>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zmierzmy się w "Wygraj Ligę!"

m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
Słuchajcie, pewnie niektórzy z Was już słyszeli o konkursie &quot;Wygraj Ligę!&quot; Po rocznej przerwie wraca on na łamy Gazety Wyborczej, Internetu, tym razem przy udziale Canal + Sport HD.

Początek
Adres strony internetowej na której możecie zostać prezesem swojego klubu to:
http://www.wygrajlige.pl . Wpierw jednak trzeba mieć konto mail&#39;owe na gazeta.pl - jeśli je macie - logujecie się do serwisu z użyciem loginu i hasła jak do maila, jeśli nie, to nowe konto założycie tutaj: http://poczta.gazeta.pl/poczta/0,0.html

Ok, zakładam że to mamy z głowy. Po zalogowaniu możemy stworzyć swoją pierwszą drużynę. Akceptujemy regulamin, podajemy nazwę prezesa (czyli np. swój nick), wybieramy nazwę drużyny. Możemy też przyłączyć się do tzw. lig regionalnych o ile identyfikujecie się z klubem X czy Y. Potwierdzamy wybór i oto mamy do wydania nieco ponad 25 mln zł (wirtualnych oczywiście) i musimy za to kupić 18 graczy.

Po zakupie wszystkich piłkarzy, wybieracie dla nich ustawienie z dostępnych na liście po czym ustalacie którzy mają grać w najbliższej kolejce ???? - zgodnie z daną taktyką; do tego klikając na literce K obok każdego piłkarza wybieracie kapitana. Na koniec zatwierdzacie zmiany przyciskiem na dole a drużyna zostaje zgłoszona do gry.

Jak to działa ?
Każdy piłkarz dostaje punkty za grę, asysty, bramki, czyste konto (dodanie) oraz za przestrzelone karne, kartki, stracone bramki (ujemne). Chodzi o to by zdobyć tych punktów jak najwięcej ???? http://www.wygrajlige.pl/regulamin.php -&gt; tutaj pełen regulamin wraz z szczegółową listą za co się dostaje, traci punkty. Kapitan zawsze zbiera punkty x2 lub x2 je może stracić.
W trakcie sezonu możecie dokonywać transferów! Jeśli dany piłkarz którego na początku gry kupiliście do swojej jedenastki zaczął zdobywać punkty w pierwszych kolejkach, to jego cena wzrośnie. Możecie go sprzedać (tzn. wywalić z klubu) i kupić w to miejsce innego, na którego wcześniej was nie było stać. Tak samo jeśli piłkarz będzie grać poniżej swojego poziomu lub padnie dużo bramek w 1 drużynie to cała obrona takiego klubu straci swoją wartość. Za każdy transfer dostajecie jednak -1 pkt karny, co akurat nie jest wiele (tyle dostanie np. pomocnik który wejdzie w trakcie meczu na boisko a jego drużyna nawet przegra).
Po zdobyciu 50 pkt w ogólnej klasyfikacji możecie udać się do sponsora a ten przyzna Wam dodatkowe 2 mln zł na transfery (to relatywnie bardzo dużo) + dodatkowa kasa po przekroczeniu 150 pkt (sponsorzy dają identyczne warunki)

Dlaczego o tym piszę ?
Ja już stworzyłem swoją drużynę, zachęcam i Was do rejestracji i zabawy ???? A przede wszystkim do dołączenia się do LIGI PRYWATNEJ forum.bukmacherskie.com !

Jak już stworzycie swoje dream-teamy, w menu po lewej stronie wybieracie &quot;Twoje ligi&quot; w sekcji &quot;Ligi prywatne&quot; i wpisujecie kod w okienku: 896903443

To tyle! Zapraszam, sprawdźmy się między sobą ????
a jeśli nasza liga okaże się najmocniejszą ze wszystkich, to 5 najlepszych zawodników tej ligi otrzyma po 620 zł.
 
flinstone 2

flinstone

Użytkownik
Moge smialo zakomunikowac, ze zespol Grzejniki przystapil do ligi :spokodfhgfh:

To bedzie dobry sprawdzian w roli wirtualnego menadzera. Pierwsza kolejka juz w ten weekend.. Jedyne co mnie martwi, to fakt, ze Wisla zagra pierwszy mecz dopiero za tydzien.. a polowa mojego skladu to gracze z Krakowa :grin:

Powodzenia w rozgrywkach ;-)
 
zamora 0

zamora

Użytkownik
Drużyna Hammers dołączyła do ligi pod podanym kodem. i jak daje w lige to w tabeli sklasyfikowani użytkowcy jest tylko moja drużyna. też tak macie?
 
munez 0

munez

Użytkownik
ja tez dalem swoja druzyne Tigers Wrocław,a tez jestem jedyny w tabelce ???? .MOze sie to zmieni po 1 kolejce xD
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Wielkie i Wściekłe Azory nadciągają aby wygrać...

[center:8a1a3324df]Vaclavik
Marciniak-Arboleda-Bosacki-Magdoń
Zając-Murawski-Rui Miguel-Lato
Sikora-Rengifo Trigoso[/center:8a1a3324df]

Aktualny dorobek punktowy: 53

Pozdrawiam!
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Gdynia Cowboys


Bramkarz: Sebastian Przyrowski
Obrona: Dariusz Pietrasiak - Jacek Wiśniewski - Arkadiusz Głowacki
Pomoc: Grzegorz Bonin - Mariusz Zganiacz - Henry Quinteros - Patryk Rachwał
Atak: Mariusz Ujek (c) - Bartosz Ślusarski - Andrzej Niedzielan

Pozdro :mrgreen:
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
Fajnie, że co raz więcej Was jest ???? ja mam 5 zespołów na tym swoim koncie ale dodaną tylko tą pierwszą złożoną (pozostałych nie mogę dodać jeszcze ale nie wiem czy się da) i powiem Wam że ona najsłabsza jest ale proszę ;)

Pawełek - Pietrasiak, Wiśniewski, Oshadogan - Napoleoni, Rui Miguel, Jarzębowski, J.Wilk - Carlo Costly, Chałbiński, Chinyama

istotni zmiennicy to Thwaite w obronie (pewnie za Oshadogana jeśli Widzew będzie miał ciężki mecz) i w ataku Douglas za któregokolwiek z nich (najprędzej za Chinyame)
 
J 39

jaqub

Użytkownik
Dołączyłem Niezłe Agenty już grają ????
Jako ,że padł tu już skład to też się pochwalę :
Pawełek-Fonfara,Dymkowski,Stasiak,Magdoń-Zając,Giza,Rachwał,Lato-Reiss-Ujek
 
N 0

norban111

Użytkownik
WiSeLkA ????

------------------------------Mariusz Pawełek--------------------------------
-----------------Jakub Wawrzyniak Manuel Arboleda----------------------
Marcin Drzymont--------------------------------------Jakub Rzeźniczak----
----------------------------------------------------------------------------------
------------------Mauro Cantoro---Radosław Sobolewski--------------------
Grzegorz Bonin--------------------------------------------Roger-------------
---------------------------------------------------------------------------------
------------------Takesure Chinyama---Edi Andradina----------------------
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
PATRIOCI

BR : Pawełek , Linka
OBrońcy : Kłos , Hajto, Baszczyński , Jakubowski , Kumbev i Adrian Marek.
Pomocnicy : Piotr Brożek , Kosowski, Malinowski , Szałachowski , Rygel , Muszalik
Napastnicy : Ujek , Carlo Costly , Grzegorzewski ,Takesure Chinyama
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
Bedzin Flies ;)

Bramkarz: Marcin Cabaj
Obrona: M.Karwan - J.Hernani (K) - A.Marciniak - P.Bronowicki
Pomoc: J.Lato - P.Giza - H.Quinteros - M.Zając
Atak: A.Sikora - M.Robak

przyłączyłem się ale narazie jestem SAM w klasyfikacji.
 
Do góry Bottom