>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zmiana czasu

wojtas84 90

wojtas84

Użytkownik
Witam Was.
Panowie mam do Was ogromną prośbę, dostałem polecenie aby udowodnić i uargumentować, ze zmiana czasu na świecie ma jakikolwiek pozytywny wpływ na gospodarkę/finanse. Nie mogę się niczego konkretnego doszperać w internecie, same suche informacje w związku z tym chciałem zwrócić się do kogoś z Was bo na pewno jest tu jakaś mądra głowa:)
Pozdrawiam i jeszcze raz proszę o pomoc
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
w google wklep &#39;zmiana czasu plusy&#39; ????
w radiu jeszcze słyszałem że to było przydatne dawniej gdzie większość się rolnictwem zajmowała
 
wojtas84 90

wojtas84

Użytkownik
Szukałem na rożne sposoby, ale tak jak wyżej napisałem nie ma nic konkretnego dla gospodarki czy finansów, są podawane ogólnie zalety dla ludzi, mi natomiast potrzebny jest argument stricte pod specjalizacje wynikającą z toku nauki na studiach czyli rachunkowość i doradztwo kredytowe ????
 
wojtas84 90

wojtas84

Użytkownik
Co Lol co Lol???????? to, że masz status moda to nie znaczy, że jesteś fachowcem i będziesz mi to lolował... umiem korzystać z neta i wiem jak posługiwać się wujkiem Google. Zwróciłem się z zapytaniem jak i Ty w niektórych sprawach to robisz. Wierzyłem, że może ktoś miał kontakt z podobnym tematem i może posiada linki/materiały itp, które mi pomogą, jeśli nie masz ochoty pomagać to przynajmniej nie przeszkadzaj. Dzięki za artykuł, mogłeś tak od razu zrobić a nie pouczać...
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Nie chciałem cię pouczać, link który ci podesłałem to jeden z pierwszych jaki wyskoczył w google i oto mi chodziło :-| dobrze, że założyłeś temat, pewnie wielu użytkowników Ci mogło by coś doradzić, ale mimo wszystko nie wysiliłeś się szczególnie sam......
 
Do góry Bottom