>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zmiana Waluty

crisu 53

crisu

Użytkownik
Witam,
Jest możliwość i czy ktoś zna sposó w jaki można zmienić walutę konta skrill z PLN na Euro? Konto użytkowane, sporo transferów..
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Jest jak zalozysz nowe konto w euro na inny adres e-mail i to konto co miales napiszesz prosbe do supportu ze posiadasz 2 konta tylko tak mozna no chyba ze jestes vipem to masz chyba mozliwosc abys mial pare walut..
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam,
Jest możliwość i czy ktoś zna sposó w jaki można zmienić walutę konta skrill z PLN na Euro? Konto użytkowane, sporo transferów..
Tak tylko zrób jak kolega mówi załóż nowe konto i poproś o zamknięcie starego bo teoretycznie nie można tego zrobić gdy dokonałeś już jakiejś transakcji ale jak zrobisz tak jak napisałem to bedziesz miał do wyboru które zostawić otwarte i powiesz że z nową walutą i przejdzie.
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
Dzięki chłopaki, napisałem też do nich email i napisali mi dokładnie to samo, że jedynym wyjściem jest założenie konta w euro, napisanie do nich i automatycznie usuną stare konto w zł.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Dzięki chłopaki, napisałem też do nich email i napisali mi dokładnie to samo, że jedynym wyjściem jest założenie konta w euro, napisanie do nich i automatycznie usuną stare konto w zł.
???? jak widzisz teoria ma niewiele wspólnego z praktyką. W teori jak byś zrobił na odwrót tzn najpierw napisał do nich i potem chciał założyć to dostał byś odpowiedź że kategorycznie nie możesz tego zrobić bo wg regulaminu jak dokonałes jakiejś transakcji nie można zmienić waluty.
https://www.skrill.com/pl/siteinformation/regulamin/
3.3. Panstwa konto Skrill (Monebookers) denominowane jest w wybranej przez Panstwa walucie, wskazanej przez Panstwa sposród dostepnych walut. Nie mozna zmienic waluty konta Skrill po rozpoczeciu realizacji platnosci.
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
Najlepsze jest to że właśnie tak zrobiłem, napisałem do nich że chcę zmienić walutę, otrzymałem taką odpowiedź:
Otrzymaliśmy Pana pytanie odnośnie zmiany waluty konta Skrill. Prosimy mieć na uwadze, iż nie jest to niestety możliwe, ponieważ posiada Pani historie transakcji w PLN.
Jeżeli jednak bardzo zależy Panu za zmianie waluty, prosimy zarejestrować się ponownie oraz wysłąć obecnie środki do swojego nowego konta.
Jest to wariant niepolecany i proponowany w drodze wyjątku. Prosimy mieć na uwadze, iż w tym przypadku korzystanie z adresu email z zamkniętego konta nie będzie możliwe.
Prosimy się z nami skontaktować po udanej rejestracji ponownie abyśmy mogli transferować weryfikacje z zamkniętego konta na aktywnym.

Jak widać wszystko da się zrobić ????
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Jezeli dostales taka odpowiedż to świadczy tylko i wyłacznie o ich podejsciu do regulaminu ktory sami uchwalili. Tak ze jak ktos kiedys mialby zamiar lokowac spore pieniadze w skrillu niech sie poważnie zastanowi.
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
Hmm co racja to racja, choc ja na skrilla narzekać nie mogę (może pomijając kontakt z nimi, bo często jest to test na cierpliwość).

Być może w tym przypadku chcieli pójść mi pójść na rękę, swoją drogą dość głupi jest ten oficjalny zakaz zmiany waluty, wielu graczy zaczyna w zł i z czasem przechodzi na euro, zamiast tracić klienta bądź zakładać konta na postronne osoby, legalna i oficjalna zmiana waluty na koncie uprościła by sprawę.

Jakby nie było, zmiana waluty możliwa jest i o to mi chodziło.
 
Do góry Bottom