>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zeszyty w Fortunie

P 0

pigiotto

Użytkownik
Witam mam pytanko, słyszałem, ze w bukach naziemnych, szczególnie w fortunie robia jakieś problemy jak ktos za dużo wygrywa albo np. chce postawic 5 tys na ako 4 i oni gdzieś tam dzwonia itd. I ja sie pytam WTF??!! Przecież jest regulamin, sa jasno ustalone reguły, jest statut a on sobie moga nie przyjąć zakładu? I Jak to niby tłumaczą? Ma ktoś jakieś doświadczenie w tej kwestii?
 
W 3

wakabajaszi-genzo

Użytkownik
raz mi sie zdarzylo w betako jak wchodzilo na rynek ok 3 lata temu ze poszedlem zagrac tam kupon za 200PLN ako ok 4 i chyba byly 4 lub 5 zdarzen na kuponie w sumie niskie kursy same i zdziwilem sie jak babka kazala mi poczekac bo system niechcial puscic jej kuponu i dzwonila gdzies tam i pytala sie czy za taka kwote moze zagrac mi ten kupon gadala z jakims gosciem i on stwierdzil ze moze ???? to byl jedyny raz gdy sie z takim czyms spotkalem
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
faktycznie tak jest, w mojej miejscowości wisi nawet plakat z limitem kursu w stosunku do danej stawki, jeśli jak kolega wspomniał za 200 gdzieś dzwonili to można stawki rozkładać na kilka takich samych kuponów i już bez problemu powinni przyjąć
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
raz w totomixie przyszedł kolo i chciał za 2000zł puscic na Lecha z Polonią W. @ 1.80 i dzwoniła sie pytać czy moze. Pozwolili a Lech wtedy srzelil dwie bramki w dwie minuty ????
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Witam mam pytanko, słyszałem, ze w bukach naziemnych, szczególnie w fortunie robia jakieś problemy jak ktos za dużo wygrywa albo np. chce postawic 5 tys na ako 4 i oni gdzieś tam dzwonia itd. I ja sie pytam WTF??!! Przecież jest regulamin, sa jasno ustalone reguły, jest statut a on sobie moga nie przyjąć zakładu? I Jak to niby tłumaczą? Ma ktoś jakieś doświadczenie w tej kwestii?
Tak moga a regulaminem sie nie martw bo to oni go napisali w taki sposob ze moga limitowac stawki.
raz mi sie zdarzylo w betako jak wchodzilo na rynek ok 3 lata temu ze poszedlem zagrac tam kupon za 200PLN ako ok 4 i chyba byly 4 lub 5 zdarzen na kuponie w sumie niskie kursy same i zdziwilem sie jak babka kazala mi poczekac bo system niechcial puscic jej kuponu i dzwonila gdzies tam i pytala sie czy za taka kwote moze zagrac mi ten kupon gadala z jakims gosciem i on stwierdzil ze moze ???? to byl jedyny raz gdy sie z takim czyms spotkalem
Betako pod tym wzgledem (nie tylko pod tym) jest jednym z najgorszych bukow naziemnych, chyba tylko tipsport moze z nimi konkurowac.

faktycznie tak jest, w mojej miejscowości wisi nawet plakat z limitem kursu w stosunku do danej stawki, jeśli jak kolega wspomniał za 200 gdzieś dzwonili to można stawki rozkładać na kilka takich samych kuponów i już bez problemu powinni przyjąć
Jesli w jednej kolekturze nie przyjma zakladu np za 5 tys to rowniez nie przyjma pieciu takich samych po tysiacu. Trzeba albo postawic w kilku kolekturach albo stawiac ten sam kupon przez znajomych (najlepiej w jakims odstepie czasowym).
 
P 0

pigiotto

Użytkownik
Ale w regulaminie fortuny napisali ze max wygrana 1 4 zdarzenia to 10000 to czemu niby nie moge 5000 tys na kurs 2?BTW jaki buk nie robi takich problemów? Chodzi mi raczej o buki naziemne chociaż ktos tam gdzieś pisał że do większych pieniedzy to tylko internetowe buki?Ale sa w sumie nielegalne wiec jhak to jest że w legalnym buku naziemnym gorzej garc o duze stawki niz w teoretycznie nielegalnym internetowym?????
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
To rowniez napisali w regulaminie:

3. W przypadkach, kiedy zagrożone jest prawidłowe działanie, ewentualnie interes spółki, pracownik punktu ma prawo wstrzymać przyjmowanie zakładów na jakiekolwiek spotkania, ewentualnie można pewną ilość zakładów w pewien sposób ograniczyć - np. wysokością wkładu, przyjęciem wyłącznie do AKO lub Solo, ilością zakładów w AKO itp.


2. &quot;FORTUNA zakłady bukmacherskie&quot; Sp. z o.o. ma prawo dowolnie ustalać limit wygranej (a więc sumy przeznaczonej do wypłaty przy poprawnie określonych wszystkich typowanych zdarzeniach) na poszczególne rodzaje zakładów, o których mowa w niniejszym regulaminie.

Regulamin jest tak napisany aby tam za wiele nie wygrac i to jest logiczne. A co do takiego zakladu o jakim mowisz to raczej kazdy ziemniak bedzie robil wieksze lub mniejsze problemy no ale sa sposoby zeby to obejsc (pisalem o tym wyzej).
 
Do góry Bottom