>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ZIO Pekin 2022 - Skoki narciarskie

G 1,7K

gostek1989

Użytkownik
Moje Ako wygląda na to, że do piachu przez dsq Austriaczki ech

to jakiś kabaret jest
Niemka Dsq
Japonka dsq cofnięta
Edit Austria tez dsq cofnięta
 
Ostatnia edycja:
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Kompromitacja tych zawodów, a przecież zawodnicy też to przeżywają.. tragedia i dramat !!! Tak jak z naszą Maliszewską raz miała covid raz nie.... rosyjska ruletka
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
To są jakieś jaja. 😂😂😂
Post automatycznie złączony:

I to jeszcze jakaś nasza "specjalistka" kontroluje te kombinezony kobitek. Dawaj jeszcze dwie dyskwalifikacje i mamy medal!
 
psychol32 433,8K

psychol32

Użytkownik
Nie grałem tych skoków ale tak po ludzku jak widzę Takanashi jedną z najlepszych skoczkiń w historii płaczącą po skoku na 103 m przez jakąś " qurwe" która nigdy nie skakała i próbuje być najważniejszą to serce pęka....Z resztą nie tylko Japonka bo i Austriaczka i Niemka to samo.....

Aga Baczkowska....kto to do qurwy nędzy to jest?...Pierdole jaki wstyd dla Polski....
Polka winna temu że zawodniczki nie są w stanie dobrać odpowiedniego kombinezonu? :LOL::ROFLMAO:
 
M 1K

Mattitycz

Użytkownik
Zaczęło się 3 maja 1791 roku ...ogłosiliśmy Konstytucję 3 maja. Reszta Europy zadziwiona ...ale jak to, chcecie dać wolność chłopom nas o tym nie informując ...no to dogadamy się za waszymi plecami i ...rozbierzemy was debile

Potem lata 30-ste XX-wieku , macie dwie potęgi obok siebie: Rosje i Niemcy - z kim sie dogadacie : Czechy, Ukraina obok Was a nie ...my wolimy Anglię 1000km od nas i Francje 700 km ...............świat patrzy zadziwiony : "nie no to musi być jakaś banda debili przecież"


Do tej pory cywilizowane kraje Europy kojarzyły nas ze złodziejami samochodów w Niemczech, łamaniem praworządności - oczywiście tylko zdaniem reszty Europy (Naszym zdaniem niczego nie łamiemy ), debilami w Europarlamencie (oczywiście tylko zdaniem Europy - dla PiS nic sie nie dzieje ).

Od wczoraj doszły narciarskie tematy : Babiarz mówiący, ze skoki zależą od PiSu po czym Kurski pisze, ze medal Dawida to ich zasługa (szybkie protesty żon zawodników niewiele dadzą dla staruszek, bezrobotnych i tych z nizszym wykształceniem - to w tamtych grupach PiS zdecydowanie wygrał wybory).

No ale już dziś sięgamy dna nawet w skokach narciarskich .....................
Cały świat skoków od dzisiaj będzie nas kumał z Panią

A PRZEMYSŁAW BABIARZ będzie dalej zacieszał ryja , że "przyjmujemy to z inwenatrzem"

A ta miła pani - wstyd mi , że z mojej Zielonej Góry jest ta ...pani : SYLWIA DEKIERT - ta sama , która jak podczas Euro na murawie prawie umierał Christian Eriksen pytała gości w studio : "ale co , co tam o co dalej będziemy grać "

Oglądam skoki od 40 prawie lat i takiego debilizmu nie widziałem w zyciu - założyłem konto żeby to napisac , bo ....aż nie wiem co mam napisac , serio
 
Otrzymane punkty reputacji: +374
M 1K

Mattitycz

Użytkownik
Polka winna temu że zawodniczki nie są w stanie dobrać odpowiedniego kombinezonu? :LOL::ROFLMAO:

w pierwszej serii kombinezony , buty , narty dwóch zawodniczek się jej zdaniem zgadzały a te same kombinezony i reszta ekwipunku już nie pasowała w drugiej serii ..............

opcja a) przytyły po pierwszym skoku
opcja b) widząc debila pomimo, ze ich wszystkie komponenty pasowały (nie wiem jak inaczej to nazwać) pasowały - teraz zdecydowały się zmienić na gorsze i 5 osób ze sztabu się zgodziły na to ,zeby te dobre zamieniły na złe

opcja C !!!!! ) kim , Ty jestes ? (tutaj sam sobie wklej odpowiedź)
Post automatycznie złączony:

Po lekturze tych wypocin stwierdzam - jest kilku debili w Zielonej Górze.

zapewne jakies argumenty masz ??
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Menager Norwegow mowi, ze sposob mierzenia byl inny niz zazwyczaj

- Nie wiem, czy możemy wejść w coś szczególnie konkretnego, nie sądzę, żeby byli z tego bardzo zadowoleni. Ale wszystko zostało zrobione w nieco inny sposób niż wcześniej, a potem stało się trochę dziwne. Niezupełnie zgadzało się to ze sposobem, w jaki zrobili to podczas poprzednich inspekcji, mówi.


Robi to „w ten sposób” po zawodach iw „taki” sposób po kolejnych zawodach. Możemy tylko zabrać go ze sobą i wprowadzić zmiany, o które zostaniemy poproszeni, mówi Strøm.

Później pojawiły się również doniesienia, że Silje Opseth został odrzucony z tego samego powodu.

– To był nowy sposób mierzenia, kazano nam stać inaczej niż jesteśmy przyzwyczajeni – mówi Opseth do TVNorge o tym, co się stało.
 
E 2,2K

emilplayp

Użytkownik
Jak tam wrażenia wasze po konkursie? Jak wasi bukmacherzy rozliczali typy, w których były DSQ? Mi o dziwo wszystko rozliczono na ++ grałem przeciwko Niemcom tzn. poza top 3 oraz że będą za gorsi od Rosji, wiadomo kupa szczęścia bo w kadrze Niemiec mimo wszystko odpalił Geiger i całkiem dobrze skoczyła Freitag, ale nie zapomnę tej miny Geigera, gdy zerknął na rezultat i po jego wyniku byli na miejscu 8. Miałem grać jeszcze Rosja top 3 w zacnym kursie ale odwagi zabrakło, mimo to piękna dniówka wyszła bo 5/5 weszło.
 
M 1K

Mattitycz

Użytkownik
Menager Norwegow mowi, ze sposob mierzenia byl inny niz zazwyczaj

- Nie wiem, czy możemy wejść w coś szczególnie konkretnego, nie sądzę, żeby byli z tego bardzo zadowoleni. Ale wszystko zostało zrobione w nieco inny sposób niż wcześniej, a potem stało się trochę dziwne. Niezupełnie zgadzało się to ze sposobem, w jaki zrobili to podczas poprzednich inspekcji, mówi.


Robi to „w ten sposób” po zawodach iw „taki” sposób po kolejnych zawodach. Możemy tylko zabrać go ze sobą i wprowadzić zmiany, o które zostaniemy poproszeni, mówi Strøm.

Później pojawiły się również doniesienia, że Silje Opseth został odrzucony z tego samego powodu.

– To był nowy sposób mierzenia, kazano nam stać inaczej niż jesteśmy przyzwyczajeni – mówi Opseth do TVNorge o tym, co się stało.

odpisałem Ci , ale skasowali mi post podobnie jak poprzedni , nie wiem dlaczego - więc napisze prosto : jada po nas w Norweskiej, Niemieckiej i każdej innej prasie - nawet w Japońskiej ..ale Babiarz i Kurski zacieszają , także chyba wszystko jest ok :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +102
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
Coraz większa powściągliwość trzeba zachowywać w świętowaniu trafionego kuponu
teraz w SKOKACH jak z Varem w piłce nożnej, nie ma co za bardzo cieszyc sie z gola bo zaraz VAR cos wymyśli.
NP Typ z parą z Żyłą wchodzi a tu DSQ po 10 minutach.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Wszystkie sprawy dotyczyły niezgodności pozwów z przepisami FIS. Garnitury były za duże – mówi Baczkowska i kontynuuje:

- Jest wiele rzeczy, które możemy kontrolować. Nie kontrolujemy wszystkich we wszystkich zawodach. Wybieramy kilka punktów, na których koncentrujemy się w ciągu jednego dnia, więc kontrole mogą się różnić z dnia na dzień, mówi.

Kandydatki do medalu Japonia, Norwegia, Niemcy i Austria zostały zrujnowane przez odrzucenie jednej lub więcej kobiet.

- Zasady są jasne i nie nowe. Od zawodników i drużyn zależy przestrzeganie zasad, a naszym zadaniem dla FIS jest zapewnienie ich przestrzegania – mówi Baczkowska.

Horngacher mowi to samo co menager Norwegow. Mierzenie w inny sposob niz zawsze.

edit: Norwezka za duzy kombinezon w udzie i kolanie. We wczesniejszym artykule sugerowala, ze to moglo byc wynikiem kwarantanny, na ktora zostala skierowana po kontakcie z Riiberem.

 
Ostatnia edycja:
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
HS 140 - 1 trening

Y. Sato - P. Żyła 2 @1.95 ForBet (33-3)


Już od jutra swoje pierwsze próby na nowym obiekcie oddadzą skoczkowie. Początek zaplanowany na godz 11:00 czasu polskiego. Wiadomo, treningi, treningami, zapoznanie z obiektem, więc niektórzy mogą potraktować takie próby bardzo ulgowo, jak miało to miejsce na normalnej skoczni. Próbuje po fajnym kursie na Piotrka, już mówię dlaczego. Ostatnio nawet na treningach skacze bardzo solidnie i jest w czubie, co pokazał na mniejszym obiekcie, gdzie na treningach, w kwalifikacjach i samych zawodach był lepszy od swojego rywala. Może konkurs Piotrkowi nie wyszedł ,zwłaszcza pierwsza próba, gdzie na trafił z warunkami, ale prezentował solidny poziom. Sato zupełnie na odwrót, treningi kompletnie olał, plasował się w 3,4, 5 dziesiątce, myślałem, że w konkursie będzie zdecydowanie lepiej, jednak jak widać mniejsze obiekty to nie jego bajka, nie załapał się do drugiej serii, więc również forma pozostawia wiele do życzenia. Liczę, że na większej skoczni będzie podobnie, czyli treningi słabo, konkurs lepiej, no i Żyła skoczy na swoim poziomie. Fajny kurs, więc próbuje.

D. Ito - P. Wąsek 2 @1.95 ForBet (47-32)

Tutaj podobna interpretacja. Panowie skakali na podobnym poziomie w treningach, ciut lepszy Japończyk, ale Wąskowi ten obiekt nie odpowiadał. Myślę, że na większej skoczni wróci pewność siebie i zdecydowanie lepsze rezultaty, zresztą walczy z Hulą o awans do drużyny na poniedziałkowe zawody, więc od pierwszego skoku powinien być tu ogień. Ito podobnie jak Sato, nie zachwyca ostatnio i treningi skacze na pół gwizdka, dlatego próbuję w kierunku Polaka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1371
typerskoki 416,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
1 trening jutro : Lindvik - Kraft 2 @ 2,45 @ Betfan

Kraft tu skacze ze skoku na skok coraz lepiej. W zasadzie jedyny zły skok jaki oddał to w 1 serii Olimpijskiego konkursu indywidualnego, ale i tak się zmieścił w 10tce konkursu, czyli niewiele gorzej od Lindvika. W treningach Kraft miażdzył Lindvika, gdyż Norweg ewidentnie je olewał. Ale już w Mikście gdzie nie było mowy o olewaniu to Kraft okazał się lepszy. Moim zdaniem Kraft złapał rzutem na taśmę formę TOP i będzie się tutaj liczył w walce o medale. Generalnie raczej woli skocznie duże niż małe więc zmiana skoczni jest mu na korzyść. Lindvik mam wrażenie, że raczej na skoczniach większych nie ma takiego potencjału jak na małych lub takich z HS w okolicy max 134. Tutaj mamy 140, więc dość duża skocznia. Zobaczymy, na konkurs może bym się nie odważył ale w treningach liczę na powtórkę z rozrywki i na zachowawcze podejście Lindvika, przy jednocześnie mocnych treningach Krafta.
 
M 147,3K

mexes200

Użytkownik
ZIO 2022
ZIO Pekin HS140 - trening (1. seria) H2H
P.Wąsek-S.Hula 1 1.7 Betfan +++ typ na plus

Sprawa jest prosta zdeklasowanie Stefana w treningach na dużej skoczni. Wybór Dolezala co do postawienia na Hule na normalnej skoczni troszkę mnie zdziwił gdyż mimo że tam suma treningów wychodziła na plus dla Stefcian to w przekroju całego sezonu i w ostatni dzień treningów wyższość pokazywał Paweł. Tutaj będzie krótko Wąsek był bardzo wsciekly tym że nie wystąpił na normalnej skoczni tutaj już nie da się tak wydymać i od pierwszych skoków treningowych będzie dawał z siebie maxa i jak wiemy świetnie radzi sobie na dużych skoczniach w tym sezonie. Stawiam tu na Pawła. Stefankowi już podziękujemy. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +668
Do góry Bottom