>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Znow weryfikacja, czemu?

E 0

effe82

Użytkownik
Witam od jakiegoś czasu posiadam konto moneybookers i sukcesywnie dziennie wyplacalem z bwin na MB około 200zl. A z MB na lukasa. Oczywiście weryfikacyjny list z kodem dostałem jakiś czas temu. Dzisiaj patrze mam problem z wypłaceniem kasy tzn znów chcą weryfikacji konta.

O to informacja:


&quot;Weryfikacja tożsamości przez konto bankowe

W celu zweryfikowania konta bankowego, należy wypłacić z konta moneybookers kwotę mniejszą jak PLN 45.00. W polu adnotacji wypłaty otrzyma Pan/Pani kod weryfikacyjny. Oto kod, który należy wprowadzić po otrzymaniu płatności.

Procedura weryfikacji zostanie zakończona w ciągu 3 dni roboczych po pomyślnym wpisaniu kodu weryfikacyjnego status użytkownika zmieni sie na &#39;zweryfikowany&#39;, co umożliwi Panu/Pani swobodnie pobieranie pieniędzy z konta moneybookers jak również Pana/Pani limit transakcji zostanie zwiększony.&quot;


co to dokladnie oznacza? kiedy bede mogl wyplacac kase.

Faktycznie udalo sie jedynie te 40zl wyplacic dzisiaj i nic poza tym.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Czasami weryfikują po kilka razy. Taka procedura.
Nie masz się czym przejmować tylko zweryfikuj i będziesz mógł wypłacać.
P.S. Przy okazji patrz gdzie zakładasz temat. Bo w sportingbecie to nie jest dobry dział. Przeniosłem temat.
 
E 0

effe82

Użytkownik
ok przepraszam, po prostu jestem troche zdenerwowany. Ale jak mam zweryfikowac? mam czekac na wplate ktora zrobiłem dzisiaj czyli te 40zl i w tytule będzie kod weryfikacyjny? Dobrze rozumiem?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Żeby wypłacić na konto musisz mieć też zweryfikowane konto bankowe.
Wypłacając dostaniesz kod. Kod wpiszesz w MB i będzie wszystko OK.
 
E 0

effe82

Użytkownik
No już wypłaciłem te 40zł na moje konto lukas. Teraz ten kod gdzie będzie? W tytule przelewu czy gdzie indziej?
Vader // Tak. Powinien być w tytule.
 
E 0

effe82

Użytkownik
Właśnie dostałem te 40zł na lukasie od MB, ale w dalszym ciągu nie mogę robic wypłat z MB na moje konto bankowe. Zaczyna mnie to pomału wkurzac, bo wpłaty idą bez problemu a jak człowiek chce wypłacic to już problem robią. Dzwoniłem do nich ale odzywa się tylko angielski operator, nie mają polskiego. Mam zamrożoną kase 1200zł i nie mam pojęcia kiedy ją dostane. Śmiech na sali!!! MB to dramat!
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tak. Dostajesz list wysłany (chyba z Chorwacji) i w środku masz kod. Musisz go wpisać i po sprawie. Chyba ok. 2 tyg. się czeka na niego. Ale to różnie bywa.
 
tehacjusz 45

tehacjusz

Użytkownik
ma pytanko, jeśli mam zweryfikowane konto bankowe, ale nie posiadam zweryfikowanego adresu to czy będę mógł dokonać wypłaty??
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
ma pytanko, jeśli mam zweryfikowane konto bankowe, ale nie posiadam zweryfikowanego adresu to czy będę mógł dokonać wypłaty??
bez problemu wypłacisz sobie hajs na konto bankowe.
Adres możesz zweryfikować w dowolnej chwili jak chcesz sobie zwiększyć limit transakcji w MB.

wesołych świąt.
 
Do góry Bottom