>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zegarki

5567 719

5567

Użytkownik
Witam...
Od kilku miesięcy staram się kupić sobie zegarek... Czym dłużej się rozglądam, chodzę po sklepach, czytam w internecie o poszczególnych modelach tym las wydaje się coraz większy i trudniej mi podjąć decyzję o zakupie konkretnego modelu. Chciałbym abyście podzielili się swoimi spostrzeżeniami i opiniami na temat zegarków, które posiadacie lub które możecie mi polecić. Dodam, iż maksymalnie chcę wydać na zegarek około 1300zł.
Pozdrawiam i zachęcam do pisania ;]
 
5567 719

5567

Użytkownik
B_R_U_T_U_S : ok, sprecyzuje trochę ;]
No więc tak... Raczej nie noszę w ogóle odzieży sportowej, więc w grę wchodzi zegarek elegancki lub pół elegancki, taki, który będę mógł nosić zarówno na co dzień jak i pokazać się w nim na jakichś bardziej oficjalnych spotkaniach ze znajomymi. Oczywistym jest fakt, iż zegarek ten ma przede wszystkim dobrze wyglądać, wiadomo, że prawie każdy posiada telefon komórkowy i dla wielu jest to podstawowe i bardzo wygodne źródło informacji czasowej (dla mnie też) a więc nie kupuję zegarka głównie po to, aby wiedzieć, która jest godzina. Chodzi o to, że ten zegarek ma być po prostu &quot;ładnym&quot; dodatkiem do mojego ubioru ;] To tyle jeśli chodzi o przeznaczenie mojego przyszłego zegarka ;]

Jeśli bransoleta to tylko stalowa. Może być pasek skórzany (najlepiej czarny, brąz za bardzo rzuca mi się w oczy ).
B_R_U_T_U_S ten model, który zaproponowałeś powyżej uważam za dobrą propozycję. Jedynym mankamentem a może drobiazgiem do którego mogę się przyczepić jest zbyt duże oznaczenie godzin &quot;3&quot;, &quot;6&quot; i &quot;9&quot;.
Bardziej pasuje mi chyba z tamtej strony ten model
---&gt;
http://www.watch.pl/navy-line-navalus-chrono-zegarek-meski-navalus-chrono-o_l_429_129.html
Zwłaszcza na zdjęciu w tym pudełeczku ładnie wygląda :grin:
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
5567 Model który zaproponowałem jest modelem taktycznym znaczy cyfry wyraźne by łatwo były widoczne , jeszcze dodam tyko że proponuje przymierzyć zegarek bo może być za mały za duży zbyt odstający . Widzisz ja preferuje obiór sportowo - trekingowy
Jak mam dżinsy założyć to szlak mnie trafia . Wiec gusta zegarkowe również mamy rożne. jak już wybierzesz zegarek to daj znać jaki ..
boberek34 zegarek wykwitnie elegancki napisz na pw jego specyfikę oraz cenne .
 
5567 719

5567

Użytkownik
boberek34 niestety nie mam dobrych informacji dla Ciebie. Po pierwsze nie lubię kupować używanych rzeczy. Po drugie Twój zegarek nie jest w moim typie a skoro tak jest to nic już zrobić nie mogę choćbym nawet bardzo chciał ;)

B_R_U_T_U_S na pewno zrobię tak jak radzisz. Planuję na początku przyszłego roku udać się do sklepu z zegarkami tej marki, którą podałeś wyżej w linku, zobaczyć zegarki na żywo i poprzymierzać ewentualnie. Mam 3 modele z tamtej strony nad którymi się zastanawiam, pewnie wezmę ten, który najlepiej będzie pasował do mojej ręki. W każdym razie samym linkiem bardzo mi już pomogłeś bo przyznam, że wcześniej nie oglądałem tych zegarków.

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś propozycje to bardzo proszę pisać ;]
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
jeśli mam coś polecić, to fajne zegarki robi Fossil - cena do jakości naprawde zadowalająca. No i Diesel (właściwie Diesel projektuje, a zegarki wykonuje Fossil) - również relacja cena/jakość cieszy.
No chyba, że ktoś planuje wydać ponad 3k na zegarek to mu nie doradzę :p
 
Do góry Bottom