>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zimna głowa stała stawka...

V 1,1K

viren

Użytkownik
To forum to taka sama ustawka jak reszta tych gówien na świecie ale co zrobić innego nie ma.
Ja za to ostatnio mam fajną wymianę z użytkownikiem dzipkis gościu co pół roku typuje coś na Barcelonę i zawsze wtapia uwielbiam jego podejście prześledz jego karierę reputę ma tak wysoką bo pisze ze mną i mnie denerwuje a małe bączki się ekscytują i mu klikają dzięki.
Przyjdzie mecz w Paryżu to usiądzie na dupie.
A ten szlachcic to z daleka widać kombinator jakiś pewnie płaci miesięcznie 200 zł modowi żeby go nie banował mają chłopaki układy na mieście.
Nie sadze
byle kto go moze zbanowac, musialby ze dwudziestu oplacac.
Na BA byla afera, jeden z moderatorow weryfikowal typy a jednoczesnie sam sprzedawal i krecil sobie wyniki, zostal tylko zdegradowany
Do mnie pisal, zeby grac za jegoi posrednictwem, oczywiscie pierwsza wplata do niego a nie kredyt dla mnie, jak to normalnie dziala w Azji ????
Napisalem zeby walil sie na ryj i potem mnie przesladowal i zbanowal w koncu dopiero interwencja u wlasciciela forum nalozyla mu czapeczke
Tutaj wlasciciel forum nabiera wody w usta i chowa glowke w piasek ale bedziemy mu o tym na jego terenie codziennie przypominac a forum bedzie zjezdzac na psy.
Wiekszosc ludzi swoj rozum ma, czasem chlopski, ale jednak ma i na oszustow kreci nosem i glowa, jesli nie moze dosadniej zareagowac
I z kazdym tak oby sie dzialo, kto jest oszustem/promuje oszustow/tepi zdrowa tkanke
 
grubypaczek 0

grubypaczek

Użytkownik
Poziom debilizmu na forum osiąga powoli poziom zenitu...
to fakt... czytam i czytam, i nie mogę się nadziwi co ci ludzie mają w głowach. przypominają mi się wszystkie teorie spiskowe mojego 90-letniego dziadka, ooo albo ten bełkot amerykański i teorie spiskowe jakoby rząd USA ukrywał istnienie UFO ???? no nic taka mentalność ludzka. Chłopaki pewnie gdzieś tam znajdują poparcie. Mnie zastanawia tylko jedno, te strasznie wygórowane Ego każdego z &quot;bogów&quot; bukmacherki. Nie wiem skąd się bierze, ale jest to co najmniej zabawne :grin: Jaki jest sens wdawania się w dyskusję skoro i tak oni zawsze mają racje haha, dajecie im tylko szanse na ukazanie swojego światopoglądu. Zero produktywnej rozmowy na temat betów, tylko sam bełkot, nawet jeśli po części prawdziwy, to bardzo i to bardzo niepotrzebny. Jeszcze w styczniu kiedy grałem co poniektóre typy Konara, kiedy to otrzymał miano Proroka czy jakoś tak i temat wyglądał o wiele lepiej...
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
PS podobno jest ustawka w hokeja - Ruscy oddaja Finom 3 punkty za wygrana w turnieju w Rosju na Swieta
Masz minute ;)
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Otrzymałem miano proroka sam od siebie bo jestem Prorok ale jak każdy popełniam błędy dlatego gram progresją bo bukmacherka to nie tylko typy ale i szczęście .
Ale kolega tego nie rozumie przestał grać moje typy albo teraz zacznie grać odwrotnie a mi zaraz seria wjedzie i znowu on będzie spłukany na tym polega bukmacherka trzeba się trzymać swoich reguł a nie dzisiaj nie weszło to odpuszczam.Nie słuchajcie takich co tak piszą bo oni tylko ciągle wpłacają.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Viren ja to nie lubię hokeja jakoś mi nie po drodze.
Na forum jest nowy trend i w zasadzie u bukmachera on nowy nie jest.
Zamykanie zakładów co drugi mądry teraz zamyka nie ma że on przegrał bet on stracił 20 % wkładu nigdy całość.
Pieprzenie za przeproszeniem to jest kolejna broń bukmachera do zabierania kasy także pamiętajcie nikt kto jest graczem ale prawdziwym nie korzysta z tego gówna to jest wymówka 5 złotowców.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Co do zamykania zakładów jeszcze ZAWSZE bolki cieńkie mówią zamknęłem kuźwa mistrzowie live.
Live to największy shit i to jest kolejne pierdzielenie że da się tak zarobić live ZAWSZE wyciśnie Cię jal cytrynę i choćbyś myślał że masz kontrolę to na końcu postawisz swoje ostatnie 3 koła podniecony na live o wtopisz bo po to jest ten live do topienia pieniędzy.
A no i zamykanie to jest ZAWSZE strata pieniędzy bo albo zamykasz bo zaraz przegrasz albo zamykasz dla świętego spokoju bo jeszcze 1.12 Ci nie wejdzie.
ŻAŁOSNE PALETKI PRZESTAŃCIE GADAĆ O TYM ZAMYKANIU BO ŻAL MI WAS.
Jam jest Konar który Cię wyrwał z buka niewoli i tylko ja Cię nauczę grać i nic za to nie chce wiesz czemu? Bo kocham życie kocham ludzi lubię im pomagać kocham moją pracę właśnie z niej wróciłem a byłem na 9 ale to nie dlatego że nie mam pieniędzy tak to jest jak masz pasje a nie kutwa zamykasz z 20 % stratą jełopo jedna
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Portland 111 sir yes sir
OKC -Cavs hehe śmieszne infa przed meczem mogłem brać to OKC wiedziałem że Cavs nawet w pełnym składzie musi to przegrać.
Tak buk manipuluje marionetkami bo one myślą że Cavs w pełnym wygrają wszystko u wszędzie.
 
venez77 114

venez77

Użytkownik
Mnie ten mecz nie interesował ja miałem typ przeciwko Portland także nie szczekaj Burek.
Tak z ciekawości - możesz wyjaśnić, dlaczego nie interesował Cię mecz Cavsów, skoro wiedziałeś, że nawet w pełnym składzie to przegrają?
Przecież jeśli się coś wie o danym meczu, to jest najłatwiejszy zarobek na świecie. Nic, tylko grać i łoić buka. ;)
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Tak z ciekawości - możesz wyjaśnić, dlaczego nie interesował Cię mecz Cavsów, skoro wiedziałeś, że nawet w pełnym składzie to przegrają?
Przecież jeśli się coś wie o danym meczu, to jest najłatwiejszy zarobek na świecie. Nic, tylko grać i łoić buka. ;)
Bo to lokalny głupek jest ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom