>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zimna głowa stała stawka...

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem typerów grających na dogów, pod prąd - jest jak na lekarstwo dlatego to jest strata. Gościu się trochę podpalił z tą LM, ale w tennisie nie szło mu źle czy w rozgrywkach ligowych. Ja mu pisałem, że z jego strategią grania na dogów gra w LM nie jest wskazana. Wręcz przeciwnie jeśli chodzi o ligi. Teraz poległ z PSG, od pewnego czasu dał się ponieść emocjom, choć i tak wyhamował jakiś tydzień temu. Każdy dobry typer musi zaliczyć taką wpadkę emocjonalną, to jest jak szczepionka.
Po za tym było wesoło jak sobie z virenem dyskutowali. Ja jednak oddzielam humor, nazywanie się prorokiem itd od analiz bukmacherskich. W 1 meczu LM w zasadzie tylko on przewidział klęskę Barcelony.
Jak by ktoś pomyślał, że ja mam jakieś szczególne powody go bronić powinien się cofnąć jakieś pół roku temu do meczu Ajax vs Legia gdzie pojechaliśmy sobie równo. Aż tak, że skończyło się na ostrzeżeniach od modteamu. Miałem wtedy rację, ale następne spotkania to on miał rację.
Po ludzku mu współczuję bo zapalił się niesamowicie przeciwko Barcelonie, postawił +1 w tym meczu. To jest seria wtop z wcześniejszymi, ale to nie przekreśla jego umiejętności i wcześniejszych typów.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Ladne ustawki w tej lidze mistrzow co nie?

Przedwczoraj dwa lamaki

Wczoraj Brcelona odrabia straty i awansuje

Myslicie ze to przypadek? Trzy tygodnie druzyny mialy na negocjacje i deale poszly

Konar co do jednego nie ma racji

Leicesterowi nikt nie pozwoli spasc z ligi bo to byloby kompromitacja samej ligi, ze byle kto wygrywa, za rok spada.

Dlatego podawana jest im wlasnie kroplowka beda zaciagnieci na sile zeby ich utrzymac. Sami nie musza wychodzic nawet na boisko liga i federacja ich i tak na sile utrzyma

Jest kilka druzyn za slabych na lige ale kupujacych hurtoiwo punkty jak Swansea, Crystal Palace, za chwile bedzie kupowal jak co sezon Sunderland - myslicie ze to przypadek ta forma Sunderlandu co sezon pod koniec? Po prosstu za duzy i wplywowy klub zeby spasc
 
gredluk 295

gredluk

Użytkownik
Ponawiam prośbę- mimo iż nie jestem fanem Konara, proszę o informację od adminów na temat powodu zbanowania użytkownika ? Wg mnie takie inforamacje powinny być podawane oficjalnie. Nie widzę w jego postach rzeczy powodujących konieczność bana stąd prośba.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tak sobie pomyślałem czy przypadkiem konar nie pociągnął tej progresji na ostatni ligowy mecz Barcelony (przegrany 1:2). Zazwyczaj tak grał i jak by zagrał jakieś +1,5 czy +2,5 na Deportivo z 12k to by wyszedł z dołka. W każdym razie by ta progresja zadziałała.
Uprzedzając od razu gejowskie docinki co poniektórych ???? dlaczego tu się udzielam wyjaśniam, że ten temat zainteresował mnie z punktu widzenia potwierdzenia bądź zaprzeczenia teorii o tym, że progresja nigdy nie wchodzi. Na żywym organizmie konara ???? mogliśmy to obserwować. Nie można się przekonać, ale zgodnie z obraną strategią to Deportivo by mu weszło.
Przy okazji takie małe spostrzeżenie z 5 lat doświadczeń. Jak jakaś drużyna osiąga spektakularny sukces (jakiś ważny mecz) i gra na wyjeździe często ma słaby wynik. Może to wynikać po prostu ze zmęczenia, ale także naturalnych procesów psychologicznych. Z kolei jeśli drużna przegrywa jakiś ważny mecz, ale w dobrym stylu potrafi dobrze zagrać kolejny. To oczywiście nigdy nie działa w 100%, ale należy takie rzeczy bezwzględnie brać pod uwagę przy typowaniu meczy ligowych.
 
Do góry Bottom