>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Został ostatni wyścig, kto zdobędzie tytuł (sonda)

Status
Zamknięty.
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
A ja z bukmacherskiego punktu widzenia stawiam na Webbera @ 3,9 - jakby to napisał jeden z forumowiczów - mniam. :grin:
Mnie dziwią właśnie takie kursy na Webbera, jeszcze dwa wyścigi a ma stratę tylko jedenastu punktów, a bolidy Red Bulla są na pewno mocniejsze niż Ferrari.
 
bumblebee 0

bumblebee

Użytkownik
mam Ciekawe pytanie, co gdyby po ostatnim wyścigu Webber i Alonso mieli po tyle samo pkt? Czy wtedy o tytule decyduję większa liczba wygranych wyscigów? pójdźmy dalej co gdyby po oststnim wyscigu liczba punktów i wygranych przez nich gp byłaby taka sama?
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
mam Ciekawe pytanie, co gdyby po ostatnim wyścigu Webber i Alonso mieli po tyle samo pkt? Czy wtedy o tytule decyduję większa liczba wygranych wyscigów? pójdźmy dalej co gdyby po oststnim wyscigu liczba punktów i wygranych przez nich gp byłaby taka sama?
Jezeli jest tak sama ilosc pkt i tyle samo zwyciestw, to kolejno liczy sie najlepsza ilosc drugich miejsc, trzecich, czwartych itd
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Przed ostatnim wyścigiem sezonu 2010 - Grand Prix Abu Zabi - wciąż czterech kierowców - Fernando Alonso, Mark Webber, Sebastian Vettel i Lewis Hamilton - ma szansę na zdobycie tytułu mistrza świata. Możliwych scenariuszy jest całe mnóstwo.

Największe szansę na mistrzostwo ma Alonso, który z 246 punktami jest liderem klasyfikacji generalnej i wyprzedza Marka Webbera o osiem, Sebastiana Vettela o 15, a Lewisa Hamiltona o 24 punktów.

Fernando Alonso zdobędzie trzeci w karierze tytuł, gdy:
- wygra lub zajmie 2. miejsce w Abu Zabi
- Webber będzie 2., a Alonso przynajmniej 5.
- Webber będzie 3., a Alonso przynajmniej 6.
- Webber będzie 4., a Alonso przynajmniej 8.
- Webber będzie 5., a Alonso przynajmniej 9.
- Vettel wygra, a Alonso będzie przynajmniej 4.
- Vettel będzie 2, a Alonso przynajmniej 8

Mark Webber zdobędzie pierwszy w karierze tytuł, gdy:
- wygra, a Alonso nie będzie wyżej niż 3.
- będzie 2., Vettel nie wygra, a Alonso nie wyżej niż 6.
- będzie 3., Vettel nie wygra, a Alonso nie wyżej niż 5.
- będzie 4., Vettel nie wygra, a Alonso nie wyżej niż 9.
- będzie 5., Vettel nie będzie wyżej niż 3, a Alonso nie wyżej niż 10.

Sebastian Vettel zdobędzie pierwszy w karierze tytuł, gdy:
- wygra, a Alonso nie będzie wyżej niż 5.
- będzie 2., Webber nie będzie wyżej niż 5., a Alosno wyżej niż 9.

Lewis Hamilton zdobędzie drugi tytuł w karierze, gdy:
- wygra, a Vettel nie będzie wyżej niż 3., Webber wyżej niż 6., a Alonso wyżej niż 11.

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Wypadałoby się wypowiedzieć jeszcze przed kwalifikacjami.
Przed sezonem wierzyłem... ba! byłem przekonany, że tytuł zdobędzie Alonso. Potem przyszedł czas zwątpienia i załamania, niefortunnym zbliżaniem się triumfu Vettela. Teraz pewnie okaże się, że wygra Webber ????
Teraz poważnie.
Webber - Vettel - Hamilton - Alonso
albo
Vettel - Alonso... reszta
Tylko takie układy na mecie wydają mi się realne.
Nie ma możliwości, żeby Alonso nie dojechał w top4. To z kolei, niemal z automatu wymusza przepuszczenie Webbera przez Vettela ????
Jeśli Alonso zawiedzie i pojedzie przeciętny wyścig to straci tytuł... ale tylko na rzecz Australijczyka. Jeśli sobie poradzi z Webberem to już nikt go nie powstrzyma, choć o zwycięstwo będzie ciężko bo wtedy Niemiec zrobi wszystko, aby wygrać ostatni wyścig.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom