>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ZIO Pekin 2022 - Hokej na lodzie

sunxl 2M

sunxl

Typer
W walentynki odbędą się półfinałowe zmagania kobiet i faworytki są znane, ale czy łatwo poradzą sobie z rywalkami?

Kanada vs Szwajcaria: powyżej 8.5 goli @1.82✅
USA vs Finlandia: poniżej 7.5 goli @1.40 ✅
AKO @2.55 Fortuna✅


Tak jak wcześniej wspominałem Kanadyjki to główne faworytki po złoto na igrzyskach olimpijskich w Pekinie. Idą jak burza i dokonują pogromów na wszystkie reprezentacje, które trafią im się na drodze. Nawet prestiżowy pojedynek z USA został przeze mnie wygrany i to pokazuje, że hokeistki spod Klonowego Liścia na poważnie wzięły sobie za cel, aby odzyskać pierwsze miejsce na IO. Jutro czeka ich pojedynek z bardzo ambitną ekipą ze Szwajcarii. Muszę przyznać, że zaimponowały mi swoją postawą w starciu z Rosjankami. Pomimo tego, że sędzinie zbyt szybko gwizdały zamrożenie krążka przez bramkarkę rywalek, to pokazały charakter i ostatecznie sięgnęły po zwycięstwo. Pozostało im walczyć o historyczne srebro, ponieważ z Kanadyjkami nie mają większych szans. Jak długo będzie utrzymywał się wynik remisowy?

Jak gra Kanada to trzeba iść w overy, ponieważ jest to najlepszy zespół na tegorocznych igrzyskach olimpijskich i udowadniają to w kolejnych rywalizacjach. Szwajcaria zdominowała Rosjanki na buliku i miała większy procent ich wygrywania, ale z takimi ekspertkami jak hokeistki spod Znaku Klonowego Liścia będzie trudno nawiązać równorzędną walkę. O wiele szybciej na lodzie poruszają się Kanadyjki i będzie to widoczne podczas jutrzejszego meczu. Stawiam na wysoki over 8.5 goli, bo w fazie grupowej w bezpośrednim starciu padło aż trzynaście bramek. Tym razem liczę na odrobinę mniej trafień.

Drugie starcie półfinałowe powinno być bardziej wyrównane, ponieważ USA podejmie Suomi. Amerykanki to obok Kanadyjek naturalnie główne faworytki po złoto, ale na tym turnieju wyglądają nieco gorzej. Przede wszystkim może martwić ostatnie starcie z Czeszkami, gdzie długo utrzymywał się wynik remisowy i nasze sąsiadki miał nadzieję, aby sprawić sensację. Doświadczenie i umiejętności pozwoliły ostatecznie wywalczyć awans i reprezentantki USA muszą być bardziej skuteczne pod bramką przeciwniczek. Finki to nie jest byle kto i rywalizacja grupowa pokazała, że aż tak Suomi nie odstaje od Amerykanek. Były przecież mistrzostwa, gdzie to właśnie jutrzejsze outsiderki pokonały USA w półfinale. Aby tak się stało potrzebna jest znakomita postawa bramkarki Anni Keisala i słabszy dzień faworytek. Wydaje się, że z każdym nowym tygodniem Finlandia czuje się lepiej w Pekinie i kto wie, może stać je na niespodziankę? O tym przekonamy się w poniedziałek.

W pierwszym spotkaniu półfinałowym był over, tutaj skupię się na underze. Przede wszystkim Finki potrafią czasami nawiązać walkę z Amerykankami i finał Mistrzostw Świata w 2019 to potwierdza. Myślę, że nikt tutaj nie rzuci się od razu do ataku, tylko na spokojnie wyczeka swoich szans w PP. USA w starciu z Czeszkami nie brylowało w ataku i mam nadzieję, że Suomi jak najdłużej wytrzymają napór przeciwniczek. Under 7.5 wydaje się być bezpieczny, ponieważ w h2h bezpośrednich meczów rzadko kiedy ta linia była pokrywana. Presja w walce o finał będzie udzielał się obu reprezentacjom i liczę, że powtórzy się maksymalnie wyniki ze spotkania grupowego, gdzie oglądaliśmy siedem trafień.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1145
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Niemcy jak na razie poniżej oczekiwań, ale moze akurat dziś odpalą. Na pewno do poprawy gra w przewadze, bo z Chinami ten element wyszedł słabo, by nie powiedzieć tragicznie, gdzie 2 przewagi praktycznie bez strzałów na bramkę.

W drugim spotkaniu widzę sporo bramek. Kanadyjczycy powinni całkowicie zdominować Kunlun i myślę, że czym dalej w mecz to obrona gospodarzy będzie siadać.
Można się tu spodziewać mocnego ostrzału bramki Chin. Ostatnio typ na strzały minimalnie nie wszedł, dziś wyższe linie, ale próbuje bo spodziewam się tu około 50 strzałów po stronie Klonowych Liści.

1 Tercja powyżej 22.5 celnych [email protected]
Kanada powyżej 49.5 c. strz. w [email protected]

Over 7.5 [email protected]

Że strzelców:

McTavish @2.30
[email protected]

Kanadyjka:
McTavish powyżej 2.5 [email protected]
Ho Sang @powyżej 1.5 @2.60

Kursy fortuna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +351
K 69,8K

krzepki89

Użytkownik
jutro dzień przerwy więc czas typować może kobiety ? KAnadyjki rozgromią Szwajcarki :) ? bo zastanawiam się czy brać wysokie Handi , pytanie czy będzie im się chciało wrzucić dyszkę.
 
mark1973 791,4K

mark1973

Znawca - Hokej
W przypadku Pań zastanawiam sie na golem Szwajcarek po kursie ponad 2 ✅
Dwa gole to kosmiczny kurs 15✅
Zastanawiam sie jeszcze na handi w kierunku Swisse. Pewnie bedzie obrona Czestochowy , tylko Kanadyjki sa jakby z kosmosu ale nie miały jeszcze słabszego meczu na tych Igrzyskach i moze ze Szwajcarkami im sie taki wydarzy bo w sumie na nic innego nie mozna liczyc. 8 lat temu w Sochi tez obie eipy spotkały sie w półfinale ale wtedy Kanadyjki jakby mniej z kosmosu a i Swisse lepsze i padł wynik 3-1 dla Kanadyjek. Moze by zaryzykowac Szwajcarki + 6,5 po kursie prawie 3.
Troche sobie poogladałem kobiecy hokej tez na tych igrzyskach ale to takie luzne przemyslenia a nie konkretna propozycja z mojej strony.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1476
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie kobiet - IO
Godzina: 14:10
Spotkanie: USA - Finlandia
Typ: Finlandia powyżej 1,5 bramki w meczu
Kurs: 2,55
Bukmacher: etoto
Analiza:

Kursy na powyżej 1,5 bramki Finlandii mocno się różnią w zależności od bukmachera. Zawodniczki Finlandii przed turniejem były uznawane za trzecią siłę zaraz pod Kanadzie i USA. Finki fatalnie rozpoczęły ten turniej, gdyż przegrały trzy pierwsze mecze w fazie grupowej. Najpierw była przegrana 2:5 z USA, potem upokorzenie ze strony Kanady 1:11 oraz porażka ze Szwajcarią 2:3. Wydawało się, że nie trafiły one zupełnie z formą, a potem nagle wszystko się odmieniło. Najpierw przyszła wygrana 5:0 z ROC w fazie grupowej, a potem w ćwierćfinale zaskakująco wysokie zwycięstwo z Japonią aż 7:1. Widać, że Finki naprawdę się rozkręciły i w takiej dyspozycji w jakiej obecnie są mogą stawić mocny opór Amerykankom. Skoro Finki zdołały strzelić Amerykankom dwie bramki w fazie grupowej, kiedy to grały dużo gorzej niż obecnie, to jest realna szansa na to, że znowu im się to uda skoro teraz grają wyraźnie lepiej niż miało to miejsce w tamtym meczu.
Post automatycznie złączony:

W przypadku Pań zastanawiam sie na golem Szwajcarek po kursie ponad 2
Dwa gole to kosmiczny kurs 15
Można było zbić majątek na tym meczu. Ja postawiłem tylko skromnie na bramkę Szwajcarek i żałuję, że nie spróbowałem wyższych linii. One nie tylko strzeliły dwa gole, ale aż trzy, a jeszcze trwa druga tercja... Kto wie, czy nie zdobędą nawet ok. pięciu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +421
mark1973 791,4K

mark1973

Znawca - Hokej
Post automatycznie złączony:


Można było zbić majątek na tym meczu. Ja postawiłem tylko skromnie na bramkę Szwajcarek i żałuję, że nie spróbowałem wyższych linii. One nie tylko strzeliły dwa gole, ale aż trzy, a jeszcze trwa druga tercja... Kto wie, czy nie zdobędą nawet ok. pięciu.
To ja się przyznam że dałem 1,5 gola i juz będąc w łóżku 2,5 gola. Jeszcze w czasie meczu sprawdzałem czy wysłałem te 2,5
W meczu Finek też atakuje 2,5 bo one się rozegrały w czasie turnieju

EDIT: Niestety krótko po wpisie na 1,5 gola na mecz Szwajcarek kurs z 15 spadł na 10. Czary jakieś.
Kurs na 2,5 gola Finek tez pospadały
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +957
mark1973 791,4K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie wiem czy odnosicie takie samo wrażenie ale kursy na Finki wg mnie wysokie. Owszem oczekuje sie finału północnoamerykanskiego ale w sporcie nie takie rzeczy widzielismy. USA mocne bo strzelaja jak natchnione, iloscia strzałów przebiły nawet kanadyjki ale ogladajac ten mecz stwierdziłem , ze połowa tych strzałów z nieprzygotowanych pozycji, hmm . Co jeszcze sie rzuca u nich w oczy to słaba bramkarka i defensywa, jeżeli juz sie uda przedrzeć rywalkom na dogodna pozycje to czesto pada gol. Amerykanki sa z pewnoscia szybkie na łyżwach i tu pole do popisu ludzi od taktyki jak to troche zneutraliuzować bo to ich póki co bezwzgledny atut, choc finli z Japonkami tez latały, ze az miło było popatrzeć. Oglądałem z powtorek dwa ostatnie mecze Finek i one sie naprawde rozstrzelały kultura gry jest na wysokim poziomie to chyba najlepsza europejska ekipa na ten moment bo za nimi tez długo nic pozniej Rosja, Swisse i Czeszki. Kurs na dwie bramki Finek atrakcyjny bo 2,2 , kolega wyżej wspomina na 3 ten kurs jest 5,8 hmm, wyglada dobrze. W 2019 roku obie ekipy spotkały sie w polfinale ale Mś i tam doszło do dogrywki gdzie kursy były bardzo podobne jak dziś.
W kobiecym hokeju niespodzianki mozemy zaobserwować czesciej niz w męskim, moze i trzeba by spróbować jakiegos remisu w podwojnej szansie po kursie prawie 3 ( Czeszki wytrzymały) lub rarytasa po 11,5 na ostateczny remis. Amerykanki beda dominowac ale kwestia wykorzystania błędów i kto ich mniej popełni. jakby miałabyc kompleta niespodzianka i win Finek to kursy sie wachaja od 11,5 w fortunie do 20 w STS i aż kusi cos z tego zagrać bo nie zawsze mamy takie okazje a jak ma sie trafic niespodzianka to dziś. Jesli ktos chce niech cos wybiera, jesli nie czuje niech nie gra. Pisze bo w meczu Szwajcarek nikt chyba ne spodziewał sie trzech goli z ich strony a jednak. Kurs 55 padł. Tu realnie takich nie ma bo nawet nie widze oferty na wygrana Finek dwoma , no a ciekawe jaki byłby kurs ;)
Ja osobiscie miedzy innymi zagrałem remis
 
Ostatnia edycja:
sunxl 2M

sunxl

Typer
Kobiety na IO znów dały zarobić. Jutro rozpoczynamy play-off u Panów i atakuje takiego dubla:

Słowacja vs Niemcy: powyżej 4.5 goli (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @1.48 ❌
Czechy vs Szwajcaria: Czechy końcowe zwycięstwo @1.60 ❌
AKO @2.37 ❌


Słowacja wreszcie sięgnęła po pierwsze zwycięstwo na turnieju IO w Pekinie. Udało się pokonać Łotwę 5:2 i tym samym podbudować swoje morale przed kolejnymi wyzwaniami. Przed rozpoczęciem igrzysk mało kto stawiał na naszych południowych sąsiadów, że są w stanie sięgnąć po medal i jeżeli udałoby się awansować do ćwierćfinału, to byłoby blisko, aby spełnić marzenia. U formalnych gospodarzy trzeba ponownie pochwalić młodziaka Juraja Slafkovsky’ego, który jest najskuteczniejszym graczem swojej reprezentacji i na swoim koncie ma cztery trafienia, a jest przecież bez większego doświadczenia na tym poziomie. Wreszcie obudzili się też pozostali liderzy, jak Peter Cehlarik, Libor Hudacek, czy też Peter Zuzin. Słowacy muszą popracować nad defensywą, która nie wygląda najlepiej w Chinach. Czy będą w stanie pokonać zmotywowanych Niemców?

Nasi zachodni sąsiedzi kompletnie zawodzą na tych igrzyskach olimpijskich. Jasne, możemy mówić, że rezultaty nie do końca odzwierciedlają ich postawę na lodzie, ale liczy się przecież to, co jest w siatce, a nie otrzymuje się noty za styl w hokeju na lodzie. Czy to z Kanadą, czy Z Chinami pojawiały się momenty słabości, które przeciwnicy skrzętnie wykorzystywali. Niemcy jak na siebie tracą bardzo dużo goli i być może Toni Soderholm powinien dłużej postawić na doświadczonego Danny Aus den Birkena, który z Amerykanami zagrał na przyzwoitym poziomie. Nie mniej jednak defensorzy też nie pomagają bramkarzom, dopuszczając do łatwych sytuacji strzeleckich rywali. Patrząc na dyspozycję formalnych gości na tym turnieju, ciężko będzie powtórzyć sukces sprzed lat i sięgnąć po srebro. Czy zauważymy jutro zdecydowana poprawę w grze drużyny niemieckiej?

Jedni i drudzy mają swoje problemy w grze defensywnej i trzeba to wykorzystać w typowaniu. Zarówno Niemcy, jak i Słowacja posiadają w swoim składzie zawodników, którzy swoimi indywidualnymi zagraniami są w stanie odwrócić losy danego spotkania. Celuje tutaj w gole i liczę na wynik minimum 2:2, który będzie oznaczał trafiony typ. Pomimo tego, że jest to już starcie play-off, to nie sądzę, aby któraś z ekip potrafiła zagrać na 0 z tyłu. Mam nadzieję, że już od początku ujrzymy ostrą walkę, która będzie skutkowała grą w PP i tym samym większą szansą na trafienia dla formalnych gospodarzy i gości.

Przenosimy się do drugiego starcia, gdzie Czechy zmierzą się ze Szwajcarią. Tę parę już skądś znamy. Dokładnie, obie ekipy mierzyły się ze sobą w fazie pucharowej olimpijskiego turnieju i tam górą byli nasi południowi sąsiedzi. Ogólnie wydaje się, że Czesi nabierają powoli rozpędu i każde kolejne spotkanie jest lepsze w ich wykonaniu. Mało brakowało, a pokonaliby głównego faworyta do złota, a więc drużynę z Rosji. Zabrakło w trzeciej tercji koncentracji, aby wybronić przewagę i można zdecydowanie psioczyć na defensywę, która nie daje spokoju szkoleniowcowi Filipowi Pesanowi. Simon Hrubec dwoi się i troi, ale nie otrzymuje należytego wsparcia swoich kolegów. Nie mniej jednak był to pojedynek z mocnym przeciwnikiem i o tych straconych golach należy jak najszybciej zapomnieć. Czy nasi sąsiedzi ponownie pokonają grupowego rywala.

Formalni goście nie imponują na tym turnieju. Przynamniej mi, bo nie widzę tutaj pozytywów w grze Swiss. Ani bramkarz, ani obrona, ani ofensywa w reprezentacji Szwajcarii nie wygląda najlepiej i trzy porażki w grupie doskonale o tym potwierdzają. Dobrze, możesz przegrać z Rosją, czy Czechami po wyrównanej walce, ale z debiutantem z Danii już nie i to takimi rozmiarami. O wiele więcej można było spodziewać się od tego zespołu. Być może swój szczyt formy szykują właśnie na play-off i to jutro wybuchnie eksplozja formy. Myślę, że sami fani nie mają zbyt dużych nadziei na medal. Czy Szwajcarzy zrewanżują się naszym sąsiadom?

Czytając moją opinię wyżej zapewne spodziewacie się, w którą stronę pójdę. Uważam, że na ten moment to Czesi są lepiej dysponowani od Szwajcarów i swoją jakość pokazali w meczu z Rosją. Mam nadzieję, że Simon Hrubec aktywuje swój tryb play-off, tak jak to bywa w KHL i będzie ścianą nie do przejścia dla rywali. Z przodu jest o wiele więcej potencjału u naszych południowych sąsiadów i taki Lukas Sedlak, czy Tomas Hyka dopiero co się rozkręcają. Uważam, że u formalnych gospodarzy są jeszcze rezerwy, które wyłonią się właśnie w najważniejszych spotkaniach. Stawiam na końcową wygraną Czechów, bo nie widzę większych argumentów po stronie Swiss.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +370
W 55

water69

Użytkownik
Panowie jutro mecz Kanada- Chiny , kurs 1.4 że oba zespoły strzelą gola. Jak wygląda gra Chin ,dadzą radę coś strzelić ? Bo po statystykach tylko patrząc w ich pierwszym meczu coś tam próbowali.
 
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Panowie jutro mecz Kanada- Chiny , kurs 1.4 że oba zespoły strzelą gola. Jak wygląda gra Chin ,dadzą radę coś strzelić ? Bo po statystykach tylko patrząc w ich pierwszym meczu coś tam próbowali.
Mieli swoje sytuacje, był slupek czy nawet dwa. Według mnie jednak kurs nie warty ryzyka. Kanadyjczycy po szybkim 3-0 nieco spuścili z tonu w 2 i 3 tercji, ogólnie było widać, że ten mecz potraktowali trochę jak sparing. Jutro powinien być podobny scenariusz w 1 tercji.
Ja gram over strzałów w 1 tercji. Linia 22.5 w fortunie. W over goli nie wchodzę, bo roznie to może być. Trzeba oszczędzać siły na Szwecję.
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie mężczyzn - IO
Godzina: 5:10
Spotkanie: Słowacja - Niemcy
Typ: obie reprezentacje strzelą po przynajmniej dwie bramki w meczu
Kurs: 1,80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Nadszedł czas na 1/8 finału mężczyzn. W fazie grupowej obie reprezentacje nie błyszczały i wygrały po jednym spotkaniu. Niemcy pokonali Chiny 3:2, a Słowacja wygrała 5:2 z Łotwą. Obie reprezentacje mają więcej atutów w ataku niż w obronie. Słowacja w fazie grupowej traciła odpowiednio: 6 bramek z Finlandią, 4 ze Szwecją i 2 z Łotwą. Skoro dość słaba w ofensywie Łotwa zdołała im strzelić dwie bramki, to Niemcy również powinni to zrobić. Niemcy w grupie w każdym meczu stracili po przynajmniej dwie bramki. Nawet najsłabsza reprezentacja na tym turnieju, czyli Chiny strzelili im dwie bramki. Jedni i drudzy mają sporo problemów w defensywie, więc powinno tutaj być trochę bramek. Widzę tutaj wynik od 2:2 wzwyż.
 
Ostatnia edycja:
warzyn 145,9K

warzyn

Użytkownik
Niestety nie oglądałem nic w tym roku na igrzyskach, ale tam gdzie byli murowani faworyci była duża dysproporcja strzałów. Ktoś widział mecz Kanady z Chinami i jak oceni szansę zakładu Chiny liczba strzałów +21.5 w fortunie @2.06 wygląda kusząco... tak jak było już wspominane Republika Kunlun to jednak jest drużyna, która istniała i może zaprocentuje to przy takiej linii? W pierwszym meczu pokryli, na ale pytam jaki był przebieg, czy Kanada grała na luzie i nie warto ryzykować?
 
Otrzymane punkty reputacji: +523
mark1973 791,4K

mark1973

Znawca - Hokej
No to Panie i Panowie, karty na stół. Kto przegra jedzie do domu i jutro 4 ekipy juz sie beda pakować.
Mnie interesują dwa mecze. Bardzo ciekawie zapowiadajacy sie pojedynek Czechów ze Szwajcarami gdzie obie reprezentacje przyjechały tutaj bić sie o strefe medalową ale jak widać jedna z nich juz teraz pożegna się z Igrzyskami. Szwajcarzy od jakiegoś czasu zapukali do elity i mozna powiedziec zadomowili sie tam na dobre czego dowodem by srebrny medal w Danii w 2018 roku, jednak od tego czasu jak ich obserwuje to jest troche stagnacja. Druzyna prowadzona przez Patrika Fishera nie rozwija sie, mozna by sie nawet posunac do stwierdzenia, że sie cofa. I niestety ten smutny dla mnie trend kontynuje na tych Igrzyskach. Maja grajków z wysokiej półki, wiele indywidualnosci ktore moga przeaadzic o wyniku a jednak cos nie kilka. Jutro czeka ich piekielnie trudne zadanie. Z ekipa Czech juz sie mierzyli i trzeba powiedziec ze gdyby nie Leo Genoni nie byłoby nawet dogrywki. Czesi z kazdym mecze wygladaja lepiej, wykorzystuja PP, a graczy maja uniwersalnych, którzy z niejednego pieca chleb jedli, Czesi w meczu z Rosja za bardzo popuscili pasa przy 4-2 i Rosjanie szybko wrocili do gry, jednak wygladali na tle głownego kandydata do wygrania IO duzo lepiej i mysle ze jutro Szwajcarom bedzie trudno nawet o dogrywke.
Druga pra to pojedynek Słowacko-Niemiecki. Obie ekipy miały w grupach druzyny baardzo mocne. Słowacy duzo probowali ze Szwecja i Finlandią ale nic nie wskórali, za duzo błedów za dobra obrona rywala. Z Łotwą tez sporo szczescia przy 4-2 i az sie dziwie ze Łotysze nie doprowadzili do remisu bo mieli okazje. Obrona Słowacka była jak ser szwajcarski i klasowi gracze wykorzystaliby to. Nasi zachodni sasiedzi źle weszli w ten turniej, w sumie to w pierwsza tercje, bo nastepne dwie solidne ale meczu z Kanada nie udalo sie odwrócic z Chinami po mocnym poczatku pozniej olali temat ( pisalem o tych meczach) Z kolei w meczu z USa walczyli jak równy z równym i był to najlepszy ich mecz do tej pory. Wg mnie sa na krzywej wznoszacej i jezeli zagraja ze Słowacja na 80% tego co z USA to będą w ćwierćfinale, maja doswiadczonych grajków, sa dobrze przygotowani siłowo a techniki tez im nie brakuje o czym Panowie ze studia komentatorskiego troche zapominali komplementujac w kółko amerykanów. Z tego tekstu mam takie typy

Czechy ml + Niemcy z x kurs ako 2,56 fortuna ⛔
Czechy RT kurs 2,02
wsjo fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +533
sunxl 2M

sunxl

Typer
Niestety nie oglądałem nic w tym roku na igrzyskach, ale tam gdzie byli murowani faworyci była duża dysproporcja strzałów. Ktoś widział mecz Kanady z Chinami i jak oceni szansę zakładu Chiny liczba strzałów +21.5 w fortunie @2.06 wygląda kusząco... tak jak było już wspominane Republika Kunlun to jednak jest drużyna, która istniała i może zaprocentuje to przy takiej linii? W pierwszym meczu pokryli, na ale pytam jaki był przebieg, czy Kanada grała na luzie i nie warto ryzykować?
Jak dla mnie mocne value. Zakładając, że Kanada rozstrzygnie mecz w drugiej tercji to w trzeciej powinno się zluzować i Chiny nabijać licznik celnych strzałów. Bracia Foo i reszta ekipy w KHL znani są przecież z wykonywania prób z nieprzygotowanych pozycji, licząc na dobitki. Sam pogram sobie tę linie strzałów Chin i powodzenia :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +81
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Niestety nie oglądałem nic w tym roku na igrzyskach, ale tam gdzie byli murowani faworyci była duża dysproporcja strzałów. Ktoś widział mecz Kanady z Chinami i jak oceni szansę zakładu Chiny liczba strzałów +21.5 w fortunie @2.06 wygląda kusząco... tak jak było już wspominane Republika Kunlun to jednak jest drużyna, która istniała i może zaprocentuje to przy takiej linii? W pierwszym meczu pokryli, na ale pytam jaki był przebieg, czy Kanada grała na luzie i nie warto ryzykować?
Oglądałem większość meczu, bo zerkałem też trochę na USA-Niemcy. Tak jak wczesniej pisałem Kanada spuściła z tonu po szybkich 3 bramkach. Te 26 strzałów w oatatnim spotkaniu to nie był jednorazowy "wyczyn", bo przeciwko USA oddali 29. Tak jak pisze Sun powinni to pokryć. Nawet jak będą kilkoma bramkami przegrywać to będą walczyc do końca bo każdy gol na takiej imprezie to dla nich coś.

Ja tak jak pisałem gram celne strzały w 1 tercji. W każdym z dotychczasowych spotkań Chin ta linia została pokryta w 1 T. Kanada od początku ruszy tak jak w ostatnim meczu, żeby jak najszybciej załatwić temat.

Powyżej 22.5 celnych strzalów w [email protected] fortuna (17-10)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +52
mark1973 791,4K

mark1973

Znawca - Hokej
Jak dla mnie mocne value. Zakładając, że Kanada rozstrzygnie mecz w drugiej tercji to w trzeciej powinno się zluzować i Chiny nabijać licznik celnych strzałów. Bracia Foo i reszta ekipy w KHL znani są przecież z wykonywania prób z nieprzygotowanych pozycji, licząc na dobitki. Sam pogram sobie tę linie strzałów Chin i powodzenia :)
Ja z kolei myślę, że jutro Kanada nie bedzie szaleć, strzelą swoje i beda blokować Kunlun, beda grac destrukcyjnie by nie dopuscic do sytuacji strzeleckiej, sami maja świadomość że czeka Szwecja w ćwiartce a Kunlun po prostu trzeba przejść i nic wiecej, jak najmniejszym kosztem i bezpiecznie. Takie mam wyobrazenie o tym meczu.
 
kamasutra10 613,3K

kamasutra10

Typer
Kanada - Chiny under 7.5 @ 1.90

W pierwszym grupowym spotkaniu między tymi ekipami skończyło się na 5:0 . Dzisiaj Kanadyjczycy zapewne zechcą jak najmniejszym nakładem sił zrobić robotę bez zbędnego wydatku energetycznego. Kluczem do tego zakładu jest to czy Chińczycy coś ustrzelą . Jeśli nie to bet ten wydaje mi się całkiem realny. Nawet przy jednym trafieniu gospodarzy linia wydaje się być wysoka tym bardziej że jak wspomniali wyżej eksperci Chińczycy czyli Kunlun zagrają raczej defensywnie w obawie o rozwiązanie worka z bramkami po stronie Kanady.
 
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Zachowanie Wolfa z końcówki meczu podsumowało grę Niemców w tym spotkaniu...

Zły jestem, bo poszedł tripel z overami 4.5 i będzie trzeba coś kombinować na mecz Czechów.
 
sunxl 2M

sunxl

Typer
Szkoda gadać z Niemcami, żeby nawet gola nie strzelić z tak marną defensywą to jest sztuka. Dzisiaj pozostanie oglądanie, ale jutro odbędzie się ciekawy mecz o trzecie miejsce kobiet na IO:

Dyscyplina: Hokej na lodzie/IO kobiety
Godzina:12:30
Spotkanie: Finlandia vs Szwajcaria
Typ: każda drużyna zdobędzie co najmniej 2 gole
Kurs: 2.37 ❌
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


O ile każdy spodziewał się Finek w meczu o brąz, tak Szwajcaria jest pozytywną niespodzianką tego turnieju. Wielu obserwatorów dawało większe szanse Rosji, czy Szwedkom, ale w kobiecym hokeju pojawia się rotacja, co do rywalizacji o miano trzeciej i czwartej siły na świecie. Suomi gra uporządkowany hokej, ale trzeba sobie jasno powiedzieć, że nie miały na tym turnieju szans z Amerykankami i Kanadyjkami, które są o kilka półek wyżej od Finek. Bardzo dobry turniej rozgrywa bramkarka Anni Keisala, która zatrzymała kilka groźnych strzałów podczas wczorajszego pojedynku, ale nie była w stanie zachować SO. Nie mniej jednak jej postawa będzie ważna jutro i to jest mocny punkt Suomi. Co do Szwajcarii to podobały mi się już podczas MŚ Elity, które rozgrywane były w poprzednim roku. Jest tam zespołowość i dobra atmosfera nie tylko na lodzie, czy w boxie, ale także na trybunach otrzymują wsparcie działaczy, czy też osób związanych z hokejem w tamtym kraju. Tutaj największą rolę odgrywa największa gwiazda tej ekipy, a więc Alina Müller, która kilka razy w meczu stara się z krążkiem wyjechać ze swojej strefy obronnej pod bramkę rywalek. To udawało jej się z Rosjankami, z Kanadyjkami już mniej, ale cieszyła się z gola bądź asysty. Jej dobra gra będzie kluczem do sukcesu dla Swiss.

Początkowo zastanawiałem się nad underem, ale mając na uwadze fakt, że to czwarte spotkanie tych drużyn w przeciągu kilku miesięcy to znają się jak łyse konie i potrafią wykorzystywać słabsze punkty przeciwniczek. Stawiam na gole, ponieważ w swoim składzie mają zawodniczki, które potrafią rozstrzygnąć losy danego meczu na swoją stronę. Wbrew pozorom może to być otwarte spotkanie, bo pojawią się błędy spowodowane ciężarem gatunkowym tego meczu. Finki świetnie odnajdują się w grze w PP, Szwajcarki ostatnio podobnie, dlatego im więcej kar, tym większe szanse na trafienia z obu stron.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom