>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zlamany nadgarstek

szymiaczek 0

szymiaczek

Użytkownik
Witam. W ostatnia sobote bylem na snowboardzie i zaliczylem glebe, przez ktora polamalem nadgarstek:-D Jestem ubezpieczony ze szkoly w PZU, niestety nie pamietam ile placilem, ale pewnie cos kolo 30zl ;) Wie ktos ile za taki nadgarstek wyplacaja odszkodowania, bo bol jest nieziemski, przez dwa tygodnie nie moge pisac w szkole i jeszcze do tego moge sobie odpuscic ten sezon(snowboardowy):-? Pozdro ????
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
pod koniec listopada zeszleg roku zlamalem nadgarstek (dokladnie sie to nazywalo zlamanie wyrostka rylcowatego kosci promieniowej prawej reki - chyba nic nie pomieszalem), 4 tygodnie gipsu, zdjeli mi 2 dni przed wigilia
bedac jeszcze w gipsie zanioslem do pzu papiery jakie mi napisali w pogotowiu ratunkowym i zdjecie rentgenowskie, po okolo tygodniu dostalem opinie ze mam 4% uszczerbku na zdrowiu, kwota do wyplaty 600zl, kasa byla na koncie po kilku kolejnych dniach, ogolnie to mialem kase w okolo 10 dni po zgloszeniu sprawy do pzu, nie bylem na zadnej komisji lekarskiej ani nic w tym stulu, kase mialem jak chodzilem jeszcze w gipsie
bylo to ubezpieczenie ze szkoly, skladka okolo 30-35zl
miesiac po zdjeciu gipsu gralem jako bramkarz na hali w pilke nozna i wszytko ok, niekoniecznie masz sezon z glowy, mlody jestes to szybko sie regeneruje organizm
powodzenia
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
a jak jest z wybitym palcem ? ???? dostanie się jakieś marniutkie nawet odszkodowanie ? ???? bo pasuje za coś stawiać u buków ???? dokładnie to nawet nie wiem czy to wybicie, graliśmy w piłke i chciałem kolegę pociągnąć za bluzę , bo mi uciekł a graliśmy na mrozie i nie powiem bo palce miałem zamarznięte. Coś strzeliło i wydawało mi się , że to wybicie bo nie mogłem zgiąć do końca, ale to już trwa 2 tydzień zgiąć mogę, ale ból jest też nieziemski, nie mówiąc o tym, że nie utrzymam nic cięższego ????
 
szymiaczek 0

szymiaczek

Użytkownik
hehe... walcz :p Moj kolega dostal za wybicie kciuka(nic powaznego, a wrecz przeciwnie po paru dniach przestalo bolec) 100zl! xD
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
a jak jest z wybitym palcem ? ???? dostanie się jakieś marniutkie nawet odszkodowanie ? ???? bo pasuje za coś stawiać u buków ???? dokładnie to nawet nie wiem czy to wybicie, graliśmy w piłke i chciałem kolegę pociągnąć za bluzę , bo mi uciekł a graliśmy na mrozie i nie powiem bo palce miałem zamarznięte. Coś strzeliło i wydawało mi się , że to wybicie bo nie mogłem zgiąć do końca, ale to już trwa 2 tydzień zgiąć mogę, ale ból jest też nieziemski, nie mówiąc o tym, że nie utrzymam nic cięższego ????
ja mialem stluczenia kosci paliczkowej, bez gipstu 1,5% mialem to 135z dostalem ;p
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Nie wiedziałem że za wybitego palca można coś dostać. Już tyle razy sobie wybijałem to trochę siana by wpadło ????
 
betsfree 0

betsfree

Użytkownik
Odszkodowania z tytułu nieszczęśliwych zdarzeń można otrzymać za wiele dość nietypowych wypadków. Wybicie palca to jest uraz ścięgna tak jak skręcenie kostki. Skręcenia (wybicia) są traktowane równoważne do złamań bo łatwo się odnawiają. (a 2 razy nie ma za to samo odszkodwania)
Odszkodowania (a nie wie tego wiele osób) można otrzymać za :
- złamania
- naderwania,skręcenia tzw wybicie np placa
- oszpecenie ciała (poważne oparzenie również utrata zęba lub ułamanie się zęba)
- hospitalizację (tylko niektóre ubezpieczenia)= pobyt min 4 dni w szpitalu
- urazy psychiczne spowodowane dyskryminacją i w efekcie mobbingiem np. ktoś zwalnia się z pracy bo ..... był prześladowany i odszkodowanie lub przywrócenie do pracy nie ma problemu.
Miejsce często tez ma znaczenie czy wycieczka , czy szkoła.... czy praca , delgacja , w drodze do pracy itp itd ...
A nie tylko odszkodowanie można otrzymać ale często jeszcze
- zwrot kosztów leczenia np u dentysty wstawienie protezy
- sanatorium
- rehabilitacje

ALE NAJWAŻNIEJSZE TO I TAK JEST ZDROWIE BO ŻADNA KASA TEGO NIE ZWRÓCI. ODSZKODOWANIE TO CALE g...... I ZA CHWILE KASA SIĘ ROZEJDZIE A BÓL POZOSTANIE. ZNAM TAKICH IDIOTÓW CO SOBIE BY RĘKĘ POŁAMALI ZĘBY DOSTAĆ ODSZKODOWANIE mam nadzieje że nimi nie jesteście zwłaszcza po to jak ktoś tutaj pisał żeby mieć kasę na granie ?! :zoltakartka:
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
betsfree nie szalej :] specjalnie sobie palca nie wybiłem , a skoro można za to dostać odszkodowanie to chyba idiota by tego nie wykorzystał :]
 
Do góry Bottom