczuć dreszczyk i być może raz na trzy miesiące być nad kreską, to rzeczywiście nie ma sensu zbytnio się czaić. Jak ktoś traktuje bukmacherkę jako źródło jakichś tam, regularnych przychodów, to nie gra póki mu się to nie opłaca.
cytat
ja wole oscylować w granicach rynku 100% jeśli rozumiesz o co chodzi+asekuracja.Tak zarabiam na życie,chociaż przy obecnym kapitale to powinienem pomyśleć o czymś innym bo procentowo to juz nie jest taki duży zysk:-|.Tak czy tak chętnie wymieniam sie informacjami na temat ciekawych ofert i jestem otwarty na wspolprace...
 
G 0

golomp

Użytkownik
Po niespełna tygodniu od zlecenia wypłaty kumpel ma kasę na koncie. Przelali mu na konto dokładnie tyle, ile wypłacał, czyli nie przycinają na przewaluowaniach.

Chyba można ich polecić.
 
P 0

piter85

Użytkownik
Ja zalozylem konto we wtorek (27.05). Tego samego dnia postawilem moj pierwszy zaklad, a zaraz po jego rozliczeniu postawilem swojego freebeta. Nastepnie wyslalem dokumenty do weryfikacji i w srode mialem juz konto zweryfikowane. Zlecilem wyplate i dzisiaj (czyli po dwoch dniach) pieniadze wplynely na moje konto bankowe. Dodam ze zalapalem sie na maksymalengo freebeta (1000zl). Nie mialem zadnych problemow z tym bukiem wiec moge go z czystym sumieniem polecic.

Z tego co zauwazylem to oferta jest przedluzona do 2 czerwca, wiec jest jeszcze kilka dni zeby skorzystac.
 
O 0

olgierd

Użytkownik
Panowie jedno małe pytanko - jak postwić tego freebeta? Bo wszystko ok, przy tworzeniu kuponu niby jest, oczywiscie tylko piłka lub kosz, zaznaczam żeby z niego skorzystać i nic - &quot;Invalid stake&quot;. O co chodzi? Z góry dzięki i nie śmiać się!:-D Pierwszy raz tak zgłupiałem...
 
P 0

piter85

Użytkownik
wybierasz zaklad na ktory chcesz postawic, wpisujesz wartosc freebeta w okienku &quot;stake&quot;, zaznaczasz opcje ze chcesz skorzystac z freebeta, naciskasz &quot;confirm&quot; i wszystko powinno byc w porzadku ;)
 
Do góry Bottom