>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zgłoszenia dla osób bez par

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
W tym temacie mogą zgłaszać się osoby, które nie mają partnerów.

Pierwszeństwo w doborze w pary, mają sami użytkownicy. W wypadku braku porozumienia moderatorzy sami zdecydują, jak mają wyglądać zespoły.
Wybór ten będzie ostateczny i nie będzie podlegał dyskusji.

Po znalezieniu partnera, należy niezwłocznie zgłosić zespół w odpowiednim dziale.

Prawidłowe zgłoszenie wygląda w następujący sposób:
dawid.400 - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
BerciQ89 - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
lolnik - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
kiman 19

kiman

Użytkownik
kiman - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
spiderro 51

spiderro

Użytkownik
Spiderro - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
A 0

alienv

Użytkownik
alienv - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
salva 22

salva

Użytkownik
salva - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
sumada90 - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
benek88 2

benek88

Użytkownik
Benek88 - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Bodzio9 - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
robo64 692

robo64

Użytkownik
robo64 - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
kancia 36

kancia

Użytkownik
Kancia - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
B 25

bobo

Użytkownik
bobo - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Tomek18 - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom