>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zliczanie kursów i wyciąganie średniej

B 0

blown

Użytkownik
Witam,
nie wiem czy jest taki system ale szukam mechanizmu, który wyciągnie średnią z kursów danej drużyny na przykładzie:
Lech Poznań rozegrał 10 spotkań teraz program pobiera kurs z tych 10 meczy i dzieli przez 10. Mamy średnią kursów. Teraz dzięki tej średniej można łatwo wytypować, którym meczą lepiej się przyjrzeć. Przypuśćmy, że spotykają się drużyny o podobnych możliwościach ale w oczach bukmacherów jedna z tych drużyn jest bardziej faworyzowana a dowiadujemy się o tym własnie ze średniej. Ma to sens?
 
C 31

cashbysport

Użytkownik
Witam,
nie wiem czy jest taki system ale szukam mechanizmu, który wyciągnie średnią z kursów danej drużyny na przykładzie:
Lech Poznań rozegrał 10 spotkań teraz program pobiera kurs z tych 10 meczy i dzieli przez 10. Mamy średnią kursów. Teraz dzięki tej średniej można łatwo wytypować, którym meczą lepiej się przyjrzeć. Przypuśćmy, że spotykają się drużyny o podobnych możliwościach ale w oczach bukmacherów jedna z tych drużyn jest bardziej faworyzowana a dowiadujemy się o tym własnie ze średniej. Ma to sens?
To czy ma to sens to nie wiem. Natomiast mogę Ci podpowiedzieć odnośnie tego jak to zliczać.
Przede wszystkim nigdzie nie widziałem gotowego rozwiązania jakie potrzebujesz, ale można to szybko ogarnąć. Potrzebne są tylko dane z kursami, najlepiej w formacie csv. Później wyciągniecie z tego średnich kursów to kwestia kilku minut ;)
 
K 0

krystian767

Użytkownik
Nie ma to sensu. W dodatku na kazdy z 10 meczy kurs pojedynczego spotkania różniłby sie w momencie wystawienia oferty do momentu kilku minut przed spotkaniem i ta roznice tez musiałbys uwzglednic w obliczeniach mimo ze czasami nie bylaby spowodowana dana dyspozycja druzyny .
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Witam,
nie wiem czy jest taki system ale szukam mechanizmu, który wyciągnie średnią z kursów danej drużyny na przykładzie:
Lech Poznań rozegrał 10 spotkań teraz program pobiera kurs z tych 10 meczy i dzieli przez 10. Mamy średnią kursów. Teraz dzięki tej średniej można łatwo wytypować, którym meczą lepiej się przyjrzeć. Przypuśćmy, że spotykają się drużyny o podobnych możliwościach ale w oczach bukmacherów jedna z tych drużyn jest bardziej faworyzowana a dowiadujemy się o tym własnie ze średniej. Ma to sens?
Nie ma sensu, bo nie tak dziala srednia...
 
Do góry Bottom