>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zostalem oszukany przez BAH ??? !!!

M 0

m3losh

Użytkownik
Nie bede sie rozpisywal tylko wkleje moja tresc maila ktora wyslalem do BAH...


==========================================
Witam...

W zalaczniku mojego maila wysylam Panstwu dwa pliki JPG. W jednym z nich jest obraz szczegoly wplat na Wasz serwis z mojego konta bankowego (placone karta), a w drugim pliku jest wyciag z banku - odnosnie wplat karta kredytowa na Wasz serwis.

Ewidentnie widac ze ostatnia wplata na Wasz serwis to 31 styczen 2006, gdzie wplacilem kwote 50 zl. I taka informacja w moim szczegole rachunku bankowym istnieje. Jednak moj rachunek bankowy pokazuje ze 2 razy dokonalem takiej wplaty. NIE DOKONYWALEM W CIAGU TEGO SAMEGO DNIA ZADNEJ INNEJ WPLATY NA WASZ SERWIS !!!

Prosze otworzyc plik z zalacznika o nazwie: wyciag_z_banku.JPG

Informacja o tym ze wplacilem 31 stycznia 50 zl na Wasz serwis widnieje w pozycji numer 984 !

I zaczynaja sie pierwsze bledy... Pozycja numer 985 gdzie wedlug mojego banku dokonalem 31 grudnia kwote o sumie 40 zl + oplata. Kolejny jakis blad to pozycja numer 986 !!! Gdzie znowu widnieje informacja ze dokonalem 50 zl + prowizja ! Owszem dokonalem wplaty o sumie 50 zl 31 grudnia, ale tylko raz !!! Jak bym mial dwa razy wplacac to wplacil bym pelna sume czyli 100 zl !

I nastepny blad to pozycja numer 987 !!! Gdzie rowniez nie dokonywalem takiej wplaty na Wasz serwis ! Dowodem tego wszystkiego jest histroia moich wplat na Waszym serwisie !

Login: (nie widoczne na forum)

Zaczynam sie obawiac czy moje wplaty karta kredytowa sa rzeczywiscie bezpieczne ! W chwili obecnej wedlug mojego banku jestem winny banku -83 zl z kawalkiem... !!!

Prosze sprawdzic moje wszystkie wplaty bo powstaly jakies bledy !


Zalaczniki:
http://meelosh.netstrefa.com.pl/moje_wplaty_betathome.JPG
http://meelosh.netstrefa.com.pl/wyciag_z_banku.JPG


Z powazaniem, X.X
==========================================


Maila wyslalem 7 lutego... Do dzisiaj jest bez odpowiedzi... Co o tym sadzicie ?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
To jest śmieszne to się nadaje do telewizji poprostu ludzi naciągają masz chyba jakimś banku o nazwie Bum cyk to tak to jest według mnie trzeba wpłacać do bezpiecznych i sprawdzonych banków
 
M 0

m3losh

Użytkownik
Byc moze ktorys z systemow zawiodl. Albo systemy BAH&#39;a albo INTELIGO, chociaz nigdy nie mialem zastrzezen do Inteligo. Ile razy gdy placilem w sklepie karta za zakupy PO TO PLACE MIESIECZNIE 4,99 zl za serwis SMS w Inteligo ze mam natychmiastowe powiadomienie ze zabrano z konta taka i taka sume... Co lepsze dnia 31 stycznia dokonalem jedynej wplaty na serwis Bet-at-home w wysokosci 50 zl + prowizja... NIC WIECEJ ! I przyszedl mi od razu po wplacie SMS z mojego banku ze obciazono mnie z kwoty 50 zl + prowizja - i tak zawsze bylo jak placilem na serwis BAH.

Sytuacja byla taka, gdy w sklepie probowalem zaplacic za zakupy a tu nagle blad autoryzacji. Nie wiedzialem co jest grane bo wiedzialem ze mam na 100 % na koncie okolo 100 zl. Na szczescie brat byl ze mna i zaplacil swoja karta...

Wrocilem do domu zalogowalem sie na Inteligo - patrze a tu -83 zl ! W szoku bylem... Bo nawet w moim przypadku nie bylo nigdy mozliwoscia miec minusowy debet konta w Inteligo ! Dzwonilem do Inteligo gadalem z godzine bo Pani nie mogla zrozumiec w czym jest blad... Az w koncu wytlumaczylem jej jak dziecku, o tym ze dokonalem dnia 31 stycznia jedynej wplaty na serwis BAH w wysokosci 50 zl i tyle... A obciazono mnie z duzo wiekszej kasy.

Myslalem na poczatku ze to moze zabieraja po jakims czasie ! Nawet Pani z Inteligo mowila ze placac karta drugi bank ktory odbiera zaplate ma czas na realizacje w ciagu tygodnia, wiec mysle no OK ! Ale ewidetnie w moim rachunku widnieje informacja ze z mojego konta bylo placone 1 lutego !!! (Czyli 31 stycznia - dzien wczesniej zanim zaksieguja)... A wiem na 100 % ze wplacalem tylko 50 zl !

Pani z Inteligo kazala wydrukowac specjalne wnioski ze strony Inteligo i wyslac poczta do Warszawy. Wpisac w nich do ktorych transakcji mam jakies &quot;ale&quot;. Dodatkowym posmuceniem mnie byla informacja od Pani, ze cala realizacja bedzie trwala do 40 dni ! Bo to zagraniczny bank... ????

Fakt 83 zl droga nie chodzi...

Najgorsze w tym wszystkim jest to ze kiedys czytalem jak Hubert chyba napisal takie statystyki jaki bukmacher w jakim czasie odpisuje na maile... BAH wypadl w przedziale chyba 40 minut jak dobrze pamietam... Maila z ta sprawa wyslalem 7 lutego, dzisiaj 11 luty i zero odpowiedzi... ????
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
orchoł - sądzi ze to ich komp Ci wysłał tą wiadomosc a nie ktos z obslugi...i moze tak Cie będą zbywać- wyslij jesczze raz prośbe o rozpatrzenie sytuacji.
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Wina tkwi najprawdopodobniej w banku a nie w BAH zglos sie do banku oni najprawdopodobniej zaksiegowali ci zle. Mailem podobna sytuacje gdy placilem karta sciagnelo mi zamias 61zł z konta 6 razy 61 czyli ponad 360zł muszialem opierdzielic babke w banku i wszytko si ewyjasnilo bank maial blad w systemie
 
Do góry Bottom