>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zlecenie wyplaty i dziwny mail

S 0

speedywwy

Użytkownik
Witam!
Ok. 30 lipca wplacilem, troche kasy do bah. Jakos sie szczesliwie zlozylo ze po troche ponad tygodniu udalo mi sie ja potroic, wiec wczoraj zlecilem wyplate bo jade na wakacje i kazdy grosz sie przyda ;) Dzis rano otrzymalem od bah takiego maila:
Niestety nie możemy opracować Twojego zlecenia wypłaty ponieważ nie zostały spełnione kryteria wymagane w regulaminie akcji bonusowej.
Wpłacona kwota sumowana również z kwotą bonusu musi być 4 razy obstawiona (uwzględniając minimalnie wymagany kurs 2,0), zanim zostanie zlecona wypłata.
Po spełnieniu warunków bonusa możesz oczywiście w dowolnej chwili ponowić zlecenie wypłaty.
Serdecznie pozdrawiamy
Tylko, ze zadnego bonusu po wplacie nie wykorzystywalem. Bonus, ktory byl ostatnio na mistrzostwa juz wykorzystalem przegrywajac wszytskie pieniadze ???? , na koncie bylo 0 a po ostatnio wplacilem te kase o ktorej pisałem wyzej.
Mial ktos podobna sytuacje? Co radzicie?
 
lsc 18

lsc

Użytkownik
Ja radzę Ci żeby najlepiej zaatakować tym pytaniem support. W BAH-u jest konkretna pomoc napewno wyjaśnisz z nimi wszystko.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
To ja dodam, żebyś napisał maila bo na LC nic nie załatwisz.

Możliwe, że z kasy, którą miałeś zablokowaną na MŚ &quot;wisiał&quot; Ci jeszcze jakiś nierozstrzygnięty zakład gdy dokonałeś kolejnej wypłaty. Wtedy konto nie jest traktowane jak wyzerowane i środki podlegają dalszemu obrotów.
(opisana sytuację miałem w Betsafe).

Mam nadzieję, że to tylko jakiś błąd i po kontakcie z bukiem, wszystko szybko wyjaśnisz.
 
Do góry Bottom