>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zwrot stawki do 40 zł w finale Ligi Mistrzów w Betclic!

al_capone 29K

al_capone

Gangster

Zwrot stawki do 40 zł w finale Ligi Mistrzów!

Już 25 maja na stadionie Wembley odbędzie się niemiecki finał Ligi Mistrzów! Nie przegap szansy i stawiaj zakłady z komórki w tym właśnie wydarzeniu!

Jeżeli postawisz pojedynczy zakład na żywo ze swojej komórki w finale Ligi Mistrzów i Twój pierwszy postawiony zakład będzie przegrany, Betclic zwróci Ci stawkę do 40 zł w postaci freebeta!



&lt;table class=&quot;pokerTable&quot; bgcolor=&quot;#ccc&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;1&quot; width=&quot;100%&quot;&gt; &lt;/table&gt; Jak odebrać zwrot?
&lt;table cellpadding=&quot;5&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td valign=&quot;top&quot; width=&quot;8%&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td valign=&quot;top&quot; width=&quot;90%&quot;&gt; Postaw dowolny pojedynczy zakład na żywo ze swojego telefonu komórkowego w finale Ligi MIstrzów, ze stawką co najmniej 20 zł i kursem co najmniej 1,40.&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td valign=&quot;top&quot; width=&quot;8%&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td valign=&quot;top&quot; width=&quot;90%&quot;&gt; Betclic zwróci Ci stawkę pierwszego zakładu, jeżeli okaże się on przegrany, do 40 zł w postaci freebeta. &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
jest jeszcze jakiś haczyk czy trzeba poprostu dłużej poczekać na zwrot tej kasy?, bo postawiłem 25zł i zwrotu narazie nie dostałem...
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Szymonbee musisz zapytać supportu betclic. Jeśli zagrałeś wszystko zgodnie z regulaminem, to zwrot powinieneś otrzymać. Oczywiście w formie bonusu do obrotu, ale to pewnie wiesz.
 
D 0

dabudnik

Użytkownik
Ja juz pytalem supportu wczoraj, jedyne czego sie mozna dowiedziec to tego ze maja na to 7 dni ;) Sam czekam no ale wyglada na to ze dostaniemy pod koniec tygodnia
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
U nich jak zawsze opóźnienia... Mnie pani wczoraj zapewniała, że do końca dnia będzie wszystko uregulowane, a wchodzę dziś i nic... Idzie się przyzwyczaić ;)
 
D 0

dabudnik

Użytkownik
Ludzie na tym czacie to strasznie nie mili. Odpisuja mi ironicznie z glupimi minkami ze nic nie musza robic bo maja 7 dni i zwrot nastapi 7 dnia ...
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Dziś dostałem zwrot na ciekawą sumę, dokładnie 39,71 zł. Nie ma sensu się już upominać o 29 gr, ale jestem trochę zdziwiony. Czyżby chcieli trochę przyoszczędzić? Na 1000 graczy to już 290 zł.
 
M 1

matkus1

Użytkownik
dopisują pewnie w innej walucie i tak na oko, żeby mniej więcej się zgadzało, bo później to samo automatycznie na złotówki przelicza, albo są to wahania kursów, 8 groszy po drodze nie chodzi :grin:
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
nie wiem o co chodzi ale dostałem drugi raz zwrot tej kasy, tym razem o 60 groszy więcej niż postawiłem. Zaczyna mi się podobać ten buk ????
 
unicaja 9,3K

unicaja

Użytkownik
nie wiem o co chodzi ale dostałem drugi raz zwrot tej kasy, tym razem o 60 groszy więcej niż postawiłem. Zaczyna mi się podobać ten buk ????
A może był to zarazem Twój pierwszy zakład przez telefon w tym buku i otrzymałeś zwrot z okazji promocji 1ego zakładu przez komórkę do 40zł ?
 
mleczu 67

mleczu

Użytkownik
Mam pytanie. W bet365 dało się zrobić tak, że wchodziło się przez normalnie stronę - tylko z dopiskiem m.bet365.com - i zwrot też był liczony, czy w betclic też tak jest? Chodzi mi o zwrot z okazji pierwszego zakładu przez komórkę jak napisał kolega wyżej. ;)
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
A może był to zarazem Twój pierwszy zakład przez telefon w tym buku i otrzymałeś zwrot z okazji promocji 1ego zakładu przez komórkę do 40zł ?
hmm w sumie tak. Nawet nie wiedziałem że taka opcja jest... ????
Jakie są warunki obrotu tych bonusów?
 
mleczu 67

mleczu

Użytkownik
11. Zwrot w postaci freebeta zostanie dodany do konta gracza. Wykorzystanie freebeta określone jest zasadami Warunków Ogólnych Betclic. Aby wypłacić freebet, musi on zostać obrócony 6-krotnie w jednym lub większej ilości zakładów na różne zdarzenia, z minimalnie trzema potencjalnymi wynikami oraz o kursie minimalnym 2,00. Wszystkie freebety ważne są przez 30 dni od dnia przyznania. Jakikolwiek niewykorzystany bonus, zostanie po tym czasie usunięty z konta użytkownika. Jeżeli bonus zostanie postawiony w więcej niż jednym zakładzie, każdy taki zakład musi byś postawiony na różnych wydarzeniach (różne rodzaje zakładów postawione na jedno wydarzenie lub jeden rodzaj zakładu postawiony na różne wydarzenia). .
Tutaj &lt;- Pewnie podobnie jak w normalnym zakładzie przez telefon, ale nie mam 100% pewności.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Do góry Bottom