>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Zysk overowy

jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽03 (51). Japonia, J-League: Kawasaki - Kobe 01.07.2017. godz. 12:00 - WYNIK 5:0 ✅
Typ: over 2.5 / Kurs: 1.65 / Buk: forBet / Stawka: 6j (150zł)

⚽04 (52). Japonia, J-League: Urawa - Hiroshima 01.07.2017. godz. 12:00 - WYNIK 4:3 ✅
Typ: over 3.5 / Kurs: 2.10 / Buk: forBet / Stawka: 4j (100zł)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽06 (54). Korea Płd: Seoul - Jeonbuk 02.07.2017. godz. 12:00 - WYNIK 2:1 ✅
Typ: over 2.5 / Kurs: 1.75 / Buk: forBet / Stawka: 6j (150zł)

ANALIZA:
Analizę do tego spotkania znajdziemy w kilku postach wyżej, bo to ekipy które często goszczą w moim temacie. Seoul w bardzo słabej formie w defensywie tracą łatwo a dziś gatunek rywala w ataku to najwyższa poprzeczka bo goście są w świetnej formie. Gospodarze u siebie mimo słabszej formy maja ten potencjał w ataku również ogromny i mogą odpalić. Do tego te dwa ostatnie mecze jak na te ekipy bardzo spokojne zaledwie po jednej bramce dziś to powinno pójść w stronę tych bardzo overowych meczy.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽07 (55). FIFA, Puchar Konfederacji: Portugalia - Meksyk - 02.07.2017. godz. 14:00 - WYNIK 1:1 ⛔
Typ: over 2.5 / Kurs: 1.60 / Buk: forBet / Stawka: 8j (200zł)

⚽08 (56). FIFA, Puchar Konfederacji: Chile - Niemcy - 02.07.2017. godz. 20:00 - WYNIK 0:1 ⛔
Typ: over 2.5 / Kurs: 2.00 Buk: forBet / Stawka: 8j (200zł)

⚽09 (57). Norwegia, Eliteserien: Odd - Sarpsborg - 08 02.07.2017. godz. 18:00 - WYNIK 0:0 ⛔
Typ: over 2.5 / Kurs: 1.95 Buk: forBet / Stawka: 8j (200zł)

⚽10 (58). Chiny, Super Liga: Tianjin Quanjian - Guangzhou - 08 02.07.2017. godz. 13:35 - WYNIK 4:3 ✅
Typ: over 2.5 / Kurs: 1.70 Buk: forBet / Stawka: 8j (200zł)
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽13 (61). Towarzyski, klubowy: Slavia Praga - Celtic Glasgow 04.07.2017. godz. 18:00 - WYNIK 0:0 ⛔ (OVERY TO JEDNAK NAJLEPSZY ZAROBEK ???? )
Typ: Celtic Glasgow / Kurs: 2.30 / Buk: forBet / Stawka: 5j (125zł)
ANALIZA:
Slavia Praga z Chińskimi inwestorami zrobiła mega sensację zdobywając tytuł mistrzowski pokonując panujące Pilzno i Spartę Praga. Jednak było to zasłużone zwycięstwo rozegrali naprawdę bardzo dobry sezon. Jak na razie po takim sukcesie szaleństwa transferowego nie ma skupiono się na pozostawieniu jak na razie tej kadry. Do startu ligi mają jeszcze prawie miesiąc i na spokojnie przygotowują się do obrony tytułu za nimi trzy gry towarzyskie z mało wymagającymi rywalami Zizkowv 2:1, Ceske Budejovice 0:0 oraz ostatnio Zilina 4:0, wynik nie przekonywujące aż tak bardzo. Oglądałem ostatni sparing trzy dni temu z Zilina wygrany pewnie ale mieli naprawdę bardzo ciężkie nogi ci zawodnicy z takim rywalem. Rywal słynie z bardzo ofensywnej gry i wysokiej linii obrony stąd tracą sporo bramek i w formie Slavia wbiła by tam dwa razy więcej bramek ale nie potrafili szybkościowo wygrywać wielu pojedynków bo rywal ma zaraz eliminacje Ligi Mistrzów i fizycznie wyglądał lepiej do tego patrzyłem na skład i Zilina wyszła sporą liczą rezerwowych. To ma bardzo wiele wspólnego z dzisiejszym rywalem – Celtic też w przyszłym tygodniu zaczyna eliminację i są na tym innym etapie przygotować dla mnie fizycznie będą zdecydowanie lepsi a i nie da się ukryć piłkarsko mają zdecydowanie lepszych zawodników a trener już w ostatnim sparingu z Rapidem postawił na mocną jedenastkę min. z Dembélé w składzie. Dla mnie te kursy bardzo wysokie po tym co widziałem w wykonaniu Slavii trzy dni temu, dla mnie te trzy dni nic nie zmieniły a nawet moim zdaniem będą jeszcze wolniejsi i przewiduje zdecydowanie więcej rotacji bo to będzie czwarty mecz grany co trzy – cztery dni.​
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽16 (64). Ameryka Płd., Copa Libertadores: Atletico PR - Santos 06.07.2017. godz. 00:15 - WYNIK 2:3 ✅
Typ: over 2.5 / Kurs: 2.60 Buk: forBet / Stawka: 6j (150zł)
ANALIZA: forBet / Stawka: 6j (150zł)

ANALIZA:
Palestino – nie wiele w tej chwili powiem o tej ekipie ale to przedstawiciel Chile tak więc ligi która zawsze kojarzy mi się z piłką na tak, wysokie tempo gry, sporo otwartej gry taki obraz mi się maluje gdy widzę tą ligę i te ekipy. Nie grali prawie od półtora miesiąca o punkty i to wielki minus moim zdaniem tylko dla gry destrukcyjne bo może być problem fizyczny i brak rytmu a to ważne tym bardziej przy takim sposobie gry. Ofensywnie się nie martwię bo oni zapędy zawsze mają te same.
Flamengo jest w wysokie formie, nie wiem czy dla nich ten puchar to jakiś priorytet, Seria A oraz Puchar Brazylii to raczej te rozgrywki które ich interesują ale to mnie nie martwi w tym typie. Bo jeśli przyjadą tutaj trochę rezerwową na luzie to pójdą w piłkę zaproponowaną przez Chile a tutaj mi się wydaje że będzie jak wspomniałem jak zwykle ofensywnie, zresztą ich atutem nawet w rezerwowym składzie będzie to że grają w przeciwieństwie do rywala i raczej ofensywnie będą wyglądać bardzo dobrze. Jeśli tutaj pojechał i wyjdzie najmocniejszy skład to tym bardziej ich tutaj będzie stać na bramki.
Zespoły z Chile jak napisałem wyżej i jeszcze raz powtórzę zawsze mi się kojarzą z szybkim tempem gry, mały zaangażowaniem taktycznym w defensywie i myślę że takie zawody zagrają gospodarze a rywale pójdzie na wymianę ciosów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽19 (67). Towarzyski, klubowy: Werder Brema - Ajax 08.07.2017. godz. 16:00 - MECZ PRZERWANY / ZWROT
Typ: over 2.5 / Kurs: 1.55 Buk: forBet / Stawka: 6j (150zł)
ANALIZA: forBet / Stawka: 8j (200zł)

ANALIZA:
Nie najgorszy ten kurs na ekipy które lubią sobie pograć w bardzo otwartą piłkę, szczególnie w meczach towarzyskich.
Dynamo Dresden to przedstawiciel zaplecza niemieckiej Bundesligi, który ma ambitne plany. Poprzedni sezon jako beniaminek bardzo dobry wysokie piąte miejsce z bardzo atrakcyjną ofensywną grą. Dużo jakości o polotu w ofensywie tylko Stuttgart czyli taka marka strzeliła więcej, po stronie strata też bardzo dużo nawet dwójka ze spadkowiczów straciła mniej. Taką samą grę prezentowali również w sezonie w który wywalczyli awans do 2. Bundesligi deklasując rywali w ataku. Widziałem trochę tych spotkań w poprzednim sezonie i to jest dla mnie odnośnik do tego typu bo widziałem że te statystyki mają swoje odzwierciedlenie w grze. Raczej nic w tym się nie zmieni a na pewno w meczu towarzyskim niczego nie będą bronić, tym bardziej że można się spodziewać sporej rotacji a na tym cierpi gra w destrukcji. Do tej pory rozegrali trzy sparingi z jakimiś amatorami z Niemiec gromili rywali 3:12, 1:9, 5:1 czyli rytm w ataku jest ale to co mnie szczególnie interesuje że tracili te bramki naprawdę z wielkimi amatorami.
Liberec nie jest tak energicznie grającą do przodu ekipą w lidze, ale całkiem inny obraz co roku oglądamy w grach towarzyskich gdzie tej dyscypliny taktycznej jest bardzo mało ostatnie dwa sparingi z Kralove 4:3, 3:2. W poprzednim sezonie na tym etapie przygotować trzy mega overy były, nie tak dawno grali z Trencinem przegrywając 2:5 towarzysko a piszę o tym dlatego że to rywal przypominający swoją grą w ataku ekipę z Niemiec. Na koniec te ekipy dobrze się znają przed rokiem gierka towarzyska 3:1 dla Dresden, dwa sezony temu 2:1 czyli to co mnie dziś będzie zadawalać.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽21 (69). Chiny, Super Liga: Beijing Guoan - Guangzhou 08.07.2017. godz. 13:35 - WYNIK 2:0 ⛔ (POWINIEN BYĆ OVER JAK NIC:dfdrgdf ????
Typ: over 2.5 / Kurs: 1.70 Buk: forBet / Stawka: 4j (100zł)


⚽22 (70). Chiny, Super Liga: Jiangsu Suning - Shanghai Shenhua 08.07.2017. godz. 13:35 - WYNIK 2:2 ✅
Typ: over 2.5 / Kurs: 1.95 Buk: forBet / Stawka: 4j (100zł)



⚽23 (71). Brazylia, Seria A: Atletico GO - Vitoria 08.07.2017. godz. 21:00 - WYNIK 1:2 ✅
Typ: over 2.5 / Kurs: 2.15 Buk: forBet / Stawka: 4j (100zł)

ANALIZA:
Gospodarze przed tygodniem ugrali ważny punkt z Santosem remisując 1:1, nie zmieniło to ich pozycji w tabeli bo nadal zamykająligową stawkę, ale było widać ze u siebie podjęli ryzyko i zagrali odważne zawody na tle takiego rywala, szczególnie w pierwszej połowie mieli sporo sytuacji. Dziś tym bardziej widzę sporo odważnej gry bo rywal również z dolnych rejonów i nawet kibice nie zakładają tutaj by ich zespół czekał na rywala. Zresztą na zapleczu właśnie odważna gra do przodu tutaj dała im awans średnio dwie bramki na mecz strzelali i tak też grali do tej pory u siebie z przeciętnymi zespołami i potrafili strzelać i wygrać. Z ośmiu bramek do tej pory zdobytych siedem wpadło tutaj.
Goście również w strefie spadkowej, podobnie jak przed rokiem czeka ich walka o ligowy byt. Jedno co jest pewne ten zespół stać na bardzo wiele w ofensywie poprzedni sezon zakończyli z 51 bramki zdobytymi tylko pierwsza czwórka strzelała więcej, mimo to zajęli pierwszą bezpieczną pozycję bo w defensywie wyglądali katastrofalnie. Mieli taki okres już w tym sezonie gdzie grali właśnie swoją piłkę do przodu i to dawało punkty min. remis 2:2 z Botafogo a przegrywali 0:2, Sport Recife 1:3, czy ogranie 2:0 Atletico MG to były świetnie wynik z odważną grą. Dziś rywal nie tej klasy i jestem pewien że zobaczymy bardzo ofensywną ekipę.
Obie ekipy zagrają tutaj odważną piłkę, potrzebują kompletu oczek by piąć się w górę tabeli, remis nie zmieni ich pozycji, widzę tutaj z obu stron sporo odważnej gry do przodu a strzelać na pewno potrafią.

⚽24 (72). Brazylia, Seria A: Vasco - Flamengo 08.07.2017. godz. 23:00 - WYNIK 0:1 (MECZ W KTÓRYM OD GROMA WALKI I AGRESYWNOŚCI, MAŁO SYTUACJI)
Typ: over 2.5 / Kurs: 1.90 Buk: forBet / Stawka: 4j (100zł)

ANALIZA:
Takiej gry ekipy Vasco po awansie większość się spodziewała zesp ół ofensywny, którego interesują ataki i gra do przodu, u siebie świetnie to wygląda tylko jedna porażka i pięć zwycięstw ze świetną skutecznością. W 6 spotkaniach 11 bramek zdobytych przy 9 straconych, właśnie przy takim sposobie gry defensywy jest ich dużym problemem ale potrafią to nadrabiać atakiem a atakować zdecydowanie kim mają Lusi Fabiano, Nene, Muriqui, tych panów znamy z Europejskich boisk. Nie chce mi się wierzyć by ten zespół coś w swojej grze na dzisiaj zmienił, ja tu przewiduje jak zwykle ogromny nacisk na ofensywę. Brak remisu też świadczy o bezkominowości tej ekipy, czyli ofensywnej grze do końca. Do tego wszystkiego przyjeżdża rywal również lubiący grać bardzo ofensywnie. Flamengo jest w wysokie formie – osiem spotkań bez porażki w tym sześć zwycięstw. Świetnie wyglądają w ofensywie, mają lekkość ostatnio w zdobywaniu bramek i graniukombinacyjnym. Ostatnio w 45 minut zlali w Copa Sudamericana Palestino 2:5 (czyli zespół preferujący ofensywna grę tak jak Vasco), a i tak kilku ważnych graczy w ataku nie zagrało. Podobnie jak u gospodarzy tutaj też mamy wielu graczy znanych z Europy Diego, Guerrero, do tego dochodzi tacy kreatorzy jak Conca, Damiao czy Vinicius tutaj pole do popisu w ataku jest ogromne. Na pewno mocnym punktem na wyjazdach nie jest defensywa tracili bramki z zespołami z dolnych rejonów tabeli a grali z Flumiense remisując 2:2 piszę o tym dlatego że to rywal też mocno stawiający na atak. Dla mnie te zespoły prezentują ostatnio wysoką formę w ofensywie i raczej dziś to nie powinno się zmienić
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽25 (73). Japonia, J-League: Urawa - Albirex Niigata 09.07.2017. godz. 11:30 - WYNIK 2:1 ⛔
Typ: over 3.5 / Kurs: 2.00 Buk: forBet / Stawka: 4j (100zł)

ANALIZA:
Urawa jest w katastrofalnej formie w defensywie, tracą jak leci z kim popadnie, czy to zespół z topu jak ostatnio Kawasaki 4:1, czy z dolnych rejonów Hiroshima 4:3. Na szczęście są mega mocni w ofensywie nikt tyle nie strzela, u siebie to od pierwszej do ostatniej minuty interesują ich ataki, stąd też tak to wygląda w defensywie czyli mizernie bo kontrować to można ich strasznie.​
Ostatnio jak wspomniałem lanie od Kawasaki 4:1, dziś wobec tego mocno wkurzeni wyjdą tego jestem pewien a oni wówczas potrafią demolować rywali przekonała się o tym min. Vegalta Sendai zdemolowana 7:0, dzisiejszy rywal też wie jak to jest dostać parę bramek, w pierwszym meczu u siebie przegrali 1:6 i wówczas Urawa też była po serii porażek mocno wkurzona. Co do rywal właśnie to zamykają tabelę i raczej tak pozostanie, tracą najwięcej bramek i tyle wystarczy bo tego overa i tak Urawa będzie robiła chyba ze zagra taki chaos w defensywie jak ostatnio to i rywal im tutaj wpakuje bramki.

⚽26 (74). Chiny, Super Liga: Tanjin Teda - Shandong Luneng 09.07.2017. godz. 13:35 - WYNIK 0:2 ⛔
Typ: over 2.5 / Kurs: 1.80 Buk: forBet / Stawka: 6j (150zł)
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
- CZERWIEC 2017 - YIELD: 15,19%, ZYSK W J: 47,55j, ZYSK W ZŁ: 848,75zł, SKUTECZNOŚĆ: 54,16%

KOŃCZYMY PIERWSZY TYDZIEŃ LIPCA, BARDZO DOBRY TYDZIEŃ W TEMACIE PLUS, SIATKÓWKA PLAŻOWA KOLEGI ROGEREM ŚWIETNA, PLUS LIVE.


LIPIEC
ILOŚĆ TYPÓW: 26
TRAFIONE: 16
NIETRAFIONE: 9
ZWROT: 1
SKUTECZNOŚĆ: 61,53%

YIELD: 25,91%
ZYSK W J: 41,02j
ZYSK W ZŁ: 1030,00 zł
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽29 (77). Liga Mistrzów, Kwalifikacje: Rijeka - TNS 11.07.2017. godz. 20:45 - WYNIK 2:0 ✅
Typ: Rijeka strzeli w obu połowach / Kurs: 1.50 Buk: forBet / Stawka: 10j (250zł)

ANALIZA:
Sezon europejskich pucharów rozkręca się nam na dobre, dziś rozpoczynamy kolejny etap eliminacji do Ligi Mistrzów. Wiele starć na tym etapie ma wyraźnym faworytów tak jak dzisiejsze starcie w którym mistrz Chorwacji Rijeka będzie podejmować walijskiej TNS. Ja tutaj innego scenariusza jak wysokie zwycięstwo gospodarzy nie widzę, to jest ogromna różnica poziomów.
Rijeka zdetronizowała w Chorwacji Dinamo Zagrzeb które od lata dzieliło i rządziło to już świadczy o ogromny potencjale tej ekipy, która mądrze zainwestowała pieniądze. Wygrali także puchar Chorwacji pokonując w finale właśnie Dinamo 1:3. Widziałem kilka spotkań w poprzednim sezonie tej ekipy i to jest mocno poukładana ekipa w każdej formacji, szukająca kombinacyjnej gry, potrafi zdominować rywala u siebie w 18 spotkaniach strzelili 41 bramek tracąc tylko dwa punkty!!!. Wyczytałem że w zespole jest ogromna motywacja, energia by prezentować Chorwacką piłkę najlepszy sposób w Europie, nie będzie dziś zabawy tylko od początku będą robić swoje i dominować nad rywalem by na wyjazd udać się na wycieczkę. Forma już na tym etapie jest wysoka, nie przegrali meczu przygotowawczego a w ostatnim teście roznieśli Celje 5:1 a to rywal który prezentuje wyższy poziom niż Walijczycy.
TNS to przekonywający mistrz swojego kraju ale to tylko tyle tam mogą dzielić i rządzić ale w Europie pewnego poziomu nie przeszkodzą. W poprzedniej rundzie niemiłosiernie męczyli się z Gibraltarskim mistrzem kraju przegrywając u siebie 1:2 i wygrywając na wyjeździe po dogrywce 1:3 co i tak im chluby nie przynosi bo przez ponad 30 minut w drugiej połowie grali w przewadze i nie potrafili za wiele tworzyć. Tutaj wcale tak wiele nie trzeba było pisać po prostu różnica klas jest duża, i to będzie widać na boisku.​
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽30 (78). Liga Mistrzów, Kwalifikacje: Zilina - Kopenhaga 12.07.2017. godz. 20:15 - WYNIK 1:3 ✅
Typ: Kopenhaga over 1.5 bramki / Kurs: 1.95 Buk: forBet / Stawka: 8j (200zł)

ANALIZA: forBet / Stawka: 4j (100zł)

⚽32 (80). Korea Płd., K-League: Suwon - Incheon 12.07.2017. godz. 12:30 - WYNIK 3:0 ✅
Typ: over 2.5 / Kurs: 1.85 Buk: forBet / Stawka: 4j (100zł)

⚽33 (81). Korea Płd., K-League: Jeju - Jeonbuk 12.07.2017. godz. 13:00 - WYNIK 2:1 ✅
Typ: over 2.5 / Kurs: 1.65 Buk: forBet / Stawka: 4j (100zł)
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽34 (82). Towarzyski, klubowe: Bremen - Wolves 12.07.2017. godz. 18:00 - WYNIK 0:1 ⛔
Typ: over 2.5 / Kurs: 1.50 Buk: forBet / Stawka: 10j (250zł)


⚽35 (83). Towarzyski, klubowe: Stuttgart - Dynamo Dresden 12.07.2017. godz. 18:00 - WYNIK 1:2 ✅
Typ: over 2.5 / Kurs: 1.50 Buk: forBet / Stawka: 10j (250zł)

ANALIZA:
Kilka zdań na temat ekipy z Drezna tutaj już pisałem i trochę to powtórzę, to przedstawiciel zaplecza niemieckiej Bundesligi, który ma ambitne plany. Poprzedni sezon jako beniaminek bardzo dobry wysokie piąte miejsce z bardzo atrakcyjną ofensywną grą. Dużo jakości i polotu w ofensywie tylko Stuttgart czyli taka marka strzeliła więcej, po stronie strata też bardzo dużo nawet dwójka ze spadkowiczów straciła mniej. Taką samą grę prezentowali również w sezonie w który wywalczyli awans do 2. Bundesligi deklasując rywali w ataku. Widziałem trochę tych spotkań w poprzednim sezonie i to jest dla mnie odnośnik do tego typu bo widziałem że te statystyki mają swoje odzwierciedlenie w grze. Raczej nic w tym się nie zmieni a na pewno w meczu towarzyskim niczego nie będą bronić, tym bardziej że można się spodziewać sporej rotacji a na tym cierpi gra w destrukcji. Do tej pory rozegrali trzy sparingi z jakimiś amatorami z Niemiec gromili rywali 3:12, 1:9, 5:1 czyli rytm w ataku jest ale to co mnie szczególnie interesuje że tracili te bramki naprawdę z wielkimi amatorami. Pierwszy poważny sprawdzian to Liberec który wygrał pewnie 0:3, czyli poziom defensywy na tle lepszego rywala wyglądał jeszcze gorzej. Dziś Sttutgart który wraca do elity, również bardzo ofensywna ekipa która jak wspomniałem wyżej strzeliła na zapleczu najwięcej bramek, w defensywnie imponująca jak na zwycięzcę nie było to potwierdza też otwartą grę tej ekipy. Za nimi dwa sparingi rywale też słaba półka i podobnie jak rywala z takimi przeciwnikami tracili bramki. Obie ekipy sporo testują, cierpi na tym defensywie przy ofensywnym nastawieniu obu ekip, w poprzednim sezonie w walce o punkty wyniki hokejowe 5:0 oraz 3:3, dziś też będą bramki.​
 
Do góry Bottom