>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

zrobiony w konia przez bet365..?

B 73

br1t

Użytkownik
Witam sprawa wyglada nastepujaco postawilem na live w koszu zaklad po kursie 8.5 za 100 zl i druzyna na ktora postawilem po 1 polowie wygrywala chyba 15 punktami + - wiec stwierdzilem , ze nie bede ryzykowal mimowszystko i postaiw kontr zaklad na druzyne przegrywajaca za 100 zl wiec tak tez zrobilem , ostatecznie mecz wygrala druzyna z 1 zakladu. 30 min po meczu dostaje wiadomosc ze kurs byl bledny i prawdziwy kurs to 1.05 (sick) i po takim zostanie mecz rozliczony.. pisalem do nich czy pieniadze za kontrzaklad zostana zwrocone przeciez sugerowalem sie kursem 8.5 chyba nie jestem takim debilem zeby robic kontrzaklad na kurs 1.05 za 100 zl kiedy druzyna przegrywa 15 punktami... oni umywaja rece i twierdza , ze nie ponosza odpowiedzialnosci. Czyli co? mozna sobie zmienic kurs po meczu i powiedziec ze byl blad a ja jestem debil i 100 zl pozbylem sie za free? nie rozumiem naprawde , mega ale to mega sie zawiodlem poniewaz czuje sie zwyczajnie oszukany
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
wejdź sobie na oddsportal albo napisz jaki to był mecz. jeśli tylko b365 miał takie kursy ( a zapewne chodzi o kursy odwrócone) to mają do takiego czegoś pełne prawo - zgodziłeś się że mogą tak uczynić akceptując regulamin.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
To już nie pierwszy taki przypadek w wykonaniu bet365 u nas na forum. Jeśli kursy nie były odwrócone, to nie powinni tak zagrywać. Jeśli jednak były odwrócone to buk ma rację. Kiedyś miałem taką akcję z tobet, kursy były właśnie odwrotne w koszu live. Po meczu tylko dostałem e-mail że zakład został anulowany. I na tym się skończyło, nic nie można było zdziałać :)
 
B 73

br1t

Użytkownik
Rozumiem wszystko i dobrze niech zmienia na ten 1.05 skoro maja takie prawo ale juz walenie mi formulek na czacie kiedy pisze im o kontr-zakladzie , ze ten zaklad byl prawidlowo postawiony jest juz hipokryzja.. i to cholerna hipokryzja. Jest to takie jawne smianie sie w oczy i zdeptanie. Ja nie chce czegos co mi sie nienalezy , ja chce tylko zwrot za ta kontre bo nawet najgorszy debil byl nie postawil za darmo 100 zl zeby je przegrac... tutaj kursy + godzina kiedy kontra byla stawiana sa do sprawdzenia , dlaczego nic nie moze byc od ludzi dla ludzi tylko na kazdym kroku kazdy patrzy jak drugiego puscic z torbami? Mi zalezy tylko na uczciwosci bo mam dosyc oszustow. Uwazam , ze jest cholernie nie fair zaslanianie sie teraz regulaminem twierdzac , ze kontra byla postawiona zgodnie z zasadami .. ale ja stawialem ja przeciw kursowi 8,5 a nie 1.05....... Czy istnieje jakis bukmacher ktory w takiej sytuacji oddalby mi pieniadze za ta kontre? jezeli takowy istnieje odrazu sie do niego przeniose bo powiem szczerze po takiej akcji nie chce miec z bet365 nic wspolnego.
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Takie coś mi wyskakuje.

Nasze oprogramowanie wykryło, że
najprawdopodobnie próbuje Pan/
Pani uzyskać dostęp do naszej strony
ze Stanów Zjednoczonych. Jeśli
uważa Pan/Pani, że dana informacja
jest błędna, prosimy o kontakt z
nami na +44 1782 684 632, aby
uzyskać pomoc.

Nie mogę się zalogować.
Co robić?
 
przemkowsky 52

przemkowsky

Użytkownik
Takie coś mi wyskakuje.

Nasze oprogramowanie wykryło, że
najprawdopodobnie próbuje Pan/
Pani uzyskać dostęp do naszej strony
ze Stanów Zjednoczonych. Jeśli
uważa Pan/Pani, że dana informacja
jest błędna, prosimy o kontakt z
nami na +44 1782 684 632, aby
uzyskać pomoc.

Nie mogę się zalogować.
Co robić?
Nie wchodzisz przez żadne proxy? Jeśli nie to wyczyść przeglądarkę - użyj programu CCleaner np.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Witam sprawa wyglada nastepujaco postawilem na live w koszu zaklad po kursie 8.5 za 100 zl i druzyna na ktora postawilem po 1 polowie wygrywala chyba 15 punktami + - wiec stwierdzilem , ze nie bede ryzykowal mimowszystko i postaiw kontr zaklad na druzyne przegrywajaca za 100 zl wiec tak tez zrobilem , ostatecznie mecz wygrala druzyna z 1 zakladu. 30 min po meczu dostaje wiadomosc ze kurs byl bledny i prawdziwy kurs to 1.05 (sick) i po takim zostanie mecz rozliczony.. pisalem do nich czy pieniadze za kontrzaklad zostana zwrocone przeciez sugerowalem sie kursem 8.5 chyba nie jestem takim debilem zeby robic kontrzaklad na kurs 1.05 za 100 zl kiedy druzyna przegrywa 15 punktami... oni umywaja rece i twierdza , ze nie ponosza odpowiedzialnosci. Czyli co? mozna sobie zmienic kurs po meczu i powiedziec ze byl blad a ja jestem debil i 100 zl pozbylem sie za free? nie rozumiem naprawde , mega ale to mega sie zawiodlem poniewaz czuje sie zwyczajnie oszukany
i po co grasz takie perfidne pomylki ?
 
sojek 33

sojek

Użytkownik
Mnie dzisiaj również oszukali aż miło. Postawiłem zakład za 100 po kursie 5 a po wygranym meczu otrzymuje maila:
Kontaktujemy się z Tobą w sprawie zakładu o numerze ref. HB4720199510F postawionym po kursie 5.00 na Andrea Basso (Zwycięzca meczu Andrea Basso v Roberto Ortega-Olmedo). Zauważyliśmy, że selekcja ta została postawiona po nieprawidłowym kursie i w związku z tym, zgodnie z naszymi zasadami, zostanie on rozliczony po zmienionym kursie 2.62.
Co ciekawe inni bukmacherzy wystawiali kursy ponad 4,5 dltego też nie ma tu mowy o żadnej pomyłce. Czy mogę coś z tym jeszcze zrobić?
 
V 19

vicone

Użytkownik
Miałem przenieść się do Bet365, ale jak czytam wasze opinie że ktoś zmienia sobie kurs z własnego widzi misie, to już wole zostać w Betclic-u. Jak ten buk jest, tak jest ale od 3 lat nikt mi tam po postawieniu zakładu nie zmieniał kursu.
 
M 2

michup

Użytkownik
Nie zmieniają kursu wg własnego widzimisię. Jeśli jest ewidentny błąd co widać i gracz to wykorzysta kurs zostanie skorygowany, niezależnie czy wygrasz czy przegrasz. Przykładowo drużyna w 89 minucie wygrywa 2-0, bet się myli i wystawia na nich kurs 101, na przeciwnika 1.001, zbankrutowali by przy kilku takich akcjach jeśli nie zmieniliby kursu ;)
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Nie zmieniają kursu wg własnego widzimisię. Jeśli jest ewidentny błąd co widać i gracz to wykorzysta kurs zostanie skorygowany, niezależnie czy wygrasz czy przegrasz. Przykładowo drużyna w 89 minucie wygrywa 2-0, bet się myli i wystawia na nich kurs 101, na przeciwnika 1.001, zbankrutowali by przy kilku takich akcjach jeśli nie zmieniliby kursu ;)
zajebisty przyklad podales, moze warto troche pomyslec zanim sie cos napisze ?!
 
M 2

michup

Użytkownik
nie bardzo wiem z czym masz problem. świadkiem takiej sytuacji byłem w jakimś meczu itf z 2 miesiące temu więc wyluzuj bo ci żylka pęknie ;)
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
nie bardzo wiem z czym masz problem. świadkiem takiej sytuacji byłem w jakimś meczu itf z 2 miesiące temu więc wyluzuj bo ci żylka pęknie ;)
Nikt nie czepiałby się takich korygacji kursów przecież, bo to ewidentny błąd buka. Tutaj chodzi o prawidłowo wystawione kursy, gdzie inne buki też mają w podobnych granicach kursy, a bet365 nagle po meczu zmienia zdanie...
 
M 2

michup

Użytkownik
Nikt nie czepiałby się takich korygacji kursów przecież, bo to ewidentny błąd buka. Tutaj chodzi o prawidłowo wystawione kursy, gdzie inne buki też mają w podobnych granicach kursy, a bet365 nagle po meczu zmienia zdanie...
W takim razie zwracam honor, nie zrozumiałem. Myślałem, że chodzi właśnie o odwrócone kursy.
 
Do góry Bottom