>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zwrot czy uznają walkower?

J 0

januszjanusz

Użytkownik
Postawiłem wczoraj 2 meczyki: na Janów z Zagłebiem oraz na Kazan z Cherepovcem (Kazan wygrał 3-2) Hokeiści Zagłębia nie wyszli na lód w ramach protestu z powodu zaległości finansowych. BWIN rozliczył kupon jako przegrany. Wg &quot;specjalistów&quot; zwycięzcą meczu jest KH Zagłębie Sosnowiec. Za to dla nich :zoltakartka: Napisałem do supportu i... cisza. Co lepsze dzień wczesniej również korzystałem z ich supportu i odpowiedzieli w przeciągu godziny. Orientuje się ktoś jak Bwin rozlicza mecze w hokeju w przypadku oddania przez jeden z zespołów walkowera? Szukam w ich regulaminie szczegółowym i odnaleźć nie mogę. Jest zwrot po 1.00 czy uznają walkower jako oficjalny wynik meczu 5-0?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Postawiłem wczoraj 2 meczyki: na Janów z Zagłebiem oraz na Kazan z Cherepovcem (Kazan wygrał 3-2) Hokeiści Zagłębia nie wyszli na lód w ramach protestu z powodu zaległości finansowych. BWIN rozliczył kupon jako przegrany. Wg &quot;specjalistów&quot; zwycięzcą meczu jest KH Zagłębie Sosnowiec. Za to dla nich :zoltakartka: Napisałem do supportu i... cisza. Co lepsze dzień wczesniej również korzystałem z ich supportu i odpowiedzieli w przeciągu godziny. Orientuje się ktoś jak Bwin rozlicza mecze w hokeju w przypadku oddania przez jeden z zespołów walkowera? Szukam w ich regulaminie szczegółowym i odnaleźć nie mogę. Jest zwrot po 1.00 czy uznają walkower jako oficjalny wynik meczu 5-0?
Powinni to poprawić i rozliczyć po kursie 1.00, bo tak robią np. w tenisie gdy jeden z zawodników nie wychodzi na kort. Wyniki ustalone przy &#39;zielonym stoliku&#39; najczęściej nie mają znaczenia dla bukmacherów - choć zdarzają się wyjątki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 0

januszjanusz

Użytkownik
Dzięki Kolego za odpowiedź. Rzeczywiście rozliczyli po 1.00, a szkoda :? Ale na pytanie dlaczego zakład uznali w pierwszej kolejności jako przegrany nie odpowiedzieli. Jeszcze raz dzięki!
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Panowie postawiłem dzis overek w meczu ligi pakistańskiej piłki nożnej ,mecz się nie odbył ,gospodarze otrzymali walkowera.Jak mi ten singiel rozliczą ?Miał ktoś już sytuację z walkowerem w piłce nożnej,postawionym w Bwin?
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Panowie postawiłem dzis overek w meczu ligi pakistańskiej piłki nożnej ,mecz się nie odbył ,gospodarze otrzymali walkowera.Jak mi ten singiel rozliczą ?Miał ktoś już sytuację z walkowerem w piłce nożnej,postawionym w Bwin?
nie inaczej jak zwrot
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Dziękujemy za e-mail. Uprzejmie informujemy, że wygrana za zakład xxx z kuponu (Afghan FC - Pakistan Air Force, Ile padnie goli?, Więcej niż 2,5) została błędnie wypłacona na Pana konto zakładów. Jak tylko Dział Bukmacherski zauważył błąd w rozliczeniu zakładu, wypłata ta została skorygowana na rzecz użytkowników, którzy poprawnie typowali dany zakład.
Prosimy zapoznać się z poniższym fragmentem regulaminu:
STAN KONTA
Gracz może w każdej chwili dysponować kwotą na swoim koncie po potrąceniu stawek wnoszonych na bieżące zakłady i gry. Wygrane zapisywane są na dobro konta i można je wykorzystywać do obstawiania dalszych zakładów lub gier. Na życzenie klienta wygrane są w całości lub w części przelewane na opiewające na niego konto.W wypadku błędnego przelania pieniędzy na konto użytkownika, użytkownik jest zobowiązany niezwłocznie zawiadomić o tym fakcie spółkę. Wszystkie kwoty z później wygranych zakładów przelane na konto pośrednio oraz bezpośrednio w wyniku takiej wygranej, są nieważne, nie zważając na powstające opóźnienia w komunikatach błędów. Jeśli pieniądze, które zostały błędnie przelane na konto, zostaną podjęte przez użytkownika lub postawione na inny zakłady, który zostanie przegrany, spółka zastrzega sobie prawo do wyrównania wszelkich poniesionych strat. *Następnie po ponownym sprawdzeniu, zgodnie z
linkiem:
http://www.footballpakistan.com/2010/11/pel-ptv-police-ppwd-railways-smash-wins/
drużyna &quot;Afghan FC&quot; otrzymała wygraną 3-0 nad drużyną Pakistan Air Force, tym samym zakład ten musiał zostać anulowany ze względu na poniższy punk regulaminu zasad specjalnych dla zakładów na piłkę nożną:

3.) Liczba bramek w serii meczów (Więcej niż/mniej niż): Wszystkie mecze, które zostały zawieszone lub odwołane premiowane są 2 bramkami. Jeśli danego dnia/w danej rundzie zakładów odwołano lub zawieszono 3 mecze lub więcej w ramach tych samych mistrzostw/rozgrywek, wszystkie zakłady zostają unieważnione.Tym samym stawka została zwrócona na konto bwin.W związku z powyższym informujemy, iż aby PanA konto nie było ujemnym nasz Dział Bukmacherski w drodze wyjątku przyznał Pani bonus marketingowy co wyrównało stan konta do 0.00 PLN.Przykro nam za wszelkie niedogodności.


Panowie czyli walkower w Bwin = UNDER 2,5!!!
 
Do góry Bottom