>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zgarnij 2 Freebety:25 i 10euro+POWERBANK+szansa wygrania Xbox One i PS4 w WilliamHill

S 24

snuz123

Użytkownik
ja takze nie mam dowiedzialem, sie ze nie ma mnie na liscie czy admin moze im podeslac moj nick i login zebym dostal freebeta ?
 
S 24

snuz123

Użytkownik
nie robcie sobie zartow listy z forum nie docieraja do wh albo nikt ich nie wysyla, mogliscie chociaz nie reklamowac tego dodatkowego freebeta czekam 6-7 dni na niego i dalej nic
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
nie robcie sobie zartow listy z forum nie docieraja do WH albo nikt ich nie wysyla, mogliscie chociaz nie reklamowac tego dodatkowego freebeta czekam 6-7 dni na niego i dalej nic
Jak to się mówi&quot;Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda&quot;.
Dostaniesz za darmo freebet 10eur i jeszcze marudzisz.
Nie ma nigdzie w regulaminie określonego czasu, w jakich dniach, albo do ilu dni zostaną freebety dopisane.
Lista zostanie jutro wysłana. Z góry zaznaczam, że pomijam wszystkie błędne zgłoszenia (głównie dotyczy to nagłówka wiadomości)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Freebety na kontach.
Powerbanki zostaną wysłane w środę/czwartek. Oczywiście do osób, które podały pełne dane, do anonimów nie wysyłamy.
Promocja trwa także w grudniu!
 
mysciu 12

mysciu

Użytkownik
dokonaj depozytu na minimum 10E i wnieść min. 2 zakłady o łącznej wartości wpłaconego depozytu
Musi być minimalny kurs 1,5 czy dowolny ?
Jest jakiś wymóg obrócenia zdobytymi pieniędzmi z freebetów czy można od razu wypłacić ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Informuję, iż liczba powerbanków została wyczerpana i zgłoszenia wysłane od dnia dzisiejszego (poniedziałek) już ich nie otrzymają.
Wysyłka powerbanków ruszy od jutra.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Z moich informacji wynika, iż w dniu dzisiejszym zostały wysłane POWERBANKI.
Osobom, które nie podały imienia i nazwiska paczki nie zostały wysłane (poza osobami, które imie i nazwisko było w nagłówce adresu e-mail)
 
Do góry Bottom