>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zmiany w Moneybookers - skrill

fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Coś takiego na MB znalazłem...

Ludzie czytają książki na Kindle, a o najświeższych wydarzeniach dowiadują się za pośrednictwem iPhone&#39;a. Czy masz w swoim domu książkę telefoniczną? Jak dawno temu angielskie słowo „Amazon” przestało oznaczać tylko rzekę w Ameryce Południowej? Kiedy słowo „google” było mało znanym terminem matematycznym?
Świat się zmienia.

Płatności też się zmieniły. Nie chodzi tylko o sklepy czy nawet o pieniądze. Chodzi o życie online i o to, jak wiele dziedzin ono obejmuje. Chodzi o bezpieczeństwo podczas realizowania swoich zamierzeń. O wolność od zmartwień. O to, by móc dawać i otrzymywać więcej bez zwiększania wysiłków. O nowy sposób zaspokajania potrzeb. Sposób, który nie tylko je zaspokaja, ale i przewyższa. Sposób, który można nazwać tylko Skrill.
Skrill to nowa nazwa Moneybookers.

Skrill to potoczny termin na określenie pieniędzy, ale dla nas oznacza bezpieczny i innowacyjny sposób płatności za towary nabywane przez konsumentów online. Skrill oznacza elastyczność. Skrill oznacza wybór. Skrill oznacza niezawodność i spokojną głowę. Skrill zapewnia Ci bezpieczeństwo online. Czy nie byłoby wspaniale płacić za wszystkie zakupy w Internecie bezpośrednio ze swojego komputera, iPada lub telefonu? Gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz.
Wkrótce będzie to możliwe. Dzięki Skrill.

To duża zmiana dla Moneybookers i dla całej branży, dlatego nie nastąpi z dnia na dzień. Nadal jednak możesz zarejestrować się w Moneybookers, aby być przygotowanym na przyszłość. Otrzymasz wszystkie fantastyczne korzyści i będziesz jedną z pierwszych osób, które przejdą do systemu Skrill po jego wprowadzeniu.

https://www.moneybookers.com/app/register.pl?scid=skrill
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Otrzymasz wszystkie fantastyczne korzyści i będziesz jedną z pierwszych osób, które przejdą do systemu Skrill po jego wprowadzeniu.
Chyba nie każdy dostał tego maila. Po tym zdaniu można się domyśleć. Ja nic nie dostałem. Na głównej stronie moneybookers jest już odnośnik do tego.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Czy to znaczy że za niedługo nie będzie można się już rejestrować ? nie jasno to napisali...
Bez obaw.
Z całą pewnością to rodzaj chwytu marketingowego, mającego przekonać ludzi, do jak najszybszej rejestracji ????
Zamknięcie się MB na nowych klientów jest po prostu nieopłacalne.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
To duża zmiana dla Moneybookers i dla całej branży, dlatego nie nastąpi z dnia na dzień.
Wydaje mi się że ta zmiana będzie wchodziła bardzo powoli, być może nawet przez kilka miesięcy, więc w najbliższym czasie nie ma obaw o funkcjonowanie Moneybookers.
 
Do góry Bottom