>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Zysk overowy

jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 04 (344) Kurs AKO: 2.09 / Buk: 1xbet / Stawka: 4j (200zł) ✅
- Polska, Ekstraklasa: Wisła Kraków - Sandecja Nowy Sącz 04.11.2017. godz. 18:00 - WYNIK 3:0 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.51 / Buk: 1xbet
Przyznam szczerze że Wisły to cały czas nie mogę rozgryźć, gdzieś ten zespół nie może złapać rytmu by pograć kilka fajnych spotkań serią, co mecz to widzimy inny obraz gry. To co się jednak nie zmienia to jak zwykle spora ilość błędów w defensywie, to już norma tym bardziej że dalej są problemy kadrowe jak absencja Frana Veleza, Pola Lloncha, Ivana Gonzaleza. To tego typu skłoniło mnie kilka rzeczy tym pierwszym jest ostatni mecz w Poznaniu gdzie ekipa Ramireza sama sobie zgotowała taki los zamysł był taki że czekamy na Lecha i gramy z kontry ale czemu z tego zrezygnowali po wyjściu na prowadzenie szczególnie w drugiej połowie gdzie prosiło się by wyjść odważniej z piłką i szybciej by zakończyć mecz a tak zostali skarcenia w końcówce – z tego są dwie przesłanki pierwsze to muszą być mocno wkurzeni po tym meczu dziś wyjdą naładowani i myślę że wnioski w postaci tego że trzeba mimo prowadzenia grać odważnie zostaną wyciągnięte tym bardziej jak wspomniałem defensyw w każdej chwili może coś zmalować. Do tego gramy u siebie gdzie kibice na bronienie im nie pozwolą a w Krakowie Wisła jest zespołem atakującym. Kolejna sprawa to ma kim to robić Carlitos naprawdę robi różnicę, wraca Małecki jest kim grać i strzelać i to trzeba dziś zrobić. Sandecja mi się bardzo podoba wiadomo jaka jest sytuacja tego zespołu brak własnego stadionu to spory problem ale punktują w dodatku naprawdę nie grając chaotycznej piłki. Na pewno złapali ostatnio zadyszkę bo w pięciu ostatnich kolejkach zdobyli tylko trzy punkty coraz więcej problemów pojawia się w defensywie widzieliśmy to w starciu z Górnikiem też widzę problem fizyczne bo w pierwszej połowie kompletnie zdominowali rywala a w drugiej te katastrofalne błędy w defensywie wzięły się z braku sił to samo było w Gliwicach, trzeba też przyznać że to od początku sezonu jakaś mocna formacja nie jest to że nie tracili to zasługa Gliwy w bramce który potrafi wyprawiać cuda. W kontekście tego typu ważne jest też to że ten zespół nie czeka w momencie gry musi gonić potrafią się dość szybko otwierać i Górnik sam się dziwię że nie potrafił skończyć tych kontr.
- Polska, Ekstraklasa: Górnik Zabrze - Lech Poznań 04.11.2017. godz. 20:30 - WYNIK 3:1 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.39 / Buk: 1xbet
Za wysoko z tym kursem na bramki w meczu Górnika, który nie schodzi ze swojego poziomu w ofensywie. Za nami ostatni mecz rudny jesiennej a kryzysu w grze beniaminka nie widać jak jeszcze nie dawno wróżono. Czego tutaj można się spodziewać, no właśnie żadnej niespodzianki nie będzie, Górnik gra o mistrza jesienni i wygrana im to da, stadion wypełniony po brzegi, pełna kadra, forma no nie ma dla mnie opcji by gospodarze nie strzelali. Do tej pory robili to we wszystkich kolejkach zresztą 30 bramek zdobytych mówi samo za siebie nikt nawet nie jest blisko tego wyniku, w tym 17 trafień zanotowanych w domu. Co ciekawe najlepiej wyglądali z mocnymi rywalami 3:1 Legia, 3:2 Wisła Kraków, 2:2 Śląsk i 3:3 Korona. Zawsze przy analizach tej ekipy trzeba powtarzać o tych świetnych stałych fragmentach gry każdy to ogromne zagrożenie i sytuacja bramkowa a w tak prestiżowym meczu ostrej gry nie zabraknie.
Lech może faktycznie najlepsza defensywa w lidze bo tylko 11 bramek straconych ale patrząc na ostatnie gry to ta forma tej formacji idzie w dół czego dowodem są 3 bramki stracone w Gdańsku z słabą Lechią, zresztą z Wisłą Kraków gdzie dominowali stracili jako pierwsi bramkę. Na pewno ta formacja wcale tak pewnie nie wygląda, gubi się mocno naciskana a lider tabeli właśnie mocno naciska na całym boisku a w szczególności w ofensywie nie boi się pójść kilkoma zawodnikami tego zabrakło Wiśle gdyby zagrała śmielej mogłaby wypunktować Lecha. Gra Górnik czyli znowu będziemy oglądać otwarty mecz.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 06 (346) Kurs AKO: 2.574 / Buk: 1xbet / Stawka: 4j (200zł) ⛔
- Anglia, Premier League: Chelsea - Manchester United 05.11.2017. godz. 17:30 - WYNIK 1:0 ⛔
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.65 / Buk: 1xbet

- Francja, Ligue 1: Metz - Lille 05.11.2017. godz. 17:30 - WYNIK 0:3 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.56 / Buk: 1xbet
Hit dolnych rejonów tabeli zamykające ligową tabele Metz podejmuje przedostatnie Lille, bilans obu ekipa jak na razie tragiczny i nawet komplet punktów nie poprawi ich sytuacji w tabeli zostaną tam gdzie są to świadczy o tym że trzeba te punkty zacząć na poważnie zdobywać bo pociąg w postaci bezpiecznego miejsca zaczyna uciekać.
Metz ugrało do tej pory trzy punkty z bilansem bramek 5:21 czyli po prostu tragedia a jak dodamy do tego pięć porażek u siebie na pięć spotkań to ciężko szukać argumentów za tym by ten zespół się utrzymał. Na pewno w tym starciu nie mogą czekać muszą zaryzykować i złapać jakiś impuls, mają faktycznie problem ze zdobywanie bramek ale do tej pory raczej odważnej piłki nie grali a widać po ilości bramek straconych że czekanie też nic nie daje. Potrafili trafiać u siebie w trzech spotkaniach w tym z PSG a na pewno dziś zasieków po drugiej stronie nie będą mieli, nie ma wyjścia trzeba zaryzykować, sprawy w defensywie nie ułatwiają też kontuzje trzech graczy Diagne, Udol, Ekotto
Lille to największe zaskoczenie sezonu rzecz jasna na minus, duże pieniądze włożone w zespół, nowy trener i kompletnie to nie gra. Tutaj problemem staje się Bielsa coraz częściej w różnych wypowiedziach pojawia się słowo konflikt w zespole na linii trener – zawodnicy i sztab szkoleniowy. To odbija się na atmosferze i oczywiście zespole moim zdaniem to ostatni mecz Bielsy jeśli tego nie wygra i chyba doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Faktycznie ma mega młody zespół bez doświadczenia i wielu spotkaniach było widać chaos i ogromne problemy przy wyprowadzaniu piłki bo u Argentyńczyka nie ma czegoś takiego jak piła w przód. Tak więc Lille musi wygrać a raczej Bielsa czyli będziemy widzieć ekipę bardzo agresywną i wysoko atakującą i albo będą z tego bramki na plus albo na minus.
Myślę że to założenie będzie sprzyjać bramką - gdzie nie wygrać jak ze sąsiadem tabeli będącym też bez formy, trzeba w takim meczu postawić na odważną piłkę i taką wizję gry widzę w wykonaniu obu ekip i te brameczki zobaczymy. Przed rokiem Metz wygrało tutaj 3:2, dwa sezony temu przegrało 1:4 idziemy w tą stroną także dzisiaj.

⚽ 07 (347) Słowacja, Fortuna Liga : Senica - Zilina 05.11.2017. godz. 17:00 - WYNIK 4:1 ✅
Typ: over 3 azjan / Kurs: 1.725 Buk: 1xbet / Stawka: 4j (200zł)
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 08 (348) Kurs AKO: 2.01/ Buk: 1xbet / Stawka: 4j (200zł) ⛔
- Polska, Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 05.11.2017. godz. 18:00 - WYNIK 1:3 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.43 / Buk: 1xbet
- Czechy, 1.Liga: Pilzno - Slavia Praga 05.11.2017. godz. 18:00 - WYNIK 1:0 ⛔
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.41 / Buk: 1xbet
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 09 (349) Eliminacje MŚ, Baraże: Honduras - Australia 10.11.2017. godz. 23:00
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.865 / Buk: 1xbet Stawka: 4j (200zł)
Nie kupuje tego kursu, jest za wysoki patrząc na to jak Australijczycy wyglądają w ostatnim czasie. Zacznijmy jednak od gospodarzy którzy sprawili niespodziankę bo to za ich sprawę USA na pewno nie zobaczymy w Rosji. Honduras wybitnych wyników nie osiągał ale trzeba przyznać że u siebie był odważna ekipą bo przegrali tylko pierwszy mecz z Panamą w pozostałych czterech spotkaniach z Meksykiem, USA, Kostaryką oraz Trinidadem strzelili w sumie 8 bramek czyli średnio dwie na mecz w tym w ostatnim meczu pokonali Meksyk 3:2. Tak dobrze na wyjazdach im nie szło gdzie stracili aż 13 bramek najgorszy wynik tak wiec doskonale zdaja sobie sprawę z tego co muszą zrobić a mowa o wyniku u siebie, czyli trzeba do sprawy podejść tak jak z Meksykiem czyli nie można się bać zaatakować tym bardziej że Australia to ogromnych piach w defensywie.
Australijczycy sami sobie sprawili taki los w ostatnim meczu marnowali wszystko jak szło z Tajlandią a trzeba to było wygrać pewnie i już byliby w Rosji a tak to męczyli się z Syrią i nie ma co ukrywać byli bliscy odpadnięcia remisując dwa mecze 1:1. Wspomniałem o defensywie i to jest koszmar jak w tym aspekcie to wygląda jest chaos, już słychać głosy że z tym trenerem i taktyką to różowo nie będzie. Grają bardzo wysoko, wysokim pressingiem i ta obrona z tym sobie nie radzi wystarczy że głupi ktoś straci piłkę a zdarza im się to coraz częściej i jest setka dla rywali nie ważne jaki poziom prezentuje, a czy Honduras będzie ekipą która się skryje i nie zaatakuje agresywnie – nie tak nie będzie. Potrafili na wyjazdach tracili kuriozalne bramki z takimi potęgami jak Tajlandia 2:2, Irak 1:1, Kyrgyzstan 1:2. Pomysł w ofensywie jest ale jak się atakuje tylko graczami to muszą być okazje nie zawsze jest skutecznie. Australia zagra swoją piłkę a to moim zdaniem mimo wagi mecze oznaczać sporo miejsca.
⚽ 10 (350) Kurs AKO: 2.724 / Buk: 1xbet / Stawka: 4j (200zł)
- Międzynarodowy, Towarzyski: Polska - Urugwaj 10.11.2017. godz. 20:45
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.54 / Buk: 1xbet
- Międzynarodowy, Towarzyski: Anglia - Niemcy 10.11.2017. godz. 21:00
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.45 / Buk: 1xbet
- Międzynarodowy, Towarzyski: Belgia - Meksyk 10.11.2017. godz. 20:45
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.22 / Buk: 1xbet
Belgowie kadrowo jak zwykle wyglądają świetnie, trener tutaj ma takie pole manewru że szok, mnóstwo młodzieży i graczy światowego formatu. Najlepiej to wygląda w ofensywie strzelili w eliminacjach aż 43 bramki, może faktycznie to nie była mocna grupa ale jak już nie raz się przekonaliśmy słabych rywali już nie ma. Kto dziś nie wybiegnie w składzie będzie motywacja bo rywalizacja w składzie jest prze ogromna i ktoś musi zostać w domu. Tak więc w ofensywie ten zespół będzie nadal super wyglądał. To czego im brakuje oglądając ich wiele spotkań to asekuracja tych świetnych ofensywnych graczy w defensywie bo co prawda nadrabiają to atakiem ale potrafią tracić sporo bramek gdy rywal odważny w ataku tak było z Bośnią 3:4, czy towarzyską z Rosją 3:3, a dziś nie trafiają na rywala który broni, gra szybką kombinacyjną piłkę, który w eliminacjach też nie miał żadnych problemów z awansem zrobili to bardzo pewnie mowa oczywiście o Meksyku który ceni sobie szybką ofensywna grę. Oczywiście to towarzyski mecz rotację będą a to zawsze odbija się na jakości w grze destrukcyjnej ,do tego nie widzę agresywnej gry obu ekipa w defensywie szkoda kontuzji. Belgowie w ostatnim czasie lubią sobie poszaleć w grach kontrolnych o Rosji wspomniałem a mieliśmy jeszcze takie mecze jak Norwegia 3:2 i kilka inny. Nie są to po prostu ekipa stworzone do tego by bronić.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 11 (351) Kurs AKO: 1.82 / Buk: lvbet / Stawka: 4j (200zł) ⛔
- Polska, Ekstraklasa: Jagiellonia - Termalica 17.11.2017. godz. 18:00 - WYNIK 0:0
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.44 / Buk: lvbet
Bo nudnej dla mnie przerwie reprezentacyjnej wracamy do realiów ligowych, w pierwszym spotkaniu 16. kolejki Lotto Ekstraklasy, Jagiellonia Białystok na własnym stadionie zmierzy się z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza. Gospodarze dla mnie dziwni w tym sezonie ta ich gra fragmentami nie porywa, są nierówni a i tak zajmują bardzo wysokie trzecie miejsce chociaż każdy wie jak to wygląda w naszej lidze ścisk jest bardzo mocny. Jagiellonia potrafi być bardzo dynamiczna, to co trzeba powiedzieć że jest ich dość dużo regularnością to stwarzanie sytuacji to wielki problem nie jest, jednak jest dużo tych fragmentów w których potrafią strasznie pudłować. Druga strona tej ekipy jest taka że to samo dotyczy defensywy potrafią być mega solidni i mega beznadziejni jak w starciu z Arką gdzie popełniali dziecinę błędy przegrywając wysoko 4:1. To co mnie cieszy to z tymi ofensywnymi ekipami do tej pory potrafili tworzyć widowiska bramkowe mam tu na myśli starcia z Lechią 3:3, Korona 2:3 a dziś przyjeżdża moim zdaniem zdecydowanie taka ekipa, na pewno tak o Termalice nie można było powiedzieć za kadencji Rumaka ale to jest całkiem inna ekipa w tym momencie i nie ukrywam że przeczuwałem taki scenariusza Bartoszek wie jak wprowadzać swojej zasady a pracuje tutaj nie tak długo, na pewno te przerwa reprezentacyjna tylko pomogła. Na pewno widzimy zalążek tej gry z której słynęła Korona – ofensywna, agresywna, grająca wysoko. Ja to widzę w Niecieczy która do końca walczy, wreszcie jest ruchliwa i aktywna w ataku, po stracie bramki potrafią się od razu odkrywać. Może rywali z topu ostatnio nie mieli ale w naszej lidze to nie liczy się miejsce w tabeli a dany dzień, była skuteczność, agresja i gra do końca i to się nie zmieni, goście wyjdą dziś grać swoje i nie będzie to gra na czekanie. To co mają do siebie też te dwie ekipy co w tym typie pomoże potrafią zarówno sporo bramek tracić jak i strzelać w końcówce szczególnie te ostatnie spotkania w wykonaniu podopiecznych Bartoszka w końcówkach bardzo otwarte i mnóstwo się dzieje, to samo powinno być dzisiaj
- Polska, Ekstraklasa: Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 17.11.2017. godz. 20:30 - WYNIK 1:0
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.44 / Buk: lvbet
Tutaj spora dyskusja w sprawie tego meczu i nie ukrywam w ogóle mnie nie dziwią te typy na Wisłę po tym co ostatnio widzieliśmy w wykonaniu Pogoni. Wiadomo w jakiej sytuacji jest Pogoń ta droga do utrzymania zaczyna naprawdę mocno uciekać, trzeba zacząć punktować nawet na wyjeździe. Ciekawi mnie to czy tutaj zawodnicy grali na zwolnienie trenera czy to tylko brak formy, na tym nie ma co się jednak zastanawiać bo mamy tutaj nowego trenera i może zadziała efekt nowej miotły przynajmniej dla mnie on będzie dziś oznaczał przynajmniej jedną brameczkę w wykonaniu przyjezdnych bo ten pomysł na grę w ataku jest, sytuację też. Zagrali naprawdę dobry mecz z Legią Warszawa tworzyli sporo sytuacji, byli wreszcie kreatywni, bardziej ruchliwi zmiana trener zrobiła swoje tak mi się wydaje, mieli ten czas jeszcze na nową pracę. Wracając do tego meczu z mistrzem Polski to wiemy ze zespół ze stolicy mocno skupiony ostatnio na taktycznej grze i potrafią solidnie bronić a z tym Pogoń nie miała problemów, dla mnie takie poziomu na pewno nie prezentuje Wisła która jest nie równa i to strasznie, do tego grają u siebie z ostatnim w tabeli zespołem to ich zmusi do ofensywnej gry a wówczas potrafią wyrabiać cuda w defensywie, do tego dochodzą absencję kadrowe mocno osłabiające Białą Gwiazdę w grze destrukcyjnej dziś zabraknie Ivána Gonzáleza, Frana Véleza, Pola Lloncha. Ten sam problem ma zresztą Pogoń bo dobre zawody zagrali w ataku gdzie jak wspomniałem brakowało szczęścia a w defensywie jest dalej mizeria czwarty mecz z rzędu w którym tracą trzy bramki w sumie to już 26 po stronie strat w tym 15 w 7 wyjazdach. Ten mecz wydaje mi się że będzie przypominało starcie z Pogoni z Niecieczą gdzie przez 90 minut było dużo otwartej piłki bo nikt nie był zaineresowany podziałem punktów tak jak dzisiaj. Też te ostatnie bezpośrednie starcia napawają zdecydowanie optymizmem co do tych typów.
⚽ 12 (352) Kurs AKO: 2.07 / Buk: 1xbet / Stawka: 4j (200zł) (AKO: 1.63) ✅
- Francja, Ligue 1: Lille - St. Etienne 17.11.2017. godz. 19:00 - WYNIK 3:1
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.63 / Buk: 1xbet
- Hiszpania, Primera Division: Girona - Real Sociedad 17.11.2017. godz. 21:00 - WYNIK 1:1 ZWROT
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.27 / Buk: 1xbet
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 13 (353) Anglia, Premier League: Arsenal Londyn - Tottenham 18.11.2017. godz. 13:30 - WYNIK 2:0 ⛔
Typ: over 3 azjan / Kurs: 2.01 / Buk: 1xbet / Stawka: 4j (200zł)
⚽ 14 (354) Anglia, Premier League: Arsenal Londyn - Tottenham 18.11.2017. godz. 13:30 ✅
Typ: Arsenal over 11.5 fauli / Kurs: 1.71 / Buk: lvbet Stawka: 4j (200zł)
⚽ 15 (355) Anglia, Premier League: Arsenal Londyn - Tottenham 18.11.2017. godz. 13:30 ✅
Typ: Tottenham over 12.5 fauli / Kurs: 1.67 / Buk: 1xbet / Stawka: 4j (200zł)
⚽ 16 (356) Anglia, Premier League: Arsenal Londyn - Tottenham 18.11.2017. godz. 13:30 ✅
Typ: over 23.5 fauli / Kurs: 1.62 / Buk: 1xbet / Stawka: 4j (200zł)
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 17 (357) Kurs AKO: 2.04 / Buk: lvbet / Stawka: 4j (200zł) ⛔
- Słowacja, Fortuna Liga: Michalovce - Trencin 18.11.2017. godz. 14:00 ODWOŁANY
Typ: over 2.5 / Kurs: 1.49 / Buk: 1xbet

- Słowacja, Fortuna Liga: Zilina - Dun. Streda 18.11.2017. godz. 15:00 - WYNIK 0:0 ⛔
Typ: over 2.5 / Kurs: 1.56 / Buk: 1xbet
Zilina już kiedyś o niej wspomniałem ekipa naszpikowana młodzieżą, ale młodzieżą która zdecydowanie wie jak grać w piłkę na swoim podwórku, dodając do tego ich młodzieńczą fantazję i mamy zespół która gra bardzo ofensywnie i widowiskowo w tej lidze. Początek mieli trudny ale z każdym mecze się rozkręcali i aktualnie wyglądają świetnie trochę im ta porażka przed przerwą reprezentacyjną 4:1 z Senica popsuła nastroje ale to wypadek przy pracy moim zdaniem chociaż to że stracili tyle bramek nie jest dziwne bo ich styl to jak wspomniałem ofensywna gra z bardzo wysoko ustawioną linią defensywą i potrafią zostawiać kilometry przestrzeni dla rywala ale jak wejdą dobrze w mecze to cisną za to w ofensywie przez 90 minut nie ma czegoś takiego ze przy prowadzeniu cofają się i czekają. Bilans domowy na ten moment mowa o bramkach wyśmienity 8 spotkań i aż 26 bramek strzelonych przy 9 straconych – średnia 4.4 bramki na mecz.
Goście to wicelider czyli przeciwnik która tutaj nie odda tak łatwo piłki i to świetna wiadomość bo ich kontry i atak będzie bardzo groźny. Może super skuteczni nie są ale z takim rywalem będą wiedzieli co robić, dobra info jest takie że słabo jest w defensywie jak na wicelidera 17 bramek straconych to spory bilans start w tym 11 na wyjeździe. Tutaj więcej nic nie napisze na temat gości kluczem do typu są gospodarze których nie raz widziałem w akcji zagrają swoje to będzie otwarty mecz – raz w tym sezonie już grali 4:2, przed rokiem dwa razy 2:2 oraz 0:6.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 18 (358) Kurs AKO: 2.08 / Buk: LVBET / Stawka: 4j (200zł) ⛔
- Słowacja, fortuna Liga: Zilina - Dun. Streda 18.11.2017. godz. 15:00 - WYNIK 0:0 ⛔
Typ: over 2.5 / Kurs: 1.54 / Buk: lvbet

- Włochy, Seria B: Pescara - Pro Vercelli 18.11.2017. godz. 15:00 - WYNIK 3:1 ✅
Typ: over 2.5 / Kurs: 1.54 / Buk: lvbet
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
HOKEJ 22 (362) Rosja, KHL: Niznekamsk - Magnitogorsk 22.11.2017. godz. 17:00 - WYNIK 5:2 ✅
Typ: over 4.5 / Kurs: 1.80 / Buk: 1xbet / Stawka: 4j (200zł)

HOKEJ 23 (363) Rosja, KHL: Jokerit - Omsk 22.11.2017. godz. 17:30 - WYNIK 3:0 ⛔
Typ: over 4 azjan / Kurs: 1.69 / Buk: 1xbet / Stawka: 6j (300zł)
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 24 (364) Kurs AKO: 2.072 / Buk: 1xbet / Stawka: 8j (400zł) ⛔
- Europa, Liga Mistrzów: Juventus - Barcelona 22.11.2017. godz. 20:45 - WYNIK 0:0 ⛔
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.40 / Buk: 1xbet

- Europa, Liga Mistrzów: Atletico Madryt - AS Roma 22.11.2017. godz. 20:45- WYNIK 2:0 ZWROT
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.48 / Buk: 1xbet
Troszeczkę nie kupuje tych kursów tutaj na bramki, doskonale wiemy jak wygląda sytuacja Atletico Madryt jest tragiczna ale ciągle jest. Pierwszy warunek jest taki że trzeba to dziś wygrać i nic innego się nie będzie liczyło. Czyli gospodarze od początku będą zmuszeni grać otwartą piłkę a nie da się ukryć zespół Simeone przynajmniej dla mnie w niczym nie przypomina tego wybitnie broniącego zespołu z poprzednich sezonów, pozwalają na wiele, robią dużo błędów a dziś jak wspomniałem otworzą się podobne fragmenty mieliśmy w starciu z Realem Madryt gdzie mecz z racji tego że nikt nie chciał zremisować zrobił się bardzo otwarty i na to samo liczę dzisiaj. Jeszcze większy problem jest w skuteczności tej bardzo brakuje szczególnie w Lidze Mistrzów, dobrze że przynajmniej te okazje są a ja myślę że dziś z tą skutecznością będzie mniejszy problem bo ekipa Siemone lubi takie spotkania z taką presją a kibice też potrafią mocno nakręcać mecze. Roma potrzebuje remisu i będzie miała awans ale czy oni przez 90 minut będą o tym myśleć, moim zdaniem Włosi taką ekipą nie są która będzie wstanie postawić na autobus, w ostatnich latach ta ekipa gra ofensywną piłkę i bazuje na skuteczności w ataku. Oczywiście cofną się na swoją połowę ale do kontra będą wychodzi bardzo odważne a potrafią to robić wyśmienicie. Zresztą są w świetnej formie a w tej edycji Ligi Mistrzów potrafili ograć Chelsea 3:0, oraz zremisować w Londynie 3:3 czyli atak to jest to na czym ten awans wywalczą. Wiadomo też co się stanie jak goście jako pierwsi wyjdą na prowadzenie, z drugiej strony Rzymianie też przy niekorzystnym rezultacie zagrają odważnie bo w ostatniej kolejce grają z Qarabachem u siebie czyli mają ogromny margines.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 26 (366) Kurs AKO: 2.069 / Buk: 1xbet / Stawka: 8j (400zł) ✅
- Polska, Ekstraklasa: Cracovia - Lechia Gdańsk 24.11.2017. godz. 18:00 - WYNIK 2:1 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.51 / Buk: 1xbet
Cracovia niby w ostatnim czasie zaczęła częściej punktować, ale brak zwycięstw sprawia że nadal w strefie spadkowej na przedostatnim miejscu. Ostatnio przegrali ważny mecz z Piastem Gliwice gdzie nie wyglądali aż tak źle ale szwankowało ostatnie podanie, bo przewagę w grze piłką mieli. To trochę podgrzało znowu atmosferę. Dziś powrót do Krakowa i ciekawi mnie jaki zespół w sumie zobaczymy, na pewno zrobili ogromny progres w ofensywie patrząc na to jak to wyglądało na początku te sytuacje są bramki też u siebie tylko w jednym meczu nie strzelili bramki, po ostatniej porażce i fakcie jakie miejsce zajmują tutaj presja na zwycięstwo będzie spora, będą musieli zagrać odważniejszą piłką zresztą to wydaje mi się najlepszą opcją i mam tu na myśli także fragment w który będą prowadzić, bo bronić wyniku kompletnie nie potrafią ile już oni stracili bramek w końcówce – Lech, Wisła, Śląsk, Sandecja, Jagiellonia, Płock, Termalica – bronienie to nie jest mocny punkt i nie będzie.
Dziś też powinni moim zdaniem mieć więcej piłki do gry w kontrze bo Lechia na pewno w pewnych fragmentach weźmie tą piłkę. Co do Lechii to też mega dziwna ekipa tam dla mnie w każdej minucie defensywa to bomba z opóźnionym zapłonem – udało się co prawda wygrać dwa mecze bez straconej bramki ale zdecydowanie nie wolno ufać tej formacji która w wielu spotkaniach zachowuje się jak dzieci we mgle kto oglądał mecz z Koroną nie tak dawno ten wie o czym piszę a problemów kadrowych ta formacja nie ma. Najważniejsze jest to ze ofensywa czyli główny motor moim zdaniem napędowy tej ekipy łapie lepszy rytm a nie da się ukryć indywidualności maja ogromne, wydaje mi się że też lepiej wyglądają fizycznie a i sytuacja kadrowa coraz lepsza. Myślę że w tym starciu nie będzie jakiego wielkiego czekania stać obi ekipy na to by ruszyć od początku z ofensywna grą bo tak naprawdę cały czas potrzebują jak powietrza tych zwycięstw jedni by uciekać z dolnych rejonów, drudzy by gonić pierwsza ósemkę a przy podziale punktów nikt nic nie zyskuje ba moim zdaniem tracą do celów jakie mają przed tym spotkaniem. O poziomie gry obu ekip w defensywie niech świadczy też fakt że to trzecie najgorsze ekipy pod względem straconych bramek

- Polska, Ekstraklasa: Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 24.11.2017. godz. 20:30 - WYNIK 3:1 ✅
Typ: over 2 azjan / Krs: 1.37 / Buk: 1xbet
Górnik w Warszawie miał mniej szczęścia moim zdaniem bo to był ten Górnik który gra swoją, fajną, ofensywną piłkę. Nic w tej ekipie z tygodnia na tydzień po prostu się nie zmienia nadal szybka gra w ataku, świetne stałe fragmenty gry. Nie ma co tego cały czas powtarzać utrzymują swój poziom i sposób gry niezmiennie zarówno w ataku jak i defensywie – czyli 20 bramek zdobytych u siebie i 10 straconych w 8 spotkaniach, tylko dwa mecze skończyli z jednym gole strzelonym i tylko też w dwóch nie stracili bramki.
Goście dla mnie dziwni w tym sezonie ta ich gra fragmentami nie porywa, są nierówni a i tak zajmują bardzo wysokie czwarte miejsce chociaż każdy wie jak to wygląda w naszej lidze ścisk jest bardzo mocny i przy zwycięstwie wskakują na fotel wicelidera. Jagiellonia potrafi być bardzo dynamiczna, to co trzeba powiedzieć że jest ich dość dużo regularnością to stwarzanie sytuacji to wielki problem nie jest, jednak jest dużo tych fragmentów w których potrafią strasznie pudłować. Druga strona tej ekipy jest taka że to samo dotyczy defensywy potrafią być mega solidni i mega beznadziejni jak w starciu z Arką gdzie popełniali dziecinę błędy przegrywając wysoko 4:1. To co mnie cieszy to z tymi ofensywnymi ekipami do tej pory potrafili tworzyć widowiska bramkowe mam tu na myśli starcia z Lechią 3:3, Korona 2:3. Na pewno też na wyjazdach czują się bardzo dobrze bo to najlepiej punktujący zespół w naszej lidze pod tym względem zarówno skuteczniejszy w ataku ( 12 bramek w 8 spotkaniach ) ale też słabszy w defensywie (11 po stronie strat) po prostu więcej ofensywnej piłki jest w delegacji a dziś z takim rywalem nie wydaje mi się by byli skuteczni w defensywnej grze.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 27 (367) Francja, Ligue 1: Montpellier - Lille 25.11.2017. godz. 20:00 - WYNIK 3:0 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.79 / Buk:1xbet / Stawka: 8j (400zł)
W ekipie Lille to mają szalone pomysły bo nie da się ukryć zatrudnienie Bielsy już taki zalążkiem szaleństwa było bo każdy wie jaki temperament ma ten trener, który dodatkowo ma robić wyniki tak młodym składem (z top lig Lille ma najmniejszą średnią wieku kadry ). Wiemy też jaki styl pracy, taktykę ma Argentyńczyk – wysoki pressing, atak, szybka piłka i ogólnie bieganie przez 90 minut na najwyższych obrotach i jak na razie fizycznie źle ta młodzież nie wygląda. Jednak brakuje im zdecydowanie doświadczenia i tak na naprawdę co mecz oglądamy Lille całkiem inne, albo im ta gra, pressing idzie i wówczas w ataku jest pomysł i skuteczność pokazali to w starciach z Metz oraz St. Etienne 3:1 by za chwilę dostać 3:0 z Amines kompletnie nie wiedząc co grać. Tak więc potrafią grać tą szaloną skuteczną piłkę, ale potrafią też rozdawać fajnie prezenty rywalom. No i teraz przejdźmy to kolejnego szalone pomysłu otóż Bielsa został zawieszony w prowadzeniu zespołu – bo bez zgody klubu wyjechał do Chile w prywatnych sprawach, oczywiście w takiej sytuacji czyli śmierć wielkiego przyjaciela to jest zrozumiałe ale obyło się to bez konsultacji z klubem zresztą Lille chce go zwolnić ale trzeba sporo zabulić za zerwanie kontraktu. Wobec tego dziś zespół ma poprowadzić czterech gości!!!, tak brzmi naprawdę oficjalny komunikat i to jest ogromne szaleństwo. Ta młodzież nie raz już się skarżyła że nie mogą pojąc tego co mają grać a teraz mają czterech gości którzy ich poprowadzą nie wierzę. To czuje że może sprawić że zespół zagra swoje a ma fantazję w tym by atakować przez 90 minut bo to przychodzi łatwiej niż dyscyplina taktyczna co sprawić może ze zrobią autostradę do swojej bramki. Może problemem być tutaj postawa gospodarzy bardzo defensywna najlepsza defensywa w lidze ale też najsłabsza ofensywa ale w takim meczu, u siebie z takimi rywalem granie czegoś takiego jak defensywna piłka mi się nie widzi to się świetnie sprawdzało w starciach z Monaco, PSG, Lyonem (nie przegrali z tymi rywalami a z pierwszym dwoma strzelali bramki czyli wiedza jak to robić ). Też historia bezpośredni spotkań nie jest taka zła były to żywe mecze z bramkami w tle: 0:3, 2:1, 3:0, 0:2, 1:2 pięć ostatnich meczy.
⚽ 28 (368) Kurs AKO: 1.95 / Buk: lvbet / Stawka: 6j (300zł) ✅
- Włochy, Seria B: Spezia - Pescara 25.11.2017. godz. 15:00 - WYNIK 4:0 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.40 / Buk: lvbet
- Słowacja, Fortuna Liga: Trencin - Ruzemberok 25.11.2017. godz. 14:00- WYNIK 1:2 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.22 / Buk: lvbet
- Słowacja, Fortuna Liga: Trnava - Zilina 25.11.2017. godz. 15:00 - WYNIK 0:3 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.30 / Buk: lvbet
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 29 (369) Anglia, Premier League: Liverpool - Chelsea 25.11.2017. godz. 18:30 - WYNIK 1:1 ⛔
Typ: over 2.5 / Kurs: 1.70 / Buk: 1xbet / Stawka: 6j (300zł)


⚽ 30 (370) Kurs AKO: 2.636 / Buk: 1xbet / Stawka: 4j (200zł) ✅
- Francja, Ligue 1: Montpellier - Lille 25.11.2017. godz. 20:00 - WYNIK 3:0 ✅
Typ: over 1 azjan bramki Montpellier / Kurs: 1.56 / Buk: 1xbet
- Polska, Ekstraklasa: Korona Kielce - Legia Warszawa 25.11.2017. godz. 20:30 - WYNIK 3:2 ✅
Typ: over 1 azjan bramki Korona Kielce / Kurs: 1.69 / Buk: 1xbet
W Koronie prawie wszyscy mówią że ten mecz traktuję w gatunkach nie mamy nic do stracenia - „ To jest jeden z dwóch meczów w Ekstraklasie, kiedy można wejść w spotkanie bez presji, bo nie mamy dużo do stracenia – słowa Gino Lettieri”, czy Mateusz Możdżeń „ Uważam, że raczej nie mamy nic do stracenia”. Z takimi zapowiedziami myślę że Korona będzie bardzo aktywna w ofensywie, zresztą ten zespół w Kielcach naprawdę nikogo się nie boi dodatkowo dziś będą mogli liczyć na pełen stadion. Trudno się z tym nie zgodzi że Korona prezentuje bardzo ciekawą piłkę i zasługuje na wysokie miejsce, ich ogromnym atutem jest wyśmienite przygotowanie fizyczne, potrafią przez 90 minut biegać walczyć na pełnych obrotach i nie ma w tej grze chaosu wszystko jest poukładane. O tym że ciągnie ich na bramkę świadczy też fakt że Kielczanie oddali najwięcej strzałów w lidze. Pod względem stworzonych dogodnych okazji do strzelenia gola Korona ustępuje tylko Górnikowi Zabrze. Zresztą widzimy to w tabeli i bramkach tylko skuteczniejszy jest Górnik. Przegrali dwa mecze w Kielcach ale to było na samym początku sezonu gdzie wszyscy się docierali po tych wielkich zmianach a mecz z Zagłębiem Lubin na inaugurację był jedynym mecze u siebie w który nie strzelili bramki, był też tylko jeden mecz w którym strzelili tylko jedną bramkę z Sandecją (pamiętam ten mecz i nie powinno się skończyć tak skromnie). Korona jest w formie uwielbia grać z kontry a będzie miała ku temu dziś okazję bo Legia trochę piłką będzie musiała grać a wiemy jak punktowali Lechię ostatnio.
Legia też świetna serii i fotel lidera do wczorajszego dnia, widać ogromną poprawę w ich grze ale to nie jest jeszcze top. Na pewno taktycznie ten zespół wygląda znacznie lepiej, nie tracą dużo bramek ale to nie oznacza że rywale tych sytuacji nie mają – czasami po prostu mistrz Polski ma więcej szczęścia bo oglądałem mecze z Górnikiem która miał świetne okazje, Pogoń kompletnie bez formy strzeliła bramkę i tez potrafiła dominować to samo Arka która miała fragmenty w których potrafiła mocno cisnąć. Widać w Legii więcej spokoju ale zobaczymy jak sobie poradzą z tak biegającą Korona przez 90 minut myślę że przynajmniej raz się pogubią.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 31 (371) Kurs AKO: 2.491 / Buk: 1xbet / Stawka: 4j (200zł) ⛔
- Polska, Ekstraklasa: Bruk - Bet Termalica - Wisła Kraków 27.11.2017. godz. 18:00 - WYNIK 3:3 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.51 / Buk: 1xBet
W ostatnim spotkaniu 17. kolejki Lotto Ekstraklasy, Bruk-Bet Termalica Nieciecza podejmował będzie przed własną publicznością Wisłę Kraków. Gospodarze po objęciu sterów przez trenera Bartoszka zaczęli punktować regularnie, nie przegrywając ostatnich pięciu spotkań, paradoks tego jest taki że te wyniki wielkiego awansu w tabeli nie dały a z tego co mi się wydaje to nawet spadli bo zajmują pierwszą bezpieczną pozycję, ale ścisk w naszej lidze jest straszny i przy zwycięstwie wskakują o trzy miejsca wyżej. Bartoszek doskonale zdaje sobie sprawę że te remisy w naszej lidze to za wiele nie dają, zresztą to jest trener z gatunku tych którzy w każdym meczu wymagają walki o komplet punktów do samego końca, pamiętamy to z Korony i widzimy to w Niecieczy, która z każdym mecze gra coraz odważniej, w niczym ten zespół nie przypomina tego za kadencji Rumaka, czekający nie potrafiący nic pograć w ataku. Do tej pory w Niecieczy tylko raz nie strzelili przynajmniej bramki z Jagiellonią na którą chyba nie mają patentu bo w rewanżu ponownie bez bramki w ostatniej kolejce, nawet ten defensywny Rumak potrafił tutaj strzelać będącemu w świetnej formie Zagłębiu, wygrywać z Legią, strzelać z Górnikiem oraz Lechem. Obniżyli loty w defensywie bo też z dużą regularnością te bramki tracą tym bardziej że ostatnio to rywali z topu nie mieli a dziś Wisła która ma świetne indywidualności w ataku a mowa tutaj głównie o Carlitosie a widać że w naszej lidze solidni napastnicy robią ogromną różnicę. Wisły przyznam że cały czas nie mogę rozgryźć, są bardzo nierówni w swoich poczynaniach, wiadomo jaka tutaj była rewolucja kadrowa i gdzieś ciągle czegoś chyba się szuka stąd rozgrywając w przerwach ostatnio sparingi. Na pewno ten zespół ma wiele pomysłu w ofensywie za sprawą Hiszpana który jest mega skuteczny i świetny techniczni ale i pozostali gracze coraz lepiej wyglądają, na pewno ten aspekt czyli gra w ataku wymaga jeszcze stabilizacji ale akurat w tym aspekcie jest najmniej pracy. Problem dalej tkwi w wyjazdach i postawie defensywy w takich meczach i tylko dwa mecze zagrane na 0 z tyłu chociaż we Wrocławiu to nie mieli prawa zachować czystego konta, było sporo baboli, potrafią naprawdę solidnie zawalać bramki ten problem to już od dłuższego czasu się ciągnie i receptą jest chyba ofensywna gra, zresztą przy zwycięstwie wskakując na podium a za tydzień grają o lidera z Górnikiem Zabrze przy takim oczywiście wariancie jak trzy oczka dzisiaj.
Termalika zagra piłkę Bartoszka a nie widzę powodów by tak nie było to wówczas będzie potrafiła zdecydowanie robić szum w szeregach obronnych przyjezdnych, sama potrafi się wówczas mocno otwierać dlatego powinniśmy oglądać moim zdaniem podobne spotkania do tych dwóch ostatnich pojedynków tutaj zakończonych zwycięstwem Wisły 2:3 oraz 2:4.
- Hiszpania, Primera Division: Espanyol - Getafe 27.11.2017. godz. 21:00 - WYNIK 1:0 ⛔
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.61 / Buk: 1xbet
Espanyol musi się szybko obudzić bo znowu to nie jest to czego tutaj się oczekuje, zajmują odległe 16 miejsce i są aktualnie po dwóch porażkach kibiców mocno wkurzyła ostatnio porażka z Valencią 0:2 tym bardziej że to drugi mecz z rzędu przegrany a stało się to po przegranej w Alaves tym bardziej kibice byli wściekli. Problem tkwi w ofensywie nie strzelają bramek, to bardziej winna skuteczność, bo w kreacji gry nie są tak bierni jak na to wskazuje wyniki bramkowy, potrafią dochodzi do sytuacji brakuje zimnej krwi. Wiadomo czego dziś publika będzie oczekiwać, będą zmuszeni przez trybuny ale nie tylko bo trzeciej porażki tutaj się nie kalkuluje do ataków od pierwszych minut a te z każda minuta będą się nasilać i zapewne pojawi się wiele problemów w defensywie bo już kilka takich spotkań było w tym sezonie gdzie prowadzili grę i dostawali strzała. Espanyol czuje że dziś postawi przez 90 minut na mocno intensywna grę w ataku i albo zacznie im to wpadać albo ich Getafe wypunktuje a ma do tego zdecydowanie argumenty.
Getafe bardzo dobrze poczyna sobie w ofensywie w ostatnim czasie, zresztą od samego początku wygląda to dość regularnie zresztą w sezonie w którym spadli właśnie tego im brakowało. Szczególnie ostatnio jest coraz lepiej, przed tygodniem 4:1 Alaves który jest w katastrofalne formie ale gra ultra defensywnie i nikt do tej pory nie był im wstanie wbić tylu bramek a grali z Valencią czy Realem Madryt. Remis z Betisem 2:2 gdzie nie popisywali się w defensywie, wygrana z Sociedad 2:1, czy bramki strzelane Barcelonie oraz Realowi a mieli okazję na więcej. Naprawdę radzą sobie w ataku pozycyjnym jak i w kontrach przewaga w tym drugim aspekcie a takiej gry to im dziś nie zabraknie bo jak wspomniałem to gospodarze musza wreszcie ruszyć. To Getafe jest skuteczne i stabilne dlatego nie wydaje mi się by dziś byli mało efektywnie w ataku, do tej pory tylko w pierwszym meczu wyjazdowym z Bilbao nie strzelili bramki i było to także jedyne spotkanie w którym bramki nie strac
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
- CZERWIEC 2017 - YIELD: 15,19%, ZYSK W J: 47,55j, ZYSK W ZŁ: 848,75zł, SKUTECZNOŚĆ: 54,16%
- LIPIEC 2017 - YIELD: -8,12%, ZYSK W J: -73,20j, ZYSK W ZŁ: -1825,75zł, SKUTECZNOŚĆ: 51,78%
- SIERPIEŃ 2017 - YIELD: 23,90%, ZYSK W J: 37,29j, ZYSK W ZŁ: 1864,50zł, SKUTECZNOŚĆ: 62,50%
- WRZESIEŃ 2017 - YIELD: 8,22%, ZYSK W J: 13,81j, ZYSK W ZŁ: 690,50zł, SKUTECZNOŚĆ: 50,50%
- PAŹDZIERNIK 2017 - YIELD: -12,68%, ZYSK W J: -59,97,j, ZYSK W ZŁ: -2998,50zł, SKUTECZNOŚĆ: 40,02%
- LISTOPAD 2017 - YIELD: 8,25%, ZYSK W J: 12,87j, ZYSK W ZŁ: 643,80 zł, SKUTECZNOŚĆ: 54,80%

JEST PLUS I TO NAJWAŻNIEJSZE
LISTOPAD
ILOŚĆ TYPÓW: 31
TRAFIONE: 17
NIETRAFIONE: 14
ZWROT: 0
SKUTECZNOŚĆ: 54,80%
YIELD: 8,25%
ZYSK W J: 12,87j
ZYSK W ZŁ: 643,80 zł
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 01 (372) Kurs AKO: 2.19 / Buk: 1xbet / Stawka: 6j (300zł) ⛔
- Polska, Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 01.12.2017. godz. 18:00 - WYNIK 1:0 ⛔
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.49 / Buk: 1xbet
W piątkowym meczu otwierającym 18. kolejkę Lotto Ekstraklasy Jagiellonia Białystok podejmie przy Słonecznej ostatnią w tabeli Pogoń Szczecin.
Jagiellonia kolejny już raz napiszę mega dziwna ekipa, fragmenty w który ich się fajnie ogląda i fragmenty w który nie da się na to patrzeć i tak prawie co mecz. Największy problem w ostatnich starciach to po raz kolejny skuteczność pod bramka rywala kilka wyśmienitych szans zmarnowanych w Zabrzu na to by prowadzić tam 0:2 po szybkiej strzelonej bramce a później z każdą minuta było słabiej aż do momentu kiedy musieli odrabiać straty i wówczas pokazała się spora mizeria w defensywie. Tak wiec tylko jeden punkt w ostatnich dwóch meczach sprawił że troch w tabeli potracili i coraz bliżej grupa pościgowa. Doskonale zdaja sobie sprawę z tego że taki mecz musza wygrać to ich zmusi do ofensywnej gry i albo zafunkcjonuje skuteczność i nie będzie problemu albo Pogoń zrobi swoje w kontrze a mieliśmy już tutaj taki mecz z Sandecją Nowy Sącz przegrany przez gospodarzy 1:3
Wiadomo w jakiej sytuacji jest Pogoń ta droga do utrzymania zaczyna naprawdę mocno uciekać, trzeba zacząć punktować nawet na wyjeździe. Od niedawana mamy nowego dowództwem. Tutaj jednak problemów do rozwiązania jest cała masa, na pewno zespół ma pomysł na grę w ataku, sytuację też. Zagrali naprawdę dobry mecz z Legią Warszawa tworzyli sporo sytuacji, byli wreszcie kreatywni, bardziej ruchliwi zmiana trener zrobiła swoje tak mi się wydaje, mieli ten czas jeszcze na nową pracę. Wracając do tego meczu z mistrzem Polski to wiemy ze zespół ze stolicy mocno skupiony ostatnio na taktycznej grze i potrafią solidnie bronić a z tym Pogoń nie miała problemów. Zdecydowanie słabiej zgrali w Krakowie ale znowu u siebie z Piastem wrócili do naprawdę dobrej gry w ataku remisując tylko 2:2 z Piastem tylko bo byli ekipą lepszą do tego tych trzech oczek potrzeba tutaj jak tlenu szczególnie z takimi rywalami. Na pewno coś drgnęło w ataku czego nie można powiedzieć o defensywie gdzie dalej jest chaos, mnóstwo indywidualnych błędów i bramek straconych, do tego dochodzi brak koncentracji bo jeśli z Piastem traci się bramek zaraz na początku meczu i w ostatnich fragmentach gry to jest duży problem a Jagiellonia potrafi być mega skuteczna w ostatnich fragmentach spotkań w sumie to nie ma ekipy która tak często strzela w końcówkach a wiec Pogoń nie może tutaj szukać defensywnej gry bo w końcu się to na nich zemścić co już nie raz miało miejsce, zresztą po raz kolejny wracamy do sytuacji w tabeli 8 punktów straty do bezpiecznej pozycji czyli trzeba zacząć ryzykować. Jeśli chodzi o kadrę to wy kartkował się ostatnio Piotrowski ale za to wracają do kadry Cornel Rapa i Kamil Drygasa.
Ja tutaj widzę dwie ekipy które szybko zaatakują a już na pewno zrobią to gospodarze, którym te dwa ostatnie mecze nie wyszły chociaż gdyby z Górnikiem byli skuteczni to całkiem inaczej to mogło się skończyć bo kontry mieli świetne na podwyższenie prowadzenia tylko wróciły to stare problemy czyli skuteczność. Jak Jaga tutaj szybko trafi to Pogoń ruszy i zrobi się otwarty mecz bo jestem przekonany że tutaj nikt korzystnego rezultatu mocno nie będzie bronił. Troszeczkę odpycha historia spotkań bo w bezpośrednich starciach bramek jak na lekarstwo ostatnio ale i ta seria kiedyś musi się skończyć.
- Polska, Ekstraklasa: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 01.12.2017. godz. 20:30 - WYNIK 3:1 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.47 / Buk: 1xbet
Lechia jest mocno wkurzona wydarzeniami z Krakowa gdzie każdy wie co się działo ale sami są sobie wini kontrolowali ten mecz i udało się wyjść na prowadzenie, po czym oddali piłkę i przestali grać z każdą minutą Cracovia się rozkręcała i bramki wisiały w powietrzu. To już nie pierwszy mecz w tym sezonie w którym Lechia ma ogromny zastój w grze i kompletnie zawodzi, tracąc łatwo piłki i popełniają koszmarne błędy w defensywie. Przed własną publiczności zawsze oglądamy mocno ofensywny zespół a tak patrząc na braci Paxiao ich forma trochę zwyżkuje a do gry może nie na 90 minut gotowy jest Peszko czyli jak zwykle w ataku jest kim grać a oczekiwania są tutaj duże co nie idzie w parze z wynikami, bardzo potrzebują tych trzech oczek. Ja tutaj widzę typową Lechie z tego sezonu albo odpalą w ataku i będą cisnąć prze 90 minut albo posypią się w defensywie i będzie taki koszmar jak z Koroną.
Śląsk kadrowo wygląda już lepiej niż w starciu z Zagłębiem ale do tamtego starcia nie ma co wracać bo ekipa z Lubina po prostu nic nie grała i Śląsk w wielkich derbach zdziesiątkowany kontuzjami i brakami kadrowymi wygrywa. Sytuacja w tabeli jest nadal daleka od idealnej bo cele były ambitne a trwa twarda walka o to by zmieścić się w grupie mistrzowskiej. Na pewno nadal jest wiele kłopotów w defensywie gdzie ciągle niedysponowani są Cotra, Kokoszka, Dankowski oraz Jovic, na bramce trener też cały czas szuka stabilizacji, a wystarczy popatrzeć jak ten zespół wygląda na wyjazdach w domu jeszcze trzymają jakiś poziom na tyłach a w delegacji jako jedyna ekipa w naszej lidze nie wygrała spotkania tracąc w 8 spotkaniach 15 bramek w tym dwóch ostatnich aż 7 – 3:0 Korona i 4:1 Płock. Znacznie lepiej wygląda ofensywa do której wraca Chrapek, Kosecki bardzo duże wzmocnienia kreatywność, szybkość się w ekipie poprawi a Urban jak zapowiedział na konferencji prasowej jedzie tutaj po zwycięstwo o powrót to wcześniejszego stylu gry – „Wolimy wrócić do wcześniejszego stylu, gdzie graliśmy ofensywnie i kombinacyjnie. To się na pewno lepiej oglądało”. Wierze tym słowo i w to że Śląsk będzie dziś bardzo aktywny w ataku ryzykujący bo zbyt długo czekają na to zwycięstwo a rywal też jak wspomniałem wyżej w defensywie potrafi grać jak dzieci we mgle. W pierwszym spotkaniu w tym sezonie była ofensywna gra z obu stron zakończona zwycięstwem gospodarzy 3:2.
 
Do góry Bottom