>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zgubiony kupon

P 0

patik421

Użytkownik
Witam. Mam takie pytanie, zrobiłem kupon jest zapisany na stronie efortunie, na moim koncie. Lecz teściowa w niewiedzy wrzuciła to do pieca ???? . Czy jest jakaś szansa by odzyskać poprzez kod z stronu, lub jaki kolwiek sposób ? Pozdrawiam ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
zrobiłem kupon jest zapisany na stronie efortunie, na moim koncie.
Podaj więc link do tego kuponu, czyli np:
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzMzNTY1MDk2NDkwNzUwMDp92wTD%2FFf2YwWBg%2Bo%3D&amp;kind=MAIN
bo tylko tak uwiarygodnisz tę swoją historię - bowiem skoro kupon był wytworzony w necie a następnie PONOĆ nadany w kolekturze, to potwierdzająca to informacja będzie tam widoczna, tak jak ma to miejsce na tym kuponie podanym przeze mnie...
I pamiętaj: nawet za &quot;wygrane&quot; e-kupony, lecz jedynie zrobione ale następnie już nie nadane, nie płaci się ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
x_design 450

x_design

Użytkownik
Witam. Mam takie pytanie, zrobiłem kupon jest zapisany na stronie efortunie, na moim koncie. Lecz teściowa w niewiedzy wrzuciła to do pieca ???? . Czy jest jakaś szansa by odzyskać poprzez kod z stronu, lub jaki kolwiek sposób ? Pozdrawiam ????
  • Zgubiłem kupon, czy mogę odebrać wygraną?
    Niestety nie.
    Wypłata wygranej jest dokonywana wyłącznie za zwrotem kuponu będącego dowodem zawarcia zakładu. Kupon musi być nienaruszony i nie mogą w nim być dokonane żadne zmiany. Nie dokonuje się wypłat wygranych w razie utraty lub zniszczenia kuponu, a także na podstawie kuponu, którego autentyczności nie można stwierdzić lub też nie posiadającego czytelnych wszystkich informacji słownych i liczbowych oraz kodu kreskowego wraz z numerem. Grający powinien także chronić swój kupon przed wykorzystaniem go przez osoby trzecie, ponieważ zakład może zostać wypłacony tylko jeden raz.
    W razie utraty lub zniszczenia kuponu, stwierdzającego udział w zakładzie bukmacherskim, uczestnikowi nie przysługują żadne roszczenia wobec Spółki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ale w tym przypadku, to wg mnie należy rozważać sytuację typu:
jak można zgubić kupon, którego się wcale nie nadało a tylko wytworzyło w necie? ????
 
P 0

patik421

Użytkownik
No to mam nauczke na przyszłość, od dziś chowam do szafy. No niestety. Dziękuje za pomoc. 56 zł wygrane, mało ale zawsze cos. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam ;)
 
T 140

tajski26

Użytkownik
I co Ci da ten link? Zastanów się że żaden buk naziemny nie wypłaci ci wygranej jeśli nie masz potwierdzenia zawarcia zakładu w formie papierowego kuponu.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
I co Ci da ten link?
A to mi da, że wtedy rozwieje moje 99.999% przekonanie co do tego, że ten kupon wcale nie został już nadany w kolekturze - a jedynie wytworzony jako e-kupon i kolega autor pytania szuka tego czego wcale nie zgubił...
 
Do góry Bottom