>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zysk z rynku

F 0

filweb

Forum VIP
Witam
Betfair wycenia nasz &quot;zysk z rynku netto&quot; i odbiera z niego 5%. Mam teraz pytanie -
jeśli obstawie na zasadzie popularnego &quot;betfair trading&quot; takie kupony :

Federer (1,40) 8,65Euro
Roddick (9,0 w trakcie meczu) 1,35Euro ( wiem, trzeba minimum 4 ale daje for example)

i jeden z nich wygra, to jak jest liczony mój zysk? od wygranego zakładu (czyli w przypadu feda to będą 3.55 euro a roddicka prawie 10 euro) czy od całej działalności na rynku (podatek pobiorą od wygranego 2.12)

pozdrawiam
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
podatek masz liczony od każdego zakładu osobno, a nie od całej działalności na rynku. Tzn jeśli wygra Roddick, twój zysk wyniesie 10 euro, czyli podatek wyniesie 0,5 euro
 
F 0

filweb

Forum VIP
dzięki za odpowiedź. widzę, że trading nie jest wcale taki fajny - często jeśli zrobimy najpierw LAY a potem skontrujemy back to łącznie podatek od wygranego zakładu plus to co musimy wypłacić na LAY mogą się prawie pokrywać?
 
F 0

filweb

Forum VIP
no właśnie mi się też wydawało, że prowizja jest naliczana od działalności na rynku. mam jeszcze pytanie do Dukata, Konrada i innych traderów. Jak bardzo uderzają w Was te podatki betfair, czyli premium charges z tego co się orientuje? od dłuższego czasu przymierzam się do tego, aby rozpocząć trading od nowego roku, jednak potrzebuje jeszcze kilku informacji, a ta wydaje mi się być kluczowa ????
pozdrawiam
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Żeby uderzył w ciebie taki podatek, to musisz wygrać naprawdę grubą kasę. Póki co mi do tej granicy jeszcze trochę brakuje, więc nie martwię się o te podatki.
 
N 0

nolimits

Użytkownik
mozna sie dowiedziec wiecej o tym podatku?

i jeszce jedno pytanie

Jak najlepiej wyplacac pieniadze ??(tak aby przewalutowanie bylo oplacalne itp)
 
Do góry Bottom