>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Francja? A Co oni takiego graja, fakt Maja indywidualnosci ale na belgijska lokomotywe to za malo. Belgia idzie po mistrza jak po swoje jedynie chorwacja w finale moze ich zatrzymac
Belgia awans @2.10
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Spotkają się z Chorwacja ale o 3 miejsce ^^ Jak można grać na Chorwacje po tych dogrywkach w dodatku niepewny jest występ Subasica i jeszcze ta afera z Ukraina
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
No na bank, pewka w mistrzostwach świata w 1/2 finału. To trzeba chyba nie mieć co z kasą robić i można równie dobrze zagrać czerwone/czarne w ruletce
 
adik1992 403,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
ja z mś pograłem o3,5 celnego strzału w 1 połowie dla lepszego oglądania po 1,72. Liczę na dobre widowisko i po co sobie psuć oglądanie meczu stawiając na którąś z drużyn
Julia przełamała teraz trzymaj do końca
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Spotkają się z Chorwacja ale o 3 miejsce ^^ Jak można grać na Chorwacje po tych dogrywkach w dodatku niepewny jest występ Subasica i jeszcze ta afera z Ukraina
Chorwacji daje 70 %na awans mam ich pogranych w roznych wariantach. Zdziwie sie jesli Anglia ich przejdzie Jedyna opcja to w karnych wedlug mnie.Chorwacja I Belgia graja obecnie najlepsza pilke na turnieju I Taki typuje final I belgia mistrzem swiata. Sorry za int ale pisze z tel
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Czy tylko mi wydaje się być dobrym pomysłem over kartkowy? Taki np. over 4.5 @2.2. Przed drużynami finał. Kartki będą zerowane. U Belgów Fellaini czy Witsel, którzy lubią zagrać pod faul, do tego Kompany, który nie jest demonem szybkości a musi kryć Mbappe czy Griezmanna (Kompanego ŻK lubię pograć w Premier League). Francuzi na skrzydłach muszą radzić sobie z Hazardem chociażby, który każdego może wkręcić w ziemię, a skrzydła Francuzów młodziutkie. Taki De Bruyne też się lubi zerwać i co zrobisz? Ano ciągniesz za koszulkę czy podcinasz. Albo strzela gola albo dostajesz żółtą, którą i tak wyczyszczą przed finałem. Dobre?
 
adik1992 403,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
a gram Williams @1,9 mocniej, Camila nie będzie tak trafiac cały czas
✅✅✅ Serena jako młoda mama musi zarobić na pieluszki ????
a do użytkownika @gówniak to dzięki tej wygranej wystarczy na podróż do Monte Carlo
i tak brawa dla Camilli za bardzo dobry występ
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Dziwię się po co się pchac w Public Beta jakim jest Francja ----Belgia.Wieczorem jest dziś naście meczy i mysle że można coś znaleźć godnego uwagi ???? ???? Chociazby Cork że strzeli gola Legiiiiiiiiii ???? ????
 
C 334

copper

Użytkownik
To patrzcie teraz. Bertens ja zabije w 3 secie. To będzie typowe kobiece.
Faktycznie wszystko w drugą mańke typujecie...muszę tu częsciej zaglądać bo skuteczność porażająca????
P.S Oczywiście żartuje, bez spiny ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom