>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Znienawidzony Piłkarz

Status
Zamknięty.
W 2

wislak

Forum VIP
akurat mecz z wersderem widzialem i nie bylo to nic nadzywczajnego.
a Roonaldinho jakos nie widze zeby jego dryblingi szly na marne. chocby popatrz na bramke iCE MANA z Chelsea

P.s. nie pisz kroliczka bo on ma swoje nazwisko. ja nie pisze o drogbie MAŁPISZON
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
To był temat by podać swojego lub swoich znienawidzonych piłkarzy.
A tu kłotnia za kłotnią, coś tu mało kibiców Barcy a dużo Chelsea.
Kowboj dzięki za te filmiki, teraz zobaczyłem, że Drogba jest jeszcze bardziej fantastycznym piłkarzem jakiego nie posada żaden inny klub na świecie.
Kłotnie na linii Barca Chelsea-kto lepszy.
Jako rozwiązanie proponuję przypomnieć wyniki fazy grupowej w tej edycju LM:
Chelsea - Barcelona 1:0
Barcelona - Chelsea 2:2.
W bramkach 3:2 dla Chelsea i wszystko jasne.

Myślę, że dalsze kłotnie nie mają sensu bo czarne na białym widać kto jest lepszy.

Jeśli ktoś kibicuje Barcelonie to dalej będzie kibicował, to samo z fanami Chelsea.

Ale ci, którzy nie kibicują żadnej z tej drużyn muszą przyznać, że Chelsea jest najprościej na świecie klubem lepszym do Barcelony.

PS. Małpiszon odnosi się do Eto&#39;o więc nierozumiem.
Każdego murzyna można nazwać małpą tak?
Zgoda.

Ale taki ryj jak Ronaldinho jest tylko jeden i szkoda mi go.

W pełni obiektywnie; najlepsi napastnicy świata:

1. Drogba
2. v. Nisterlooy
3. Eto&#39;o (zobaczymy co pokaże po kontuzji.)

http://www.metacafe.com/watch/265748/didier_drogba/
 
W 2

wislak

Forum VIP
ja wiem tylko jedno
przypusmy ze na swiecie jest 1 milion kibicow chelsea (czyta teoretyka - przyklad)
4 lata temu nie bylo nawet stu tysiecy!

jezeli chodzi o BARCE:
przypusmy ze jest 1 mln kibicow tego wspanialemgo klubu
4 lata temu bylo ich jakies 500-700 tysieecy

teraz Barca sie wzmocnila i jest lepsza niz pare lat temu i dlatego ma moze wiecej kibicow, ale pare lat temu mieli tez swoich zwolennikow.
ludzie kochali Barce za ich wspaniałą, najlepsza dla kibicow, dla oka gre! ten styl nadal w nich jest. nie lubi ich wielu bo za dduzo klubow wyeliminowali i tyle.
Barca to tradycja!
Barca jako jedyna nie ma sponsora na koszulce - Unicef jest sponsorowany przez Barce
Barca ma wspanialy stadion, pelen wspomnien i swietnych meczy w hiostorii
Barca to uznana marka i od lat sa w swiatowaej czolowce
kiedys tez czytalem ze Barca jest jedynym klubem ktory sam na siebie zarabia. ManU jest tez temu bliski ale ona jest jedyna.
chelsea pod tym wzgledem jest jednym z ostantich klubow. abramowic chyba najwiecej doplaca do tego interesu. i wlasnie dlatego nie lubie chelsea. kasa kasa i jeszcze raz kasa. rozyjscki mafiozo zachcial miec klub i se go kupil. ma tyle kasy ze moze miec wielu graczy, i inwestuje dla zabawy. ale jak go nie bylo to chelsea byla angielskim przecietniakiem! moze fani chelsea mi powiedza po jakiej przerwie Chelsea zdobyla mistrza? ???? :jezora:
poza tym nie podoba mi sie tez sprawa zawdonikow. nie wiem ilu jest wychowankow w chelsea. jest chociaz jeden?
a w BARCIE: VALDES, PUYOL, XAVI, INIESTA, MOTTA, MESSI! I to mi imponuje! zaden klub liczący sie nie ma w skladzie tylu wychowankow! o R10 w PSG tez az tak bardzo nie bylo slychac. a Barca z jego milosci do gry i umiejetnosci zrobila show i swietnego pilkarza! teraz nawet chelsea chce go kupic! :mrgreen:

wiem ze nie przemowie wam do rozsadku, ale bylbym wdzieczny - napiszcie ardumenty o takiej wartosci jak moje- 0 klamstw i bedzie git.

co do tego sezonu- Barca wystarotowala fatalnie. ale kazdemu sie to zdarza, 2:2 z Ch. to byl fux... 93 minuta to co to jest... no ale zdarza sie. w meczach tych klubow wszystko sie moze zdarzyc bo to 2 najlepsze kluby swiata. ale ja wierze w BARCE!!

VISCA EL BARCA!!!
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
2:2 z Ch. to byl fux... 93 minuta to co to jest
To samo co było w &#39;3, &#39;52 i &#39;58 - :gool: Nie wiem jak można mówić, że to fux, gra się proszę Ciebie do końca, tak grają angielskie drużyny i nie raz udowodniły jak groźne są w końcówkach. Może to kwestia lepszego przygotowania fizycznego? Jak drużyny z Hiszpanii &quot;siadają&quot; w ostatnich minutach to ich problem, a gol to gol, niezależnie czy pada w 23, 35, 67, czy 99 minucie...

Zupełnie nie rozumiem jednak Twojego sposobu rozmowy. Najpierw wrzucasz na Drogbę, dyskutujemy o jego wadach, zaletach, a teraz ni z gruchy, ni z pietruchy (z braku argumentów?) wywalasz

ja wiem tylko jedno
czyli to, co było już napisane w każdym poście w sieci, na każdym forum internetowym, w każdym portalu. Na wp, onecie, wszędzie... aż wymiotować się tym chce już ????

Jak najkrócej, bo nie chce mi się rozpisywać, śmieszy mnie to mówienie o sponsorze na koszulkach, no nie miała, i co? Przyznaję, Barca ma wartościowych wychowanków, szczególnie 3: Puyol, Xavi, Messi, bo Mottą i Valdesem to ja bym się tak nie chwalił, szczególnie tym pierwszym. Przez ostatnie lata Chelsea niemal zawsze plasowała się w czołowej 8 tabeli. (Kibice) Zaczęły się pojawiać sukcesy i zaczęło przybywać kibiców. To proste, zawsze tak jest. Manchester odnosił sukcesy, miał lata świetności i zaskarbił sobie serca wielu fanów, którzy są z tym klubem do dzisiaj. Chelsea nie miała tylu fanów, bo nie miała spektakularnych sukcesów, jednak należy się szacunek tym ludziom, którzy byli z CFC przez więcej niż ostatnie 3 lata. Nie powiesz mi jednak, że nie ma teraz mody na kibicowanie Barcelonie. Jestem nawet w stanie powiedzieć, iż temu klubowi przybyło znacznie więcej fanów niż Chelsea. Powód? Ronaldinho- biegająca reklama, (toć on nawet na bilboardach Geanta był ???? ) Na koniec lista piłkarzy, którzy nie przyszli do Barcy za paczki wafelków...: Ronaldinho, Eto&#39;o, Giuly, Deco, Gudjohnsen, Ezquerro, Thuram, Zambrotta (ci dwaj ostatni akurat z wolnych transferów, &quot;Uciekinierzy tonącej łodzi&quot;...)

Proponuję zakończyć rozmowę, bo to się będzie ciągnęło tak w nieskończoność ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
jak

ni z gruchy, ni z pietruchy (z braku argumentów?) wywalasz
??

a to to co....

Chelsea - Barcelona 1:0
Barcelona - Chelsea 2:2.
W bramkach 3:2 dla Chelsea i wszystko jasne.
heh czlowieku ale przyklad Eto&#39;o ???? nasunąłes mi go az ;D super gwiazdor aktualnie - a wczesniej przecietniak w Mallorce! do chelsea trafiaja gracze ktorych szkola inne klluby - drogba z OM, sheva z milanu a wczesniejdynama kijow, robben z PSV, essien z lyonu chyba, makelele z realu! oni wszyscy to gracze ktorzy dzieki poprzednim klubom sa gwiazdami i one ich wyszkolily. ballack - bayern itd....
a w Baarcie nie zawsze trafiaja super gwiazdy. R10 i E2 tez nimi nie byli. trafiles z Deco i Giulym ale to tylko oni chyba.

no dobra wiec konczymy rozmowe :spokodfhgfh:

dzieki za wymiane pogladow ????

a ogolnie to na moje pytania nie odpowiedziales

moze fani chelsea mi powiedza po jakiej przerwie Chelsea zdobyla mistrza

nie wiem ilu jest wychowankow w chelsea. jest chociaz jeden?

ale ok ???? ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
mocny w gebie to ty jesteś ale szkoda mi cie. Chelsea jest lepsza i musisz to zrozumieć.
mocny w gebie czyli..? poprostu podaje argumenty a nie rzucam jakimis glupimi tekstami starymi jak swiat: x klub jest lepszy
nie mowie ze jest gorsza czy lepsza tylko poprostu co mi sie w niej nie podoba a za to co mi sie podoba w Barcelonie.

P.s. po raz kolejny juz skonczona rozmowa a ty zaczynasz ????
mi tez cie szkoda i nawet bardizej - nie masz zadnej wiedzy ani argumentow tlyko puste slowa i 2 wyniki :]

THE END
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Hehehe, jestes obiektywny do bólu....

Drogba byl w OM supergwiazdorem ale o Ronaldinho w PSG mało kto słyszał.... Phi !


Po drugie: Kibicuje Chelsea od 7 lat. To co zrobił Roman dla tego klubu to wielka sprawa...

Chelsea zdobyła tytuł mistrza Anglii po 0 latach przerwy. Są mistrzami 2 lata z rzędu :jezora: :jezora: (nie bulwersuj się ---&gt; 50 lat)

Nie widzę potrzeby umieszczania wychowanków w składzie... Po co :?: Mają sianko to kupują interesujących graczy. A reklamy nie mają nic wspólego ze sportem. To czy Barca ma na koszulkach UNESCO cz Al-Kaida a Chelsea Samsung czy Tyskie nie ma nic wspólnego z rywalizacją :p

Ta dyskusja nie ma sensu bo ani my nie zaczniemy kibicować Barcelonia ani wy KRÓLOM EUROPY. Wszystko rozstrzygnęloby się na boisku w fazie pucharowej lecz Barca sknociła ten plan tym, że odpada już po meczu z Werderem... Szkoda :p
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Panowie za kolejne dogaduchy będą Ostrzeżenia nauczcie się czytać dlatego od teraz kto napisze coś napinającego się !! % !! ???? ???? ???? ???? ????
 
xiu_milenium 0

xiu_milenium

Użytkownik
Jako kibic Romy - odpowiedź jest prosta ???? )

&quot;Wielki laziale , były kapitan i symbol&quot; :grin: Lacio Rzym - Paolo Di Canio :mrgreen:
hehe śmieszny gośc z tego Di Canio ;)
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Nie wiem co wy macie do Rasiaka, w klubie przecież duzo strzela, to jest chyba najważniejsze ;)

Może nie piłkarz ale nie lubię Huseyna Besoka (moze piszę to przez to że przyczynił się do wygranej z Anwilem i takie impulsywne zachowanie ;) ).
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Nie wiem co wy macie do Rasiaka, w klubie przecież duzo strzela, to jest chyba najważniejsze ;)
Długo bym mógł wypisywać powody ale to chyba nie ten dział i zrobiłby się ogromny OFF. Post po przeczytaniu do usunięcia.
 
mitro 0

mitro

Użytkownik
Paul Scholes - :zy3ou: cham :/ nie trawie go za chamstwo i faule
Kahn - za jego głupie zachowanie :/ ale ostatnie się trochę zmienił ;)
Niemcy - cała ich reprezentacja :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom