>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

zielony-chce grać progresją

S 0

szymon4k

Użytkownik
W związku ze zbliżającym się sezonem lig europejskich po raz pierwszy chcę grać jakimś systemem. Robię to dlatego, że już kilka lat gram w zakładach, ale zawsze byłem na &quot;minusie&quot;. Chcę rozpocząć grę progresją lecz za niewielkie pieniądze. Mój kapitał nie pozwala mi na stawkę początkową 10 zł, ba nawet na 2 zł. Ale wymyśliłem żeby zagrać na początku skromnie za najniższą stawkę 0.5 pln. Maxymalny poziom progresji w tym wypadku wynosiłby 6 - też skromnie (niestety taki mam budżet, a poza tym nie chcę ryzykować). W przypadku przekroczenia 6 poziomu kończę progresję. Z informacji na forum i nie tylko wychodzi na to, że najlepiej typować 2 ligę włoską, 2 francuzką i 2 hiszpańską. A więc wybiorę drużynę z którejś z tych lig, która zanotowała przynajmniej 3 mecze bez remisu i która w poprzednich sezonach często remisowała. W ten sposób drużyna musiałaby nie zanotować kolejnych 6 meczy bez remisu ( razem już 9 meczy), co rzadko się zdarza. Na początek chcę zaczać grę trzema drużynami. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że kokosów nie zbije za tak małe stawki, ale z drugiej strony nie ryzykuje dużo pieniędzy, a dzięki cierpliwości i systematyczności mogę powoli wychodzić na swoje.
Jeśli ktoś pofatygował się żeby przeczytać tenże monolog mojej skromnej osoby proszę o opinię na ten temat. Pozdrawiam wszystkich graczy.
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Jak Cie nie stac na progresje gdzie stawka bedzie 2zl to sobie odupsc, zbierz porzadny kapital i wtedy zacznij grac, bo majac pare zl to nie masz szans wyjsc na swoje :roll:
 
padrone 0

padrone

Użytkownik
Faktycznie, kokosów nie zbijesz grając za tak małe stawki, jednak uważam że każdy powinien grać tak i za tyle na ile go stać. Więc nie martw się tylko zaczynaj progresję :wink: Od siebie mogę tylko dorzucić że oprócz lig które wymieniłeś opłaca się wybrać którąś z drużyn niższych lig angielskich (Championship, Division One i Two). Tam remis to dość popularne rozstrzygnięcie. Jeśli będziesz miał problem z wyborem drużyny zawsze możesz zasugerować się tymi drużynami które ja wybrałem do swoich progresji, pozdrawiam ????
 
Do góry Bottom