>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BestBet24

R 170

r.federer

Użytkownik
Jak rozumiecie zapis w promocji cashback powitalny do 100% "Cashbackiem obracasz bez podatku – każdy zakład obstawiony w całości za środki bonusowe ma przelicznik stawki 1.0, a nie 0.88" Ja zrozumiałem i pewnie inni że zakłady za cashback są bez podatku a oni i tak pobierają, też tak mieliście? Chodzi o to że stawka do obrotu jest liczona w całości? Na koncie tego sprawdzić nie mogę bo w zakładce bonusy rzeczywiście jest przyznany ten bonus ale bez informacji ile już obróciłem i jaka kwota dokładnie jest wymagana.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Jak rozumiecie zapis w promocji cashback powitalny do 100% "Cashbackiem obracasz bez podatku – każdy zakład obstawiony w całości za środki bonusowe ma przelicznik stawki 1.0, a nie 0.88" Ja zrozumiałem i pewnie inni że zakłady za cashback są bez podatku a oni i tak pobierają, też tak mieliście? Chodzi o to że stawka do obrotu jest liczona w całości? Na koncie tego sprawdzić nie mogę bo w zakładce bonusy rzeczywiście jest przyznany ten bonus ale bez informacji ile już obróciłem i jaka kwota dokładnie jest wymagana.
Nie zazdroszczę. To Bukmacher na skraju bankructwa
 
P 592

pingu5

Użytkownik
wyplata na 1,6k zlecona w sr doszla w czw wieczór po dwóch ponagleniach.

Co do tego cashbacku ja mam inne pytanie czy max zwrot 500 zl dotyczy pierwszego przegranego zakladu czy bonusu obroconego trzykrotnie otrzymanego po przegranym zakladzie ?
 
A 185

adikos

Użytkownik
wyplata na 1,6k zlecona w sr doszla w czw wieczór po dwóch ponagleniach.

Co do tego cashbacku ja mam inne pytanie czy max zwrot 500 zl dotyczy pierwszego przegranego zakladu czy bonusu obroconego trzykrotnie otrzymanego po przegranym zakladzie ?
Dotyczy pierwszego zagranego zakładu po depozycie, ale tylko wtedy jak przed zagraniem wysłałeś mail z zapisem do ich klubu. Po zapisaniu się do klubu tak czy siak masz jeszcze obrót x2 swoich środków jak wygrasz pierwszy zakład, a jak przegrasz to piszesz mail do nich i ten cashback masz zrobić obrót w ako x3. Inna sprawa czy lubisz ryzyko wpłacać tam jakiekolwiek środki.
 
R 170

r.federer

Użytkownik
Czy ktoś wie czy pracują w weekend? Nagle gdy zapytałem o zasady tego bonusu i czy prawidłowo że mi odliczają podatek od wczoraj brak kontaktu?
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Czy ktoś wie czy pracują w weekend? Nagle gdy zapytałem o zasady tego bonusu i czy prawidłowo że mi odliczają podatek od wczoraj brak kontaktu?
Przecież ta gra bez podatku to ściema, naciągają w ten sposób ludzi na depozyty. Zakłady rozliczają po 3-4 dni. Wypłaty też przeciągają ile tylko mogą. Przecież to bankrut. Tylko czekać aż walnie z hukiem z kasą graczy.
 
R 170

r.federer

Użytkownik
Przecież ta gra bez podatku to ściema, naciągają w ten sposób ludzi na depozyty. Zakłady rozliczają po 3-4 dni. Wypłaty też przeciągają ile tylko mogą. Przecież to bankrut. Tylko czekać aż walnie z hukiem z kasą graczy.
No nie dość że nie odpisują to od wczoraj nie rozliczyli mi zakładu przez co nie mogę dokończyć obrotu bonusem...
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
No to chyba mamy pierwszego bankruta. Ze strony znikła już nawet oferta. Oczywiście kupony zeszłego tygodnia wciąż nierozliczone. Wypłat dalej brak. Z firmą brak jakiegokolwiek kontaktu.
 
R 170

r.federer

Użytkownik
U mnie również od soboty zakład nie rozliczony, ciekawe co się jutro wydarzy bo obracam bonusem a termin jest niby do jutra ale w regulaminie nic nie było ile czasu jest na obrócenie, i ten kupon nierozliczony uniemożliwia mi dokończenie wymaganego obrotu x3.
Jeśli wciąż będą milczeć, przetrzymywać $, nie przestrzegać własnego regulaminu czy skarga do Ministerstwa finansów coś da? Bo niby przyjmują takowe skargi na buków którym wydali pozwolenie?
 
P 1,3K

pawelsh

Użytkownik
Bo mam tam zamrożoną sporą sumę i się zainteresowałem tematem?
Zobacz jak wyglądają ich "popularne". Brak LM i turnieje tenisowe z tamtego tygodnia. Jest ktoś komu odpisali na cokolwiek od soboty? Albo dostał kasę?
 
Do góry Bottom