>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ziemnie buki

S 2

someone2012

Użytkownik
Witam czy jest jakiś buk u którego można łączyć zdarzenia wspierające się? do tej pory grałem tylko w totomixie i strasznie mnie irytuję ten zakaz ???? .
 
V 5

vipdavid

Użytkownik
Chodzi ci o mozliwość puszczenia kilku zakładów z tego samego zdarzenia na jednym kuponie??
Jesli tak to powiem ci ,że nie słyszałem,aby któryś bukmacher nie miał tego zakazu..Praktycznie każdy buk stosuje tą klauzulę...
 
S 2

someone2012

Użytkownik
ehh to lipton ;p a z ziemnych buków który ma największy wachlarz możliwych zakładów ? bo np taki totomix nie posiada zakładów na posiadanie piłki.
 
A 0

adi.sz

Użytkownik
cieżko będzie właśnie do tej pory grałem w totomix i nadal gram ale niestety minus jest taki ze czasami jest mało zdarzeń no nie można łaczyć np dziś chciałby dać że niemcy wygrają i że strzeli m.gomez ale sie nie da dlatego myśle nad zmianą buka
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Fortuna przy okazji euro wystawiła szeroką oferte i daje możliwość łączenia kilku zdarzeń z jednego meczu na jednym kuponie. Ale oczywiście nie wszystko można łączyć bo to było zbyt piękne dla typująch. Ale dla przykładu można sobie zagrać under żk i dorzucić brak czerwonej kartki (logiczne że jak będzie mało kartek to jest duża szansa że i czerwa nie będzie)
 
Do góry Bottom