>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

BestBet24

R 170

r.federer

Użytkownik
Jak rozumiecie zapis w promocji cashback powitalny do 100% "Cashbackiem obracasz bez podatku – każdy zakład obstawiony w całości za środki bonusowe ma przelicznik stawki 1.0, a nie 0.88" Ja zrozumiałem i pewnie inni że zakłady za cashback są bez podatku a oni i tak pobierają, też tak mieliście? Chodzi o to że stawka do obrotu jest liczona w całości? Na koncie tego sprawdzić nie mogę bo w zakładce bonusy rzeczywiście jest przyznany ten bonus ale bez informacji ile już obróciłem i jaka kwota dokładnie jest wymagana.
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Jak rozumiecie zapis w promocji cashback powitalny do 100% "Cashbackiem obracasz bez podatku – każdy zakład obstawiony w całości za środki bonusowe ma przelicznik stawki 1.0, a nie 0.88" Ja zrozumiałem i pewnie inni że zakłady za cashback są bez podatku a oni i tak pobierają, też tak mieliście? Chodzi o to że stawka do obrotu jest liczona w całości? Na koncie tego sprawdzić nie mogę bo w zakładce bonusy rzeczywiście jest przyznany ten bonus ale bez informacji ile już obróciłem i jaka kwota dokładnie jest wymagana.
Nie zazdroszczę. To Bukmacher na skraju bankructwa
 
P 592

pingu5

Użytkownik
wyplata na 1,6k zlecona w sr doszla w czw wieczór po dwóch ponagleniach.

Co do tego cashbacku ja mam inne pytanie czy max zwrot 500 zl dotyczy pierwszego przegranego zakladu czy bonusu obroconego trzykrotnie otrzymanego po przegranym zakladzie ?
 
A 185

adikos

Użytkownik
wyplata na 1,6k zlecona w sr doszla w czw wieczór po dwóch ponagleniach.

Co do tego cashbacku ja mam inne pytanie czy max zwrot 500 zl dotyczy pierwszego przegranego zakladu czy bonusu obroconego trzykrotnie otrzymanego po przegranym zakladzie ?
Dotyczy pierwszego zagranego zakładu po depozycie, ale tylko wtedy jak przed zagraniem wysłałeś mail z zapisem do ich klubu. Po zapisaniu się do klubu tak czy siak masz jeszcze obrót x2 swoich środków jak wygrasz pierwszy zakład, a jak przegrasz to piszesz mail do nich i ten cashback masz zrobić obrót w ako x3. Inna sprawa czy lubisz ryzyko wpłacać tam jakiekolwiek środki.
 
R 170

r.federer

Użytkownik
Czy ktoś wie czy pracują w weekend? Nagle gdy zapytałem o zasady tego bonusu i czy prawidłowo że mi odliczają podatek od wczoraj brak kontaktu?
 
janusz_tracz 5,8K

janusz_tracz

Użytkownik
Czy ktoś wie czy pracują w weekend? Nagle gdy zapytałem o zasady tego bonusu i czy prawidłowo że mi odliczają podatek od wczoraj brak kontaktu?
Przecież ta gra bez podatku to ściema, naciągają w ten sposób ludzi na depozyty. Zakłady rozliczają po 3-4 dni. Wypłaty też przeciągają ile tylko mogą. Przecież to bankrut. Tylko czekać aż walnie z hukiem z kasą graczy.
 
R 170

r.federer

Użytkownik
Przecież ta gra bez podatku to ściema, naciągają w ten sposób ludzi na depozyty. Zakłady rozliczają po 3-4 dni. Wypłaty też przeciągają ile tylko mogą. Przecież to bankrut. Tylko czekać aż walnie z hukiem z kasą graczy.
No nie dość że nie odpisują to od wczoraj nie rozliczyli mi zakładu przez co nie mogę dokończyć obrotu bonusem...
 
janusz_tracz 5,8K

janusz_tracz

Użytkownik
No to chyba mamy pierwszego bankruta. Ze strony znikła już nawet oferta. Oczywiście kupony zeszłego tygodnia wciąż nierozliczone. Wypłat dalej brak. Z firmą brak jakiegokolwiek kontaktu.
 
R 170

r.federer

Użytkownik
U mnie również od soboty zakład nie rozliczony, ciekawe co się jutro wydarzy bo obracam bonusem a termin jest niby do jutra ale w regulaminie nic nie było ile czasu jest na obrócenie, i ten kupon nierozliczony uniemożliwia mi dokończenie wymaganego obrotu x3.
Jeśli wciąż będą milczeć, przetrzymywać $, nie przestrzegać własnego regulaminu czy skarga do Ministerstwa finansów coś da? Bo niby przyjmują takowe skargi na buków którym wydali pozwolenie?
 
P 1,3K

pawelsh

Użytkownik
Bo mam tam zamrożoną sporą sumę i się zainteresowałem tematem?
Zobacz jak wyglądają ich "popularne". Brak LM i turnieje tenisowe z tamtego tygodnia. Jest ktoś komu odpisali na cokolwiek od soboty? Albo dostał kasę?
 
Do góry Bottom