>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Zostalem oszukany przez bet365 jak to rozwiazac?

J 0

jacek00001

Użytkownik
Witam postawilem 1800 zl ze bramka padnie dla danej druzyny do 80:00 padla 79:56 ale operator transmisju live zanim wklikal czas przeskoczyl na 80:03 i bet to rozliczyl jako po 80 a ze chodzi o duzo kase bo o 3600 zl gdyz kurs byl 2 to nie moge tak tego odpuscic, napisalem do suportu a on powiedzieli ze przekaza do dzialu rozliczen i dadza odpowiedz, ale jakos nie wierze w ich uczciwosc, wiem ze jest jakas instytucja ktora ich nadzoruje gdzie moge to zglosic? Oferuje nagrode w wysokosci 100zl za pomoc w rozwiazaniu sprawy. Szukam w internecie powtorki meczu ale narazie bezskutecznie a chodzi o mecz ligi japonskiej Kawasaki Frontale v Cerezo Osaka
 
J 0

jacek00001

Użytkownik
Podaj który to mecz.
Kawasaki Frontale v Cerezo Osaka mecz dzisiejszy
chodzi o 5 bramke dla gospodarzy ktora pada po roznym.
100% wedlug czasu ktory byl podawany przez bet 365 bylo 79:56, zakladajac poslizg czasowy transmisji live kilka sekund bramka na pewno padla przed 80:00
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
To, że na bet365 był czas 79:56 nie jest ważne. Sami mają na stronie na dole że czas i wyniki podawane na ich stronie mają charakter informacyjny i nie są wiążące dla rozliczania zakładów. Ważne jest to co było na zegarze sędziego, a tam prawdopodobnie było po 80. minucie bo na stronie ligi jest bramka w 81&#39;. Tak więc polecałbym Ci dwa kroki:
1. Poczekać aż na YT ktoś zarzuci ten mecz z zegarem i zobaczyć kiedy dokładnie padł gol.
2. Jeśli by się okazało że przed 80:00 to oczywiście wbić na czat i się kłócić. Jeśli nie, to napisać na czacie że zgłosisz sytuację do IBAS i ich trochę pocisnąć, to wtedy jest jakaś szansa że zwrócą ci stawkę zakładu. Mi to kilka razy się udało, bo oni się strasznie boją skarg do IBAS
 
J 0

jacek00001

Użytkownik
To, że na bet365 był czas 79:56 nie jest ważne. Sami mają na stronie na dole że czas i wyniki podawane na ich stronie mają charakter informacyjny i nie są wiążące dla rozliczania zakładów. Ważne jest to co było na zegarze sędziego, a tam prawdopodobnie było po 80. minucie bo na stronie ligi jest bramka w 81&#39;. Tak więc polecałbym Ci dwa kroki:
1. Poczekać aż na YT ktoś zarzuci ten mecz z zegarem i zobaczyć kiedy dokładnie padł gol.
2. Jeśli by się okazało że przed 80:00 to oczywiście wbić na czat i się kłócić. Jeśli nie, to napisać na czacie że zgłosisz sytuację do IBAS i ich trochę pocisnąć, to wtedy jest jakaś szansa że zwrócą ci stawkę zakładu. Mi to kilka razy się udało, bo oni się strasznie boją skarg do IBAS
Tak tylko prawdopodobnie ten mecz nie mial zegara na ekrenie w czesie transmisji, musial bym gdzies dostac cala druga polowe i samemu sprawdzic jak to bylo naprawde, na yt z tego co patrzalem to raczej tylko bramki dodaja z ligi japonskiej, jesli ktos ma jakies zrodlo gdzie mogl bym pobrac caly mecz lub 2 polowe to prosze o pomoc
 
J 0

jacek00001

Użytkownik
Musze sciagnac ten mecz i sprawdzic dokladnie, byc moze faktycznie zegar bet365 byl zle nastawiony na a transmisji nie podawali zegara, tylko jak narazie nie potrafie tego meczu znalesc w sieci. Choc sprawdzalem teraz kilkukrotnie jak startuja zegary beta na innych transmisjach live to wszytsko punktualnie co do sekundy, a 3 sekundy to jest tak mala roznica, ze nawet notujacy wynik na oficjalnej mogli zerknac juz jak bylo po 80 min, dlatego potrzebuje meczyk i wtedy moge ich oddac do ibas w ostatecznsci, bo czas to czas i kazde 3 sekundy sie liczy.
 
szybki-17 15

szybki-17

Użytkownik
Witam u mnie podobnie jak u kolegi ! Stawka też konret !
Chodzi mi o mecz -&gt;
Aarau1-2GrasshoppersData zdarzenia: 16/08/2014
Aarau v Grasshoppers
Czas następnego gola
2.00 2. gol przed 80:00
Przegrana

Czy ktoś jest w stanie dokładnie określić czy ta bramka padła do tej 80 min !?
Wszędzie widnieje
80&#39; czas bramki ! Pomóżcie bo mam jako przegrane :/ Oficjalna strona również -- &gt;
http://www.sfl.ch/superleague/matchcenter/201415/aar-gc-11504/
Ktoś posiada jakiś filmik czy coś co to zweryfikuje ?
 
J 0

jacek00001

Użytkownik
Do 24 godzin

Mi odpisali, ze po przeanalizowaniu gol padl po 80, ale ja i tak sam to sprawdze gdy pobiore mecz z neta bo jakos im nie wierze.
Ostatnio cuda sie dzieja na tym becie, dzisiaj np. w meczu juve vs gwiazdy jakiejs dziwnej ligi (nie pamietam jakiej) juve dostaje karnego pirlo go strzela bramka juz dobre 20 sekund a zaklady dalej nie poblokowane, jak ktos byl wmiare ogarniety to mogl obstawic w czasie gdy pirlo podchodzil do karnego i ladnie zarobic.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Szybki-17, link do video z tego meczu z widocznym czasem zdobycia 3. bramki:

http://livetv.sx/en/showvideo/201658_aarau_grasshoppers/

Pamiętaj jednak, że mecze nie zaczynają się od czasu 1:00 a od 0:00 - a zatem 1. minuta meczu to czas od 0:00 do 0:59.
Tym samym 80. minuta meczu biegnie od 79:00 do 79:59 - a ta bramka została zdobyta w 79:23, więc w 80. minucie meczu, zaś Ty zakładałeś się na bramkę przed 80. minutą...

.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Sylar, w sprawie tego czasu decydujący tu będzie punkt widzenia buka - i mam nadzieję, że Szybki-17 napisze jak mu w końcu rozliczono, to znaczy czy zmieniono decyzję iż zakład jest przegrany.
Oby wyszło tak jak piszesz, że decydującym będzie czas przed 80:00 bo bramka została strzelona w 79:23
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Punkt widzenia buka opisany jest w regulaminie i tu przytoczę regulamin bet365 dot zdarzeń 10cio minutowych:
Wydarzenia 10-minutowe
Wydarzenie musi wystąpić pomiędzy 0:00 a 09:59, aby zostało zaliczone w pierwszych 10 minutach (np. rzut rożny przyznany w tym czasie, ale wykorzystany po 10:00 nie liczy się).
Twój gol przed 80:00 obowiązuje do 79:59 i tu nie żadnej dyskusji.
Powołaj się na ten punkt regulaminu, daj link do powtórki który wrzucił edi8 i będzie po zabawie a jak nie będą chcieli tego zaakceptować to zostaje IBAS i tam już to załatwią ???? jeszcze Cię przeproszą ????
IBAS to wiarygodna, zupełnie niezależna strona trzecia, oferująca klientom rozpatrzenie sporów dotyczących zakładów z operatorem. bet365 jest operatorem zarejestrowanym w IBAS.
 
Do góry Bottom