>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

A-League

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
qowalsky6 qowalsky6 - ja czytam... a o co chodzi? ;)

No to Macarthur zajmuje 6 pozycję.... Pytanie z kim chce grać Roar i CCM? Z Adelaidą czy z Macarthur... komu, kto lepiej leży?
:) thx, poczulem samotność dlugodystansowca. Bullsom "powinno" zależeć, 3 i 4 poz. daje prawo gry u siebie w cwiercfinale. No ale oni jak widać chyba wolą wyjazdy :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +170
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
:) thx, poczulem samotność dlugodystansowca. Bullsom "powinno" zależeć, 3 i 4 poz. daje prawo gry u siebie w cwiercfinale. No ale oni jak widać chyba wolą wyjazdy :)
No powinno teoretycznie, ale to też doskonały przykład, że w bukmacherce nie zawsze jest tak, że jak drużyna gra o coś, a druga nie, to napewno ta pierwsza drużyna wygra. I nie chodzi mi nawet o ten mecz konkretny, ale często się tak zdarza właśnie. Z bukmacherskiego punktu widzenia to słabe, ale ze sportowego jak najbardziej fajne, bo o to powinno chodzić - każdy gra na maxa cały sezon, niezależnie od sytuacji w tabeli, bo takie coś potem powoduje, że terminarz wypacza rywalizację.

Inna sprawa, że kurs na gospodarzy przed 9:00 był 2,22 - taki grał majekx majekx, a potem w 2h wzrósł do ok. 3,10 🤔
 
Otrzymane punkty reputacji: +412
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Chcialem zaatakować jeszcze over 2,5 w tym meczu, ale jak zobaczyłem tego karnego (spieprz....) to odpuściłem. No i szkoda Nix, oni "zaslugiwali" na top6 ale ich nie zobaczymy. I tak szacunek za grę do końca. A Bullsom sukcesów nie wróżę... A jak qowal coś powie, to nie ma zmiłuj :)
Edit
Weine na 0-3, 92 min. teraz żałuję, że odpuściłem...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +44
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Sorry Qowal, źle Ci napisałem.. to jak teraz Macarthur trafi na CCM to będzie miało okazję do pierwszej wygranej... chociaż na wyjeździe z Roar też nie wygrali. To trafili z deszczu pod rynnę.

piotrex007 piotrex007 - do tego Australia jest wyjątkowo przewrotna.. w końcu to antypody :).
 
Otrzymane punkty reputacji: +242
sunxl 2M

sunxl

Typer
Klimat sparingów czuć już na kilometr w A-League, więc spróbuje po prostu z overkami rzutów rożnych i bramek:

Brisbane Roar vs Sydney FC: powyżej 1.5 gola + powyżej 8.5 rzutów rożnych @1.55 ✅
Central Coast Mariners vs Western United: powyżej 1.5 gola + powyżej 8.5 rzutów rożnych @1.65 ✅
Newcastle Jets vs Perth Glory: powyżej 1.5 gola + powyżej 8.5 rzutów rożnych @1.51 ❌
AKO @3.86 Forbet ❌


Na takiego przeciwnika jak Sydney FC nie trzeba się dodatkowo motywować. Myślę, że Brisbane Roar będzie chciało trafić w ćwierćfinale na Macarthur FC. Uważam, że The Sky Blues zaczną z Bobo oraz Le Fondre, ponieważ trzeba podtrzymać rytm meczowy, a półfinał mają dosyć późno. Ofensywne spotkanie tego oczekuje w Brisbane. CCM po porażce w derbach F3 zapewne będzie chciało zmazać plamę, a Western United na koniec sezonu przełamać negatywną serię, bramki i rogi też możliwe. Newcastle może nie być ostatnią ekipa w A-League. Po wgranej w derbach zapewne ruszą za ciosem. Perth Glory zawiedzione wynikiem w Brisbane też będzie chciało się pocieszyć. Zobaczymy czy w każdym spotkaniu pojawią się minimum dwie bramki i dziewięć rogów :D
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +565
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
CCM - WU

taki składak:
1+CCM ov1,5+Simon gol - @2,32

CCM ma duże szanse na 3 lokatę i grę w playoffach z Macarthur. Na ten zespół chyba mają sposób bo w sezonie zasadniczym w spotkaniach z nimi zdobyli komplet punktów. Z drugiej strony - WU już jest na wakacjach.


Jets - Perth

ov3,5 - @2,38

Po prostu mam nadzieję, że będzie dobre pożegnanie z sezonem. Nieudanym sezonem obu drużyn.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +375
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Brisbane
Ht, jest 0-1, byla też poprzeczka dla Sky Blues, niezly mecz, okazje z 1 i 2 strony. Over 1,5 ht po @ 2,60 za drobne ofc... GL!
Edit
Niezła ht choć 2 bramka już nie padła...
Edit
2 pol. dalej 0-1, za drobne over 1,5 po @ 2,20 Bez napalania.
Edit
Ft 0-2, fartem w 95 min. :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +591
sunxl 2M

sunxl

Typer
Pomimo tego, że sezon regularny A-League już się powoli kończy to jutro przed nami prawdziwa truskawka na torcie, a więc derby Melbourne. Spotkanie zostało przeniesione na AAMI Park i uważam, że pomimo braku stawki będzie sporo emocji. Victory zapewne wyczuwa swoją szansę pokonania City i po blamażach z tym rywalem 0:6 i 0:7 zrobi wszystko, aby na wakacje pojechać w dobrych humorach. City nieco osłabione brakiem m.in. Jamie Maclarena i Connora Metcalfe, którzy przebywają na zgrupowaniu Socceroos mają w planach zapewne zgranie zmienników przed półfinałem A-League. Myślę, że możemy spodziewać się ciekawego widowiska od bramki do bramki, tak jak to bywa w derbach Melbourne i tworzę sobie takiego składaka:

Melbourne Victory vs Melbourne City: BTTS + powyżej 39.5 punktów kartkowych + powyżej 9.5 rzutów rożnych @3.18 Forbet ❌

Liczę na gole, rogi i kartki, a upomnieniami zajmie się Evans, a on chętnie sięga do kieszonki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +245
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Live
35 derby Melbourne, Victory vs City, sklad City osłabiony, Victory wystawia to co ma najlepsze w tej chwili. Wiem co o Victory pisałem ale dziś jeśli przegraja to pierwszy raz w historii! zgarną wooden spoon stając się pośmiewiskiem Melbourne.Ba po ostatnich derbach już są... Dlatego za drobne 1x po @ 2,20 pobrałem...
Edit
Ht 0-0, ale nie oszukujmy się, chwilami ze strony gospodarzy wyglądało to na klasyczna obronę Jasnej Góry. Do tego Acton ma dzień konia, a u City brak napastników. I utrzymali remis. W drugiej połowie łatwiej nie będzie. Niech wznoszą modły, proście a będzie wam dane...
Edit1
City nie dało rady to samobój pomógł 0-1
Edit2
Koncowka meczu, obraz się nie zmienił, over 1,5 za drobne po @ 2,40 pobieram...
Edit3
Horror szoł w końcówce, najpierw City na 0-2, VAR i cofka. W 95 min. Victory na 1-1 :) Pan Li to by lepiej nie wymyślił... Za to Victory dziś dają na mszę :) Wymodlili...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +796
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Na betfan powyżej 2.5 kartki na żywo kurs 1.6. Wygląda na promo. PS już 1.91 dziwne te kursy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +421
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Siema jutro mecz Melbourne /Newcastle , pierwszy z ostatnim i kurs na 1 1.8? Co tu jest panowie grane :)?
Przede wszystkim mecz o nic, może jedynie goście grają o uniknięcie ostatniego miejsca na koniec. Melbourne pewnie będzie w rezerwowym składzie, nie musi się przemęczać. Inna sprawa, to jeszcze często dziwne wyniki takich meczów i to we wszystkich ligach, kiedy lider gra z ostatnią drużyną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +246
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Przede wszystkim mecz o nic, może jedynie goście grają o uniknięcie ostatniego miejsca na koniec. Melbourne pewnie będzie w rezerwowym składzie, nie musi się przemęczać. Inna sprawa, to jeszcze często dziwne wyniki takich meczów i to we wszystkich ligach, kiedy lider gra z ostatnią drużyną.
Jak jutro Jetsi wyciągną choćby remis, to tytuł frajerów A-league i niechlubne trofeum w postaci wooden spoon przypadnie lokalnym rywalom czyli Victory. Pytanie, czy City zechce pośrednio dalej upokarzać kolegów zza miedzy? Czy zagra fair play i nawet bez swojego trzonu zespołu (socceroos) rozjedzie outsiderów? Takie sprawy to załatwia się w Szanghaju z Panem Li, a nie na forumku :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +99
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jak jutro Jetsi wyciągną choćby remis, to tytuł frajerów A-league i niechlubne trofeum w postaci wooden spoon przypadnie lokalnym rywalom czyli Victory. Pytanie, czy City zechce pośrednio dalej upokarzać kolegów zza miedzy? Czy zagra fair play i nawet bez swojego trzonu zespołu (socceroos) rozjedzie outsiderów? Takie sprawy to załatwia się w Szanghaju z Panem Li, a nie na forumku :)
Dlatego też kurs pre wcale nie jest aż tak atrakcyjny. Jak coś atakować, to myślę live 😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +247
sunxl 2M

sunxl

Typer
Ja na jutro spróbuje sobie BTTSa, dobry kurs na to, jaki moment mamy sezonu. City jak i Jets sparingowo potraktują to spotkanie, a to zazwyczaj powoduje gole.

Melbourne City vs Newcastle Jets: BTTS @1.75 BETFAN ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +597
Do góry Bottom