>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zwrot stawki do 50PLN w Expekt Mobile

L 209

lukbor10

Użytkownik
No u mnie jeszcze nie ma, na lc twierdza, ze jeszcze bonusow nie dopisywali, takze nie wiem ocb, a czlowiek jakas tasme na ao by puscil za to
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
beka z tego expektu troche.
zwrot miał byc wczoraj - nie ma. pytam na LC - mówią żeby czekac do 23:59. mówię OK regulamin to regulamin. rano wchodzę zwrotu nie ma, pytam LC - odpisują żeby czekac do południa bo powinien być. afery o śmieszne 40zł kręcić przecież nie będę, wchodzę znowu zwrotu nie ma - nie lubię jak ktoś sobie ze mnie robi jaja, bo nie chodzi tu o ten zwrot ale o jakieś zasady i pytam co jest grane. Pani na supporcie generalnie nic nie wie, tzn mam jeszcze czekać, pisze że tym zajmuje się inny dział. Pytam czy może sprawdzić czy może ja nie jestem uprawniony do promocji bo coś zrobiłem niezgodnego z regulaminem - uprzejma pani Alicja oczywiście nic nie wie i nic nie może sprawdzić ;) Staje na tym że mam przyjść za jakiś czas i prosić o dopisanie ręczne...no dobra wbijam po jakimś czasie, pracownik LC ręcznie dopisać nie może i odsyłają mnie z reklamacją na maila ???? ))
kurde Expekt dla mnie zawsze porządna firma, nigdy większych problemów nie miałem, więc nie wiem o co chodzi, że z tak prostą w obsłudze promocją nie potrafią sobie dobrze poradzić.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Wolę się upewnić bo to rożnie bywa:
1. Czy nie ważny jest sposób wpłaty pieniędzy (np. betclick wyklucza moneybookers z promocji)? Preferowałbym w tym przypadku wpłatę za pomocą paysafecard.
2. Czy muszę się zapisać do tej promocji, czy wystarczy po prostu postawić ten zakład za 40 zł przez komórkę?
3. Na pewno może być ako o łącznym kursie &gt;1.50, bez konieczności przynajmniej jednego zdarzenia o takim kursie?
4. Po wpłacie przez paysafecard wypłata tylko na konto bankowe?
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
. Czy nie ważny jest sposób wpłaty pieniędzy (np. Betclick wyklucza Moneybookers z promocji)? Preferowałbym w tym przypadku wpłatę za pomocą paysafecard.
W tej konkretnej promocji sposób wpłaty nie jest ważny
2. Czy muszę się zapisać do tej promocji, czy wystarczy po prostu postawić ten zakład za 40 zł przez komórkę?
Nie trzeba się nigdzie zapisywać. Wystarczy postawić pierwszy zakład przez telefon lub tablet.
Na pewno może być ako o łącznym kursie &gt;1.50, bez konieczności przynajmniej jednego zdarzenia o takim kursie?
Łącznie min.1,50
Po wpłacie przez paysafecard wypłata tylko na konto bankowe?
tak
@lukbor10
Czasami jest to po prostu złośliwość rzeczy martwych.
 
zwirek365 13

zwirek365

Użytkownik
Witam.
Mam takie pytanie, czy expekt ma jakąś stronę mobilną czy wchodzi się z telefonu na zwykła stronę? Bo nie widze nic takiego na ich stronie a mam telefon z windowsem, więc nie ma do niego aplikacji.
 
Do góry Bottom