>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Znów ten bonus...

S 2

skibixd

Użytkownik
Witam,
mam pytanie co do tego bonusu. Wpłaciłem 250 zł, po bonusie na koncie miałem 375 zł. Zagrałem za 375 zł, więc jeszcze muszę 3 razy zagrać po 125 zł, żeby wypłacić pieniądze? Nie mogę po prostu ich wypłacic?:;/:
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam,
mam pytanie co do tego bonusu. Wpłaciłem 250 zł, po bonusie na koncie miałem 375 zł. Zagrałem za 375 zł, więc jeszcze muszę 3 razy zagrać po 125 zł, żeby wypłacić pieniądze? Nie mogę po prostu ich wypłacic?:;/:
Słowo bonus wbrew pozorom nie oznacza że dostaniesz coś za darmo. U bukmachera czy w kasynach bonus nie jest elementem przyjaznym dla gracza , wręcz przeciwnie każdy bonus zwiększa ryzyko przegranej. Nie bądź naiwny, bukmacher ma większy interes w tym że skorzystasz z bonusu niż Ci się to wydaje. Wpłacając własne pieniądze grasz wygrasz wypłacasz natomiast jeżeli korzystasz z bonusu cała sprawa się komplikuje każdy bonus ma określone wymagania. W bukmacherce średnio musisz obrócić wpłaconą kwotę 3-4 X depozyt +bonus co oznacza że wpłacając 100zł dostając kolejne 100 bonusu masz na koncie 200zł jednak żeby móc cokolwiek z tymi pieniędzmi musisz zagrać za 600zł.
Znalazłem coś takiego
&quot;Kiedy można wypłacić bonus?
Wpłaconą kwotę łącznie z dopisanym bonusem należy obrócić 4 razy po minimalnym kursie 1.70 w zakładach kombinacyjnych lub pojedynczych, przed możliwością wypłaty. Bonus może zostać wykorzystany na zakłady sportowe i zakłady na żywo. Pozostałe produkty bet-at-home.com są wyłączone z oferty.
Przykład wykorzystania bonusu:
Jeśli wpłacimy wspomniane 700 PLN i dostaniemy maksymalny bonus 350 PLN, to musimy zagrać łącznie za 4200 PLN, mając na kuponie lub kuponach co najmniej kurs 1,70.
Na obrót bonusem gracz ma 90 dni od chwili jego otrzymania. Jeśli w tym czasie nie zdoła spełnić wszystkich wymogów obrotu zarówno bonus, jak i wygrane z niego pochodzące zostaną utracone.&quot;
Czyli w twoim przypadku to wygląda 375X4=1500 po kursie min 1,70 wtedy będziesz mógł dowolnie dysponować środkami na twoim koncie
moja rada czytaj regulaminy promocji zanim się nią zainteresujesz, pozatym pamiętaj że nie ma nic za darmo.
 
S 2

skibixd

Użytkownik
Dziękuję Sylwek, wiec teraz co? Nie wypłace swoich pieniędzy choćbym bardzo chciał?! Muszę czekać az bede mial 1500 zl i dopiero zagrac?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie nie musisz &quot;dobijać&quot; do kwoty 1500zł. Masz łącznie zagrać kuponów na sumę 1500zł po minimalnym kursie 1.70. Jeśli 1-szy zakład był po kursie minimum 1.70. To zostało ci jeszcze do obstawienia 1125zł. Stawki na zakład są dowolne, ważny jest minimalny kurs 1.70. Niestety tak działają bonusy. Bukmacherzy nie rozdają pieniędzy za darmo. Biorąc bonus liczysz się z ryzykiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 2

skibixd

Użytkownik
Czyli póki nie zagram za 1500 zł (i nie wygram?) to muszę tak długgo wpłacac pieniadze i grac aż nie zagram w sumie za kwote 1500 zl (i wygram?). Dobrze rozumiem?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Czyli póki nie zagram za 1500 zł (i nie wygram?) to muszę tak długgo wpłacac pieniadze i grac aż nie zagram w sumie za kwote 1500 zl (i wygram?). Dobrze rozumiem?
masz zagrać za 1500, ich nie interesuje czy Ty wygrasz czy przegrasz. Masz tylko zagrać.
 
K 0

krzysiekxc

Użytkownik
Witam, mam pytanie związane z tematem
Minęło już 90 dni i nie udało mi się obrócić bonusem. Nie mogę wypłacić żadnych pieniędzy ( wpłaciłem 50zł teraz mam 170). Czy będe mógł w ogóle wypłacić te pieniądze?
Istniej możliwość zwrotu bonusu?
 
Do góry Bottom