>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zmiana IP

H 8

hellboy

Użytkownik
Witam,
Do maja korzystałem z tego buka będąc w Polsce a od maja jestem w Szwecji i tutaj korzystam z buka. Od maja wykonałem kilkanaście wpłat i wypłat będąc w Szwecji, nie było problemu aż do wczoraj.
Dostałem maila że chcą ze mną przeprowadzić rozmowę weryfikacyjną. Zadzwonili i wyjaśniłem im wszystko i usłyszałem &quot; że nie ma problemu w takim razie &quot;. Po czym tego samego dnia dostaję od ich supportu maila że chcą przeprowadzić ze mną rozmowę weryfikacyjną ( oni się w ogóle komunikują ze sobą ?). Została ona przeprowadzona dzisiaj i potwierdziłem ze jestem w Szwecji i usłyszałem że muszę przesłać dokumenty potwierdzające mój adres w Szwecji tj rachunki, nr konta albo coś.

Tyle tylko że ja tu jestem na dłuższych wakacjach i nie mam meldunku ani nic z tych rzeczy.

Ktoś miał podobny problem ? Ktoś mógłby ewentualnie coś doradzić?
 
pampus 81

pampus

Użytkownik
jak pisali Ci maila, to odpisz im, ze rozmowa byla juz przeprowadzana i powiedz, ze nie bedzie problemow z wyplata.
zawsze mozesz zrobic sobie fotke przy jakims zabytku z widoczna data i im wyslac ????
 
B 52

blackwidow

Użytkownik
Hellboy to nie problem tylko standard. Jezeli jestes na wakacjach w Szwecji to powiedz to kontaktujac sie ponownie z supportem poprzez live chat, wszystko da sie wyjasnic.
 
Do góry Bottom