>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zimna głowa stała stawka...

M 66

mac-iek

Użytkownik
Pan Szlachcic by się z Tobą nie zgodził. No chyba, że na ako patrzysz inaczej. Tak swoja drogą na 1xbet na Raonica jest kurs aż 2,32 a w handicapie + 2,5 gema 1,81.
W każdym razie życzę wygranej, ja jeszcze doruciłem awans Dimitrova i Federera.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Celta+1
1.900
16000 zł
Jak to nie wejdzie to ja nie gram dalej X2 tylko będę to powoli odrabiał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 66

mac-iek

Użytkownik
Już się bałem, że będę miał wyrzuty sumienia, że nie dałeś over 20,5 gema na Raonica. Ja też przejechałem się na tej żenadzie Raonica.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Poważnie?
Ja myślę że ciągle w temacie jestem jakieś 40 tysięcy do przodu...
Dzisiaj Celta wyrzuci Real a ja będę liczył pieniądze dobrze o tym wiecie hejterzy...
Szkoda że Was nie było jak były dwie serie z rzędu po 7 trafionych no ale na tym polega polaczkość
 
dozarty 9

dozarty

Użytkownik
Poważnie?
Ja myślę że ciągle w temacie jestem jakieś 40 tysięcy do przodu...
Dzisiaj Celta wyrzuci Real a ja będę liczył pieniądze dobrze o tym wiecie hejterzy...
Szkoda że Was nie było jak były dwie serie z rzędu po 7 trafionych no ale na tym polega polaczkość
Ja byłem obserwowałem i plulem sobie w brodę, ze z Toba nie pogralem ;). Trzymam kciuki, jak Celta pokaże jaja jak w pierwszym meczu to izzi bet. Byle by nie przyszło im do glowy bronienie wyniku od poczatku. Pozdro Proroku !
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Zauważyliście co się stało z kursem na Real? Leci na łeb na szyję idzie masówka bo Real musi hehe a będzie easy Celta.
Uwielbiam masówki ludzie ładują po nazwie śmieszne to jest kurs poleciał jakby Gareth miał zagrać hehe ja już ten zakład mam wygrany
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Zgodzę się z Tobą co do typu i też postawiłem na +1 Celta. Ogólnie czasem zaglądam do Twojego tematu bo mądrze piszesz i ogólnie promujesz zajebiście słuszną zasadę, że jeśli wszyscy na coś grają to nie może wejść bo przecież buk ma zarabiać a nie ludzie. Przestrzegam tylko przed jednym, nie pisz błagam że $$ w kieszeni przed meczem, bo los lubi za pewność siebie karać i nie ukrywam że po Twoim wpisie zacząłem się trochę srać że los Nas właśnie za to ukarze. Pozdrawiam
 
S 28K

sobolekk

Użytkownik
Rozumiem że postawiłeś na Real. Jeśli nie to nie kumam czemu życzysz komuś źle.
Bo patrzę logicznie na sytuację i widziałem co grała celta z sociedadem i real personalnie jest 3 klasy wyżej i nie odpuści tego pucharu ????
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Zgodzę się z Tobą że real nie odpuści bo dla Nich każde trofeum jest ważne (taki $$ = takie wymogi), ale jeśli chodzi o Celte to na mecz z Sociedad bym nie patrzył, bo mogli odpuścić właśnie po to żeby się spiąć na dzisiaj. Boisko zweryfikuje, liczę że w najgorszym wypadku Real wygra jedną i będzie zwrot.
 
B 0

biku92

Użytkownik
Jeśli mógłbym wtrącić swoje trzy grosze, Celta w lidze z R. Sociedad grała głębokimi rezerwami. Real ma obecnie problemy kadrowe, ale ambicje by Puchar Króla zdobyć po zeszłorocznym blamażu. Jednak drużyną która nie odpuści na pewno nie będzie tylko Real.
Nie zgodzę się również, że Real jest trzy klasy wyżej, obecnie zawodnicy Realu to dno i nie boję się tego powiedzieć, bo pamiętam Real sprzed kilku lat.
Życzę powodzenia ????
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Podoba mi sie Twoje podejscie do tematu by nie grac ponizej 1,7. Cos w tym jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Dzięki Wawo każdego namawiam bo coś w tym jest.
Panowie ambicją Realu tego sezonu jest jedno i nie jest to puchar.Real idzie po długo wyczekiwane mistrzostwo.
Dzisiaj będzie ciekawie 3 w obronie przed nimi Casemiro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom