>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zgarnij do 40zł w Expekt

expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik


Zwrot stawki za zakłady na ćwierćfinały w tym tygodniu!

Zbliżamy się do pierwszych ćwierćfinałowych spotkań Ligi Mistrzów i Pucharu UEFA!
Teraz zaczną się prawdziwe emocje typowania! My oferujemy Ci zwrot stawki za poniższe zakłady!


Sprawdź jak wziąć udział w tej promocji:
Na kuponie złóż dowolną liczbę zakładów na Ligę Mistrzów i/lub Puchar UEFA, wyłącznie z oferty: Drużyna gospodarzy strzeli gola, Drużyna gości strzeli gola i/lub Obie drużyny strzelą.
Upewnij się, że Twój kurs łączny Twojego kuponu wynosi minimum 2.50. Teraz możesz potwierdzić kupon, za stawkę min. 20 PLN.
Jeśli przegrasz pierwszy taki kupon, zawierający zakłady tylko z wymienionej wyżej oferty i złożony zgodnie z zasadami promocji, zwrócimy Ci 50% stawki za ten kuponaż do 40 PLN.
Więcej informacja na stronie Expekt
 
L 0

langer

Użytkownik
User ma rację mi też usunięto raz zakład z LIVE kurs 3.2 byl ze nie bedzie bramki juz wiecej i zamiast zaliczyc zaklad to oddaliscie tylko 155 zl zamiast 485zl
 
P 0

pawelwerp

Użytkownik
Bez przesady co teraz bedziecie sie zalić co jest nie tak, takie sprawy załatwia sie z supportem, tu jest temat o promocji, ja osobiście miałem kilka razy problem z zakładami live chyba z 2 razy były źle rozliczone ale zawsze sie zdarzaja błedy w innych firmach też...
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Mógł się zdarzyć błąd techniczny przy wstawianiu kursów i typ został anulowany, ale nikt Ci z tego powodu konta nie zamykał...
W sprawach takich reklamacji pisać do supportu angielskiego.
edit: Dokładnie Paweł, błędy mogą się przydażyć każdej firmie.
 
J 0

jaykub

Użytkownik
Ja grałem swoje w expekcie i nigdy nie miałem żadnych problemów, czy to z rozliczaniem kuponów, bonusami czy wypłatami. Ogarnijcię się troche. Kręcicie... zakładacie podwójne konta później się dziwicie, że macie jakieś problemy. :zoltakartka:
 
arturo_pl 0

arturo_pl

Użytkownik
Ja grałem swoje w expekcie i nigdy nie miałem żadnych problemów, czy to z rozliczaniem kuponów, bonusami czy wypłatami. Ogarnijcię się troche. Kręcicie... zakładacie podwójne konta później się dziwicie, że macie jakieś problemy. :zoltakartka:
a skąd ty wiesz kto co zakładał?
 
K 0

ktsbet

Użytkownik
Werder Bremen - Udinese
gospodarze strzelą bramkę
Tak 1.10

Hamburger SV - Manchester City FC
obie drużyny strzelą
Tak 1.83

Paris SG - FC Dynamo Kyiv
gospodarze strzelą bramkę
Tak 1.27
2.56
Czy taki kupon jest zgodny z regulaminem promocji? Prosze o pomoc!
 
Do góry Bottom